Napsat dotaz

BONO 2010, ESDRA CUP

Výsledková listina - Červený Kostelec (16.10.2010 - 17.10.2010)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01007 Zetek Václav 35 110271
11:58,00
12:29,00
24:27,00
00:00,00
25.67
2567
3
 
2
103
00420-00992 Zvolský Pavel A 25 110573
12:50,00
12:11,00
25:01,00
00:34,00
25.09
2509
 
3
104
00420-00992 Zvolský Pavel B 25 110574
14:21,00
14:12,00
28:33,00
04:06,00
21.98
2198
 
4
10
00420-01018 Hübner Tomáš 17 110747
15:08,00
14:57,00
30:05,00
05:38,00
20.86
2086
 
5
65
00420-01035 Merhautová Pavla 20 110749
15:11,00
15:44,00
30:55,00
06:28,00
20.3
2030
 
6
83
00420-01428 Zetková Jana, Ing. 35 110276
16:37,00
17:27,00
34:04,00
09:37,00
18.42
1842
 
7
12
00420-01052 Sochor Jiří 25 110563
19:37,00
19:37,00
39:14,00
14:47,00
16
1600
 
8
6
 
Fendrych Jiří
 
22:01,00
21:28,00
43:29,00
19:02,00
14.43
 
9
3
00420-00398 Hanuš Michal 20 110726
23:46,00
28:43,00
52:29,00
28:02,00
11.96
1196
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 110305
13:34,00
13:12,00
26:46,00
00:00,00
23.45
2345
2
 
2
27
00420-00321 Brzek Martin, Ing. 35 110112
15:02,00
15:18,00
30:20,00
03:34,00
20.69
2069
3
 
3
34
00420-00567 Čurda Milan 59 110019
17:03,00
15:33,00
32:36,00
05:50,00
19.25
1925
 
4
56
00420-00406 Šplouchal Pavel 20 110750
18:51,00
19:25,00
38:16,00
11:30,00
16.4
1640
 
5
85
00420-00427 Burda Richard 25 110449
19:55,00
19:38,00
39:33,00
12:47,00
15.87
1587
 
6
54
00420-01547 Zelenkova Barbora
 
110756
20:14,00
20:46,00
41:00,00
14:14,00
15.31
1531
 
7
5
00420-01555 Svoboda Jaroslav, 20
 
110755
21:43,00
24:03,00
45:46,00
19:00,00
13.71
1371
 
8
11
 
Paclt Zdeněk
 
24:24,00
23:20,00
47:44,00
20:58,00
13.15
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-00542 Janko Ota 25 110778
24:38,00
26:41,00
51:19,00
00:00,00
12.23
1223
 
2
49
00420-00401 Jiranek Jaroslav, st. 20 110777
30:39,00
32:40,00
01:03:19,00
12:00,00
9.91
991
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
95
00420-01687 Mencák Jiří 20 110760
11:09,00
11:24,00
22:33,00
00:00,00
27.83
2783
3
 
2
99
00420-01658 Krátký Adam
 
110642
11:29,00
11:35,00
23:04,00
00:31,00
27.21
2721
3
 
3
53
00420-01425 Lorenz Tomáš 35 110706
11:44,00
11:23,00
23:07,00
00:34,00
27.15
2715
3
 
4
108
00420-01603 Stoklasa Martin
 
110507
11:59,00
11:46,00
23:45,00
01:12,00
26.43
2643
3
 
5
40
00420-01653 Jurčaga Jakub 58 110764
11:50,00
12:03,00
23:53,00
01:20,00
26.28
2628
3
 
6
32
 
Středa David
 
11:52,00
12:04,00
23:56,00
01:23,00
26.22
 
7
75
00420-01608 David Miloš 58 110762
12:49,00
12:53,00
25:42,00
03:09,00
24.42
2442
 
8
63
 
Doležal Zdeněk
 
13:17,00
13:05,00
26:22,00
03:49,00
23.8
 
9
45
00420-01038 Merta Tomáš 58 110774
12:50,00
13:48,00
26:38,00
04:05,00
23.56
2356
 
10
36
00420-01646 Hladovec Pavel A 35 110683
14:39,00
16:27,00
31:06,00
08:33,00
20.18
2018
 
11
8
 
Doležal Zdeněk
 
16:54,00
16:17,00
33:11,00
10:38,00
18.91
 
12
39
00420-01646 Hladovec Pavel B 35 110709
15:50,00
17:23,00
33:13,00
10:40,00
18.89
1889
 
13
57
 
Hůrka Robin
 
17:26,00
17:13,00
34:39,00
12:06,00
18.11
 
14
58
00420-01341 Pelant Michal 20 110776
17:49,00
17:30,00
35:19,00
12:46,00
17.77
1777
 
15
87
 
Svoboda Jakub
 
20:16,00
21:57,00
42:13,00
19:40,00
14.87
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
98
00420-01280 Lišková Kamila 30 110282
11:13,00
11:25,00
22:38,00
00:00,00
27.73
2773
2
 
2
19
00420-00587 Pekárková Vendula 30 110395
11:36,00
11:06,00
22:42,00
00:04,00
27.65
2765
2
 
3
102
00420-01655 Válková Renata 49 110508
11:49,00
11:50,00
23:39,00
01:01,00
26.54
2654
3
 
4
62
00420-01606 Kuříková Václava 58 110540
12:35,00
12:02,00
24:37,00
01:59,00
25.49
2549
 
5
81
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 110537
12:56,00
12:44,00
25:40,00
03:02,00
24.45
2445
 
6
112
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 110505
13:42,00
12:59,00
26:41,00
04:03,00
23.52
2352
 
7
74
 
Schmidtová Marika
 
20:48,00
20:11,00
40:59,00
18:21,00
15.31
 
8
97
 
Marková Irena
 
22:51,00
22:01,00
44:52,00
22:14,00
13.99
 
9
72
 
Cinková Martina
 
17:20,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01599 Kolátor Vít 25 110740
13:59,00
13:24,00
27:23,00
00:00,00
22.92
2292
 
2
66
00420-01452 Bohatý Milan
 
110441
13:30,00
13:55,00
27:25,00
00:02,00
22.89
2289
 
3
13
00420-00004 Mazánek Pavel 20 110405
14:05,00
13:30,00
27:35,00
00:12,00
22.75
2275
 
4
77
00420-01534 Zasadil Roman 20 110046
14:36,00
14:50,00
29:26,00
02:03,00
21.32
2132
 
5
60
00420-01538 Hrubý David 20 110753
15:32,00
18:41,00
34:13,00
06:50,00
18.34
1834
 
6
84
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 110447
17:38,00
16:43,00
34:21,00
06:58,00
18.27
1827
 
7
33
00420-00035 Stejskal Jiří, Mgr. 35 110304
17:59,00
16:42,00
34:41,00
07:18,00
18.1
1810
 
8
1
00420-01323 Boudová Barbora 3 110075
17:36,00
17:26,00
35:02,00
07:39,00
17.91
1791
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01051 Tomášek Miloš 40 110320
16:00,00
15:29,00
31:29,00
00:00,00
19.93
1993
 
2
88
00420-01223 Kronus Roman 55 110555
15:55,00
15:59,00
31:54,00
00:25,00
19.67
1967
 
3
17
00420-00821 Petruželka Milan 20 110659
16:39,00
17:03,00
33:42,00
02:13,00
18.62
1862
 
4
7
00420-01534 Zasadil Roman 20 110047
16:30,00
18:20,00
34:50,00
03:21,00
18.02
1802
 
5
37
00420-01614 Juhaňáková Veronika
 
110054
17:35,00
19:02,00
36:37,00
05:08,00
17.14
1714
 
6
29
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
110138
19:18,00
18:04,00
37:22,00
05:53,00
16.8
1680
 
7
101
00420-01459 Alscher Ivan 35 110354
19:03,00
18:57,00
38:00,00
06:31,00
16.52
1652
 
8
26
 
Pacltová Marie
 
18:54,00
19:37,00
38:31,00
07:02,00
16.29
 
9
47
00420-00263 Bahník Roman
 
110016
20:10,00
21:09,00
41:19,00
09:50,00
15.19
1519
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 110472
19:27,00
20:15,00
39:42,00
00:00,00
15.81
1581
 
2
9
 
Ertel Jens
GER
21:17,00
20:21,00
41:38,00
01:56,00
15.07
 
3
109
 
Roček Martin
 
21:12,00
22:20,00
43:32,00
03:50,00
14.42
 
4
22
 
Pešková Anna
 
22:45,00
24:16,00
47:01,00
07:19,00
13.35
 
5
59
00420-00423 Hurych Jaromír 20 110587
25:24,00
27:05,00
52:29,00
12:47,00
11.96
1196
 
6
70
00420-01481 Hofreiter Roman 25 110708
20:04,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
7
69
 
Guziur Jan
 
42:55,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
00420-01608 David Miloš 58 110763
19:15,00
19:31,00
38:46,00
00:00,00
16.19
1619
 
2
116
00420-01185 Burian Jan 58 110606
19:16,00
20:14,00
39:30,00
00:44,00
15.89
1589
 
3
115
00420-01449 Růžička Petr 58 110775
21:17,00
22:05,00
43:22,00
04:36,00
14.47
1447
 
4
117
 
Burian Jan ml.
 
22:12,00
22:23,00
44:35,00
05:49,00
14.08
 
5
2
 
Mareš Jan
 
26:16,00
26:49,00
53:05,00
14:19,00
11.82
 
6
46
 
Mareš Martin
 
29:38,00
31:54,00
01:01:32,00
22:46,00
10.2
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01606 Kuříková Václava 58 110541
22:16,00
22:05,00
44:21,00
00:00,00
14.15
1415
 
2
4
00420-01589 Boudová Žaneta
 
110547
25:14,00
23:24,00
48:38,00
04:17,00
12.9
1290
 
3
64
 
Paslerová Jana
 
25:31,00
25:22,00
50:53,00
06:32,00
12.33
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-01146 Vosmanská Dita 49 110757
13:50,00
13:11,00
27:01,00
00:00,00
23.23
2323
3
 
2
94
00420-01687 Mencák Jiří 20 110761
14:02,00
13:57,00
27:59,00
00:58,00
22.43
2243
 
3
21
 
Bejr Jiří
 
18:01,00
17:30,00
35:31,00
08:30,00
17.67
 
4
24
00420-01019 Hübnerová Eva 17 110748
18:38,00
18:00,00
36:38,00
09:37,00
17.13
1713
 
5
48
 
Zahálka Miloslav
 
19:04,00
18:32,00
37:36,00
10:35,00
16.69
 
6
90
00420-01144 Janovský Pavel 35 110754
19:34,00
19:06,00
38:40,00
11:39,00
16.23
1623
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 110653
18:09,00
18:12,00
36:21,00
00:00,00
17.27
1727
 
2
42
00420-01341 Pelant Michal 20 110751
19:14,00
18:40,00
37:54,00
01:33,00
16.56
1656
 
3
28
 
Twardek Tomáš
 
19:08,00
18:54,00
38:02,00
01:41,00
16.5
 
                           
Kategorie: SC1J - Scooter junioři - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
 
Hanušová Tereza
 
22:09,00
23:21,00
45:30,00
00:00,00
13.79
 
2
25
 
Hanuš Tomáš
 
23:19,00
22:28,00
45:47,00
00:17,00
13.71
 
3
16
 
Svobodová Hana
 
25:31,00
22:06,00
47:37,00
02:07,00
13.18
 
4
91
 
Hoffmann-Ertel Alice
GER
24:07,00
24:24,00
48:31,00
03:01,00
12.94
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 110148
13:00,00
12:44,00
25:44,00
00:00,00
24.39
2439
 
2
35
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 110534
13:35,00
13:05,00
26:40,00
00:56,00
23.54
2354
 
3
86
00420-01146 Vosmanská Dita 49 110758
13:15,00
13:35,00
26:50,00
01:06,00
23.39
2339
 
4
23
00420-00843 Kubelka Jiří 59 110585
14:02,00
14:18,00
28:20,00
02:36,00
22.15
2215
 
5
71
00420-00913 Strnad Jiří, st. 58 110599
14:19,00
15:00,00
29:19,00
03:35,00
21.41
2141
 
6
41
00420-01653 Jurgača Jakub 58 110765
15:24,00
16:09,00
31:33,00
05:49,00
19.89
1989
 
7
80
00420-00892 Strnad Jiří, ml.
 
110598
15:54,00
15:55,00
31:49,00
06:05,00
19.73
1973
 
8
38
00420-01536 Rez Martin 20 110752
16:10,00
16:30,00
32:40,00
06:56,00
19.21
1921
 
9
30
 
Kostelecký Filip
 
17:33,00
19:09,00
36:42,00
10:58,00
17.1
 
10
89
00420-01264 Kronusová Jana 55 110635
21:28,00
19:35,00
41:03,00
15:19,00
15.29
1529
 
11
92
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 110759
23:48,00
25:54,00
49:42,00
23:58,00
12.63
1263
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00861 Henychová Jana 20
18:59,00
16:54,00
35:53,00
00:00,00
17.49
 
2
15
00420-00351 Kmochová Vanda 17
18:24,00
18:57,00
37:21,00
01:28,00
16.8