Napsat dotaz

Hradecký sprint- indiv.+káry, ESDRA CUP

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (27.11.2010 - 28.11.2010)
www stránky závodu: http://hradeckymid.mushing.cz
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
78
00420-00992 Zvolský Pavel 25
13:09,00
13:10,00
26:19,00
00:00,00
 
2
171
00420-00052 Böhm Zdeněk
 
13:50,00
13:56,00
27:46,00
01:27,00
 
3
65
00420-00011 Levíčková Helena 49
15:18,00
17:08,00
32:26,00
06:07,00
 
4
121
00420-01549 Černá Monika 35
22:22,00
25:45,00
48:07,00
21:48,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
94
00420-00567 Čurda Milan 59
20:43,00
17:38,00
38:21,00
00:00,00
 
2
153
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
19:33,00
19:07,00
38:40,00
00:19,00
 
3
104
00420-01547 Zelenková Barbora
 
22:56,00
23:41,00
46:37,00
08:16,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
165
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
14:29,00
12:16,00
26:45,00
00:00,00
 
2
63
00420-00011 Levíčková Helena 49
15:15,00
13:14,00
28:29,00
01:44,00
 
3
74
00420-00760 Pavlík Slavomír 49
14:41,00
14:04,00
28:45,00
02:00,00
 
4
144
00420-01538 Hrubý David 20
18:33,00
16:58,00
35:31,00
08:46,00
 
5
79
00420-00992 Zvolský Pavel 25
18:06,00
17:28,00
35:34,00
08:49,00
 
6
179
00420-01341 Pelant Michal 20
18:26,00
20:02,00
38:28,00
11:43,00
 
7
32
00420-01452 Bohatý Milan 20
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
95
00420-01014 Habásko Roman 9
14:19,00
14:52,00
29:11,00
00:00,00
 
2
77
00420-01614 Juhaňáková Veronika
 
17:34,00
18:21,00
35:55,00
06:44,00
 
3
87
00420-01534 Zasadil Roman 20
17:37,00
21:01,00
38:38,00
09:27,00
 
4
102
00420-00378 Vodák Milan 56
19:57,00
20:26,00
40:23,00
11:12,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
139
00420-00501 Slepička Martin 35
26:52,00
28:41,00
55:33,00
00:00,00
 
2
156
 
Guziur Jan
 
39:11,00
34:21,00
01:13:32,00
17:59,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
60
00420-00414 Zima Jan 58
12:45,00
12:52,00
25:37,00
00:00,00
 
2
36
00420-01687 Mencák Jiří 20
13:09,00
12:41,00
25:50,00
00:13,00
 
3
137
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
13:06,00
13:09,00
26:15,00
00:38,00
 
4
149
00420-01445 Klikar Richard 30
13:11,00
13:18,00
26:29,00
00:52,00
 
5
73
 
Středa David
 
13:45,00
13:29,00
27:14,00
01:37,00
 
6
24
00420-00003 Stejskal Tomáš 58
13:31,00
13:55,00
27:26,00
01:49,00
 
7
25
00420-01613 Urbančík Martin 63
14:08,00
13:36,00
27:44,00
02:07,00
 
8
122
00420-00072 Bielik Jan 40
14:36,00
14:33,00
29:09,00
03:32,00
 
9
109
00420-01675 Gremlica Martin 16
15:11,00
14:12,00
29:23,00
03:46,00
 
10
26
 
Pavlas Luděk
 
15:25,00
15:10,00
30:35,00
04:58,00
 
11
99
 
Pracner Josef
 
19:28,00
19:15,00
38:43,00
13:06,00
 
12
105
00420-00519 Kohout Miloslav
 
24:46,00
23:40,00
48:26,00
22:49,00
 
13
92
 
Navrátilík Petr
 
38:53,00
37:24,00
01:16:17,00
50:40,00
 
14
146
 
Rabas Lukáš
 
41:52,00
48:53,00
01:30:45,00
01:05:08,00
 
15
31
00420-01612 Čechura Lukáš 58
13:16,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
16
30
00420-00793 Bohatý Michal
 
15:20,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
17
116
00420-01658 Krátký Adam
 
13:45,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
162
00420-00587 Pekárková Vendula 30
13:27,00
13:05,00
26:32,00
00:00,00
 
2
164
00420-01655 Válková Renata 49
14:13,00
14:29,00
28:42,00
02:10,00
 
3
22
00420-00886 Stejskalová Monika
 
14:25,00
15:45,00
30:10,00
03:38,00
 
4
50
00420-01606 Kuříková Václava 58
14:43,00
17:04,00
31:47,00
05:15,00
 
5
101
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
18:40,00
15:03,00
33:43,00
07:11,00
 
6
96
 
Kolmanová Petra
 
21:59,00
21:31,00
43:30,00
16:58,00
 
7
124
 
Červená Irena
 
24:11,00
24:36,00
48:47,00
22:15,00
 
8
130
 
Navrátilíková Kateřina
 
53:53,00
52:27,00
01:46:20,00
01:19:48,00
 
9
110
00420-01280 Lišková Kamila
 
13:19,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
10
2
00420-00796 Perůtková Ivana
 
14:17,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
11
152
00420-01382 Tomášková Jana 62
16:29,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
00420-01496 Vacke Ivo 30
12:31,00
13:09,00
25:40,00
00:00,00
 
2
49
 
Šefrna Michal
 
13:38,00
13:53,00
27:31,00
01:51,00
 
3
148
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
14:00,00
13:40,00
27:40,00
02:00,00
 
4
117
00420-01600 Pospíšilová Markéta, Napomenutí: Konflikt při předjíždění 17
14:13,00
13:38,00
27:51,00
02:11,00
 
5
90
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
14:20,00
13:56,00
28:16,00
02:36,00
 
6
85
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58
14:03,00
14:43,00
28:46,00
03:06,00
 
7
119
 
Špringer Ivo
 
15:37,00
16:02,00
31:39,00
05:59,00
 
8
61
00420-00211 Roháčková Anna 58
16:20,00
16:17,00
32:37,00
06:57,00
 
9
84
00420-00892 Strnad Jiří, ml. Napomenutí: Nesportovní chování
 
16:18,00
17:26,00
33:44,00
08:04,00
 
10
46
00420-01479 Šmotek Jiří
 
17:47,00
16:28,00
34:15,00
08:35,00
 
11
40
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
19:26,00
20:42,00
40:08,00
14:28,00
 
12
44
 
Pavlík Petr
 
21:06,00
23:11,00
44:17,00
18:37,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
27
00420-00207 Tobiášek Michal 30
14:10,00
13:49,00
27:59,00
00:00,00
 
2
66
00420-01497 Cipro Šimon 30
14:22,00
13:51,00
28:13,00
00:14,00
 
3
100
00420-00013 Šabaka Jan
 
14:33,00
14:22,00
28:55,00
00:56,00
 
4
68
00420-01497 Cipro Šimon 30
15:30,00
15:25,00
30:55,00
02:56,00
 
5
120
00420-01653 Jurčaga Jakub 58
17:40,00
16:40,00
34:20,00
06:21,00
 
6
35
00420-01687 Mencák Jiří 20
16:52,00
17:41,00
34:33,00
06:34,00
 
7
155
 
Voltr Josef
 
27:01,00
22:54,00
49:55,00
21:56,00
 
8
55
00420-00309 Jerhotová Adéla
 
15:15,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
9
1
00420-01382 Tomášková Jana 62
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
157
00420-01480 Fochler Petr 62
17:49,00
18:04,00
35:53,00
00:00,00
 
2
160
00420-01444 Erbs Dušan 62
17:57,00
18:19,00
36:16,00
00:23,00
 
3
107
00420-01656 Halada Tomáš
 
20:38,00
21:12,00
41:50,00
05:57,00
 
4
136
00420-01608 David Miloš 58
21:03,00
21:06,00
42:09,00
06:16,00
 
5
134
 
Ježek Tomáš
 
22:27,00
22:30,00
44:57,00
09:04,00
 
6
127
 
Šimák Jan
 
26:57,00
26:42,00
53:39,00
17:46,00
 
7
138
00420-01448 Trýzna Daniel 17
29:57,00
36:32,00
01:06:29,00
30:36,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
106
00420-00209 Halířová Jarmila 17
22:57,00
20:10,00
43:07,00
00:00,00
 
2
48
00420-01606 Kuříková Václava 58
24:47,00
25:30,00
50:17,00
07:10,00
 
3
133
 
Točeková Lucie
 
23:38,00
28:33,00
52:11,00
09:04,00
 
4
39
00420-01589 Boudová Žaneta
 
26:01,00
26:29,00
52:30,00
09:23,00
 
5
47
00420-01462 Matrková Lucie
 
25:40,00
29:24,00
55:04,00
11:57,00
 
6
111
 
Myslivcová Pavla
 
27:09,00
28:23,00
55:32,00
12:25,00
 
7
70
 
Páslerová Jana
 
29:17,00
29:57,00
59:14,00
16:07,00
 
8
113
 
Jánská Ivana
 
31:52,00
32:46,00
01:04:38,00
21:31,00
 
9
45
00420-00795 Valentová Eva 64
27:39,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: CCJ - Canicross s jedním psem - junioři
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
54
 
Burian Jan, ml.
 
26:35,00
27:18,00
53:53,00
00:00,00
 
2
29
 
Janská Kateřina
 
33:36,00
30:07,00
01:03:43,00
09:50,00
 
3
118
 
Pospíšilová Kateřina
 
34:20,00
33:27,00
01:07:47,00
13:54,00
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
140
00420-01014 Habásko Roman 9
18:41,00
17:17,00
35:58,00
00:00,00
 
2
168
00420-01535 Rezová Lenka 20
20:27,00
20:37,00
41:04,00
05:06,00
 
3
98
 
Tůma Roman
 
21:20,00
20:18,00
41:38,00
05:40,00
 
4
161
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
20:44,00
21:21,00
42:05,00
06:07,00
 
5
128
 
Kynclová Zuzana
 
24:57,00
24:05,00
49:02,00
13:04,00
 
6
166
00420-01485 Šedivý Petr
 
26:07,00
24:22,00
50:29,00
14:31,00
 
7
38
00420-01589 Boudová Žaneta
 
28:24,00
32:58,00
01:01:22,00
25:24,00
 
8
147
 
Brázdová Petra
 
30:21,00
31:40,00
01:02:01,00
26:03,00
 
9
125
 
Pelikánová Jana
 
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00