Napsat dotaz

Jičín Pod Zebínem

Výsledková listina - JIČÍN POD ZEBÍNEM (06.11.2010 - 07.11.2010)
logo závodu
www stránky závodu: http://JICIN.MUSHING.CZ
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
32
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
11:48,00
12:27,00
24:15,00
00:00,00
 
2
71
00420-00481 Brož Ladislav 40
14:19,00
15:06,00
29:25,00
05:10,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
14
00420-00567 Čurda Milan 59
15:32,00
15:39,00
31:11,00
00:00,00
 
2
26
00420-01547 Zelenková Barbora
 
17:51,00
20:06,00
37:57,00
06:46,00
 
3
19
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
22:15,00
17:57,00
40:12,00
09:01,00
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
21:22,00
20:29,00
41:51,00
00:00,00
 
2
30
00420-00457 Šídlo Luděk 59
22:20,00
20:50,00
43:10,00
01:19,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
43
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
10:07,00
11:04,00
21:11,00
00:00,00
 
2
36
 
Roháč Pavel
 
15:48,00
15:56,00
31:44,00
10:33,00
 
3
9
00420-00035 Stejskal Jiří, Mgr. 35
14:36,00
17:19,00
31:55,00
10:44,00
 
4
22
00420-00913 Strnad Jiří st. 58
16:31,00
18:26,00
34:57,00
13:46,00
 
5
37
 
Bjelka Adam
 
16:32,00
18:25,00
34:57,00
13:46,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
10
00420-01014 Habásko Roman 9
11:46,00
12:07,00
23:53,00
00:00,00
 
2
8
00420-00368 Škoda Martin 17
12:41,00
13:07,00
25:48,00
01:55,00
 
3
17
00420-01534 Zasadil Roman 20
16:11,00
17:17,00
33:28,00
09:35,00
 
4
27
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
16:22,00
18:43,00
35:05,00
11:12,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
90
 
Vondráček David
 
20:42,00
19:57,00
40:39,00
00:00,00
 
2
81
00420-01481 Hofreiter Roman 25
20:19,00
21:12,00
41:31,00
00:52,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
29
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
10:49,00
12:27,00
23:16,00
00:00,00
 
2
46
00420-01445 Klikar Richard
 
12:46,00
11:53,00
24:39,00
01:23,00
 
3
45
00420-01608 David Miloš - 2 58
11:51,00
12:54,00
24:45,00
01:29,00
 
4
34
 
Doležal Zdeněk
 
12:23,00
13:11,00
25:34,00
02:18,00
 
5
35
 
Doležal Zdeněk
 
13:34,00
14:41,00
28:15,00
04:59,00
 
6
4
 
Krátký Jindra
 
15:23,00
17:03,00
32:26,00
09:10,00
 
7
83
 
Kyncl Stanislav
 
18:50,00
19:33,00
38:23,00
15:07,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
28
00420-01655 Válková Renata 49
11:03,00
12:14,00
23:17,00
00:00,00
 
2
31
 
Tihonová Lucie
 
13:27,00
14:01,00
27:28,00
04:11,00
 
3
91
 
Kateřina Dvořáková
 
15:10,00
17:17,00
32:27,00
09:10,00
 
4
11
 
Smolíková Alena
 
18:53,00
28:05,00
46:58,00
23:41,00
 
5
12
 
Čurdová Barbora
 
21:18,00
32:25,00
53:43,00
30:26,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
00420-00913 Strnad Jiří st. 58
11:27,00
13:45,00
25:12,00
00:00,00
 
2
38
00420-00211 Roháčková Anna 58
12:47,00
13:53,00
26:40,00
01:28,00
 
3
20
00420-00892 Strnad Jiří, ml.
 
12:58,00
15:30,00
28:28,00
03:16,00
 
4
41
00420-00843 Kubelka Jiří 59
15:14,00
14:31,00
29:45,00
04:33,00
 
5
5
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
17:18,00
18:13,00
35:31,00
10:19,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
40
00420-00604 Šáfr Vladimír 58
12:39,00
15:52,00
28:31,00
00:00,00
 
2
39
 
Šáfr Vladimír
 
13:38,00
17:54,00
31:32,00
03:01,00
 
3
15
 
Zahálka Miloslav
 
18:06,00
19:04,00
37:10,00
08:39,00
 
4
86
 
Svoboda Jakub
 
20:08,00
21:24,00
41:32,00
13:01,00
 
5
88
 
Hanuš Tomáš
 
19:25,00
22:21,00
41:46,00
13:15,00
 
6
23
 
Vodvárková Jana
 
18:49,00
23:22,00
42:11,00
13:40,00
 
7
82
 
Kynclová Zuzana
 
21:09,00
22:25,00
43:34,00
15:03,00
 
8
87
 
Hanušová Tereza
 
20:27,00
30:25,00
50:52,00
22:21,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
44
00420-01608 David Miloš 58
17:39,00
16:55,00
34:34,00
00:00,00
 
2
18
00420-01038 Merta Tomáš 58
17:29,00
17:26,00
34:55,00
00:21,00
 
3
47
00420-01531 Hakl Daniel 58
19:16,00
19:22,00
38:38,00
04:04,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
 
Vodvárková Jana
 
32:40,00
34:12,00
01:06:52,00
00:00,00
 
2
13
00420-01195 Fišerová Zdena 20
42:23,00
44:17,00
01:26:40,00
19:48,00
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
3
00420-01546 Jačková Markéta 35
14:52,00
17:07,00
31:59,00
00:00,00
 
2
2
 
Jaček Jan
 
15:49,00
17:55,00
33:44,00
01:45,00
 
3
16
 
Twardek Tomáš
 
17:02,00
18:07,00
35:09,00
03:10,00
 
4
24
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
16:17,00
19:23,00
35:40,00
03:41,00
 
5
1
 
Tůma Roman
 
17:19,00
19:30,00
36:49,00
04:50,00
 
6
84
00420-01341 Pelant Michal 20
17:59,00
19:37,00
37:36,00
05:37,00