Napsat dotaz

Jičín Pod Zebínem

Výsledková listina - JIČÍN POD ZEBÍNEM (06.11.2010 - 07.11.2010)
logo závodu
www stránky závodu: http://JICIN.MUSHING.CZ
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01255 Pfeifer Pavel 25 110892
11:48,00
12:27,00
24:15,00
00:00,00
25.73
2573
3
 
2
71
00420-00481 Brož Ladislav 40 110481
14:19,00
15:06,00
29:25,00
05:10,00
21.21
2121
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00567 Čurda Milan 59 110019
15:32,00
15:39,00
31:11,00
00:00,00
20.01
2001
 
2
26
00420-01547 Zelenková Barbora
 
110756
17:51,00
20:06,00
37:57,00
06:46,00
16.44
1644
 
3
19
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 110333
22:15,00
17:57,00
40:12,00
09:01,00
15.52
1552
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 110882
21:22,00
20:29,00
41:51,00
00:00,00
14.91
1491
 
2
30
00420-00457 Šídlo Luděk 59 110474
22:20,00
20:50,00
43:10,00
01:19,00
14.46
1446
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01425 Lorenz Tomáš 35 110706
10:49,00
12:27,00
23:16,00
00:00,00
26.82
2682
3
 
2
46
00420-01445 Klikar Richard 30 110811
12:46,00
11:53,00
24:39,00
01:23,00
25.31
2531
 
3
45
00420-01608 David Miloš - 2 58 110762
11:51,00
12:54,00
24:45,00
01:29,00
25.21
2521
 
4
34
 
Doležal Zdeněk
 
12:23,00
13:11,00
25:34,00
02:18,00
24.41
 
5
35
 
Doležal Zdeněk
 
13:34,00
14:41,00
28:15,00
04:59,00
22.09
 
6
4
 
Krátký Jindra
 
15:23,00
17:03,00
32:26,00
09:10,00
19.24
 
7
83
 
Kyncl Stanislav
 
18:50,00
19:33,00
38:23,00
15:07,00
16.26
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01655 Válková Renata 49 110508
11:03,00
12:14,00
23:17,00
00:00,00
26.8
2680
3
 
2
31
 
Tihonová Lucie
 
13:27,00
14:01,00
27:28,00
04:11,00
22.72
 
3
91
 
Kateřina Dvořáková
 
15:10,00
17:17,00
32:27,00
09:10,00
19.23
 
4
11
 
Smolíková Alena
 
18:53,00
28:05,00
46:58,00
23:41,00
13.29
 
5
12
 
Čurdová Barbora
 
21:18,00
32:25,00
53:43,00
30:26,00
11.62
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 110299
10:07,00
11:04,00
21:11,00
00:00,00
29.46
2946
2
 
2
36
 
Roháč Pavel
 
15:48,00
15:56,00
31:44,00
10:33,00
19.66
 
3
9
00420-00035 Stejskal Jiří, Mgr. 35 110304
14:36,00
17:19,00
31:55,00
10:44,00
19.55
1955
 
4
22
00420-00913 Strnad Jiří st. 58 110883
16:31,00
18:26,00
34:57,00
13:46,00
17.85
1785
 
5
37
 
Bjelka Adam
 
16:32,00
18:25,00
34:57,00
13:46,00
17.85
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-01014 Habásko Roman 9 110026
11:46,00
12:07,00
23:53,00
00:00,00
26.13
2613
1
 
2
8
00420-00368 Škoda Martin 17 110444
12:41,00
13:07,00
25:48,00
01:55,00
24.19
2419
1
 
3
17
00420-01534 Zasadil Roman 20 110047
16:11,00
17:17,00
33:28,00
09:35,00
18.65
1865
 
4
27
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
110138
16:22,00
18:43,00
35:05,00
11:12,00
17.79
1779
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
90
 
Vondráček David
 
20:42,00
19:57,00
40:39,00
00:00,00
15.35
 
2
81
00420-01481 Hofreiter Roman 25 110708
20:19,00
21:12,00
41:31,00
00:52,00
15.03
1503
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01608 David Miloš 58 110763
17:39,00
16:55,00
34:34,00
00:00,00
18.05
1805
3
 
2
18
00420-01038 Merta Tomáš 58 110886
17:29,00
17:26,00
34:55,00
00:21,00
17.87
1787
3
 
3
47
00420-01531 Hakl Daniel 58 110165
19:16,00
19:22,00
38:38,00
04:04,00
16.15
1615
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
 
Vodvárková Jana
 
32:40,00
34:12,00
01:06:52,00
00:00,00
9.33
 
2
13
00420-01195 Fišerová Zdena 20 110885
42:23,00
44:17,00
01:26:40,00
19:48,00
7.2
720
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 110496
12:39,00
15:52,00
28:31,00
00:00,00
21.88
2188
 
2
39
 
Šáfr Vladimír
 
13:38,00
17:54,00
31:32,00
03:01,00
19.79
 
3
15
 
Zahálka Miloslav
 
18:06,00
19:04,00
37:10,00
08:39,00
16.79
 
4
86
 
Svoboda Jakub
 
20:08,00
21:24,00
41:32,00
13:01,00
15.02
 
5
88
 
Hanuš Tomáš
 
19:25,00
22:21,00
41:46,00
13:15,00
14.94
 
6
23
 
Vodvárková Jana
 
18:49,00
23:22,00
42:11,00
13:40,00
14.79
 
7
82
 
Kynclová Zuzana
 
21:09,00
22:25,00
43:34,00
15:03,00
14.32
 
8
87
 
Hanušová Tereza
 
20:27,00
30:25,00
50:52,00
22:21,00
12.27
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01546 Jačková Markéta 35 110794
14:52,00
17:07,00
31:59,00
00:00,00
19.51
1951
2
 
2
2
 
Jaček Jan
 
15:49,00
17:55,00
33:44,00
01:45,00
18.5
 
3
16
 
Twardek Tomáš
 
17:02,00
18:07,00
35:09,00
03:10,00
17.75
 
4
24
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 110653
16:17,00
19:23,00
35:40,00
03:41,00
17.5
1750
 
5
1
 
Tůma Roman
 
17:19,00
19:30,00
36:49,00
04:50,00
16.95
 
6
84
00420-01341 Pelant Michal 20 110751
17:59,00
19:37,00
37:36,00
05:37,00
16.6
1660
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00913 Strnad Jiří st. 58 110599
11:27,00
13:45,00
25:12,00
00:00,00
24.76
2476
 
2
38
00420-00211 Roháčková Anna 58 110675
12:47,00
13:53,00
26:40,00
01:28,00
23.4
2340
 
3
20
00420-00892 Strnad Jiří, ml.
 
110598
12:58,00
15:30,00
28:28,00
03:16,00
21.92
2192
 
4
41
00420-00843 Kubelka Jiří 59 110584
15:14,00
14:31,00
29:45,00
04:33,00
20.97
2097
 
5
5
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20 110884
17:18,00
18:13,00
35:31,00
10:19,00
17.57
1757