Napsat dotaz

Sirius Canicross Okolohradce

Výsledková listina - Hradec Králové-Biřička (04.09.2010 - 05.09.2010)
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
 
Tracz Igor
POL
08:25,40
08:27,40
16:52,80
00:00,00
32.7
 
2
68
 
Jasiczak Kajetan
POL
08:45,70
08:42,10
17:27,80
00:35,00
31.61
 
3
19
00420-01687 Mencák Jiří 20 110760
08:47,40
08:40,50
17:27,90
00:35,10
31.61
3161
 
4
40
00420-01613 Urbančík Martin 63 110249
09:09,10
08:45,80
17:54,90
01:02,10
30.81
3081
 
5
20
 
Zupanic Patrik
 
09:10,50
08:45,60
17:56,10
01:03,30
30.78
 
6
24
00420-01653 Jurčaga Jakub 58 110764
08:48,30
09:09,50
17:57,80
01:05,00
30.73
3073
 
7
8
 
Paczyñski £ukasz
POL
09:16,70
09:11,80
18:28,50
01:35,70
29.88
 
8
47
00420-01445 Klikar Richard 30 110811
09:14,40
09:22,10
18:36,50
01:43,70
29.66
2966
 
9
30
00420-00982 Czastka Sven 58 110947
09:30,70
09:12,60
18:43,30
01:50,50
29.48
2948
 
10
99
 
Marian Kdýr
 
09:19,20
09:30,70
18:49,90
01:57,10
29.31
 
11
32
00420-01660 Chlad Ruda 49 110948
10:41,90
10:04,10
20:46,00
03:53,20
26.58
2658
 
12
96
 
Jahelka Ladislav
 
12:11,90
13:20,90
25:32,80
08:40,00
21.61
 
13
61
00420-00519 Kohout Miloslav
 
110105
14:01,50
15:12,00
29:13,50
12:20,70
18.89
1889
 
14
77
 
Kaczynski Miroslaw
POL
09:24,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01382 Tomášková Jana 62 110825
09:15,30
09:18,30
18:33,60
00:00,00
29.74
2974
 
2
16
00420-00200 Porubská Jana
 
110033
09:31,40
09:52,60
19:24,00
00:50,40
28.45
2845
 
3
4
00420-00796 Perůtková Ivana
 
110828
10:26,60
10:12,30
20:38,90
02:05,30
26.73
2673
 
4
5
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 110346
11:42,10
14:33,30
26:15,40
07:41,80
21.02
2102
 
5
27
 
Štusáková Edita
 
14:27,40
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
76
 
Kaczynska Agata
POL
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 110492
13:20,90
13:18,00
26:38,90
00:00,00
20.71
2071
 
2
11
 
Witowski Damian
POL
13:39,90
12:59,00
26:38,90
00:00,00
20.71
 
3
13
00420-01480 Fochler Petr 62 110161
13:29,20
13:11,60
26:40,80
00:01,90
20.69
2069
 
4
92
00420-01658 Krátký Adam
 
110641
13:43,00
13:41,70
27:24,70
00:45,80
20.14
2014
 
5
94
00420-01497 Cipro Šimon 30 110609
14:04,10
13:47,60
27:51,70
01:12,80
19.81
1981
 
6
42
00420-01656 Halada Tomáš 36 110506
14:21,50
14:35,10
28:56,60
02:17,70
19.07
1907
 
7
51
00420-00072 Bielik Jan 40 110950
14:41,80
14:29,40
29:11,20
02:32,30
18.91
1891
 
8
97
00420-01608 David Miloš 58 110763
14:24,50
14:49,60
29:14,10
02:35,20
18.88
1888
 
9
74
 
Zelazny Marcin
POL
14:26,50
14:48,60
29:15,10
02:36,20
18.87
 
10
91
00420-01531 Hakl Daniel 58 110165
14:42,00
14:53,20
29:35,20
02:56,30
18.66
1866
 
11
17
00420-00414 Zima Jan 58 110719
15:06,70
14:46,60
29:53,30
03:14,40
18.47
1847
 
12
62
00420-01038 Merta Tomáš 58 110886
15:38,90
15:28,10
31:07,00
04:28,10
17.74
1774
 
13
22
00420-01653 Jurčaga Jakub 58 110949
15:14,10
15:59,30
31:13,40
04:34,50
17.68
1768
 
14
31
 
Perko Mirko
 
15:46,20
16:15,80
32:02,00
05:23,10
17.23
 
15
34
 
Zupanic Patrik
 
15:53,00
16:23,10
32:16,10
05:37,20
17.11
 
16
71
 
Lis Maciej
POL
17:46,50
16:40,20
34:26,70
07:47,80
16.03
 
17
93
 
Pařízek Jiří
 
16:47,40
17:40,30
34:27,70
07:48,80
16.02
 
18
78
 
Olszewski Szymon
POL
18:54,10
18:55,30
37:49,40
11:10,50
14.59
 
19
98
00420-01170 Tůma Jan
 
110850
20:11,90
20:14,10
40:26,00
13:47,10
13.65
1365
 
20
95
 
Bieganski Krzystof
POL
20:40,60
25:26,60
46:07,20
19:28,30
11.97
 
21
38
00420-01448 Trýzna Daniel 17 110902
19:47,60
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-01606 Kuříková Václava 58 110541
17:28,60
17:40,60
35:09,20
00:00,00
15.7
1570
 
2
28
00420-00575 Holá Jana 9 110951
20:07,50
20:41,50
40:49,00
05:39,80
13.52
1352
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00207 Tobiášek Michal 30 110044
08:59,00
09:18,30
18:17,30
00:00,00
30.18
3018
 
2
65
00420-00215 Suchý Jiří 58 110387
09:07,70
09:10,90
18:18,60
00:01,30
30.15
3015
 
3
37
 
Tracz Igor
POL
09:06,20
09:19,00
18:25,20
00:07,90
29.97
 
4
57
00420-01139 Štěpánková Martina 62 110014
09:15,10
09:15,10
18:30,20
00:12,90
29.83
2983
 
5
15
00420-00050 Porubský Pavel
 
110040
09:21,70
09:27,40
18:49,10
00:31,80
29.33
2933
 
6
86
 
Schwoma Michal
 
09:59,00
09:37,70
19:36,70
01:19,40
28.15
 
7
7
 
Paczyñski £ukasz
POL
09:48,10
09:52,10
19:40,20
01:22,90
28.06
 
8
3
00420-01382 Tomášková Jana 62 110826
09:46,60
09:57,50
19:44,10
01:26,80
27.97
2797
 
9
56
 
Šefrna Michal
 
09:49,70
09:55,30
19:45,00
01:27,70
27.95
 
10
66
00420-01606 Kuříková Václava 58 110539
09:59,10
10:00,90
20:60,00
01:42,70
27.6
2760
 
11
33
00420-01660 Chlad Ruda 49 110953
10:15,30
09:45,10
20:00,40
01:43,10
27.59
2759
 
12
84
00420-01151 Ženíšek Michal 58 110533
10:02,10
10:01,70
20:03,80
01:46,50
27.51
2751
 
13
41
 
Tracz Olgierd
POL
10:15,30
09:56,40
20:11,70
01:54,40
27.33
 
14
21
00420-01461 Marešová Nicole 58 110359
10:27,40
09:49,60
20:17,00
02:59,70
27.21
2721
 
15
81
00420-00587 Pekárková Vendula 30 110401
10:38,00
09:58,10
20:36,10
02:18,80
26.79
2679
 
16
73
00420-00982 Czastka Sven 58 110958
10:24,90
10:13,00
20:37,90
02:20,60
26.75
2675
 
17
25
00420-01448 Trýzna Daniel 17 110952
10:08,70
10:51,20
21:59,90
02:42,60
26.29
2629
 
18
18
00420-01687 Mencák Jiří 20 110761
10:55,40
10:06,10
21:01,50
02:44,20
26.25
2625
 
19
26
00420-00222 Čermák Roman
 
110469
10:26,70
10:36,60
21:03,30
02:46,00
26.22
2622
 
20
69
00420-01601 Pospíšil Petr 17 110544
10:53,00
10:21,70
21:14,70
02:57,40
25.98
2598
 
21
23
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 110773
10:40,30
10:35,80
21:16,10
02:58,80
25.95
2595
 
22
52
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17 110527
12:29,20
10:04,40
22:33,60
04:16,30
24.47
2447
 
23
35
00420-01653 Jurčaga Jakub 58 110901
11:09,90
11:49,60
22:59,50
04:42,20
24.01
2401
 
24
72
00420-00233 Toncar Petr 58 110957
11:19,20
11:47,90
23:07,10
04:49,80
23.88
2388
 
25
88
00420-01659 Dostál Martin 58 110959
11:55,00
11:24,00
23:19,00
05:01,70
23.67
2367
 
26
82
 
Štrosová Zuzana
 
11:42,50
12:51,40
24:33,90
06:16,60
22.47
 
27
39
 
Brylewski Mateusz
POL
09:42,10
21:28,40
31:10,50
12:53,20
17.71
 
28
43
00420-01550 Davidova Petra 9 110954
16:54,80
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
28
70
00420-01386 Vlček Karel 25 110170
17:01,40
18:34,00
35:35,40
17:18,10
15.51
1551
 
29
53
00420-01612 Čechura Lukáš 58 110955
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
30
55
00420-01280 Lišková Kamila
 
110956
09:58,20
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
31
90
 
Imiolczyk Wioleta
POL
14:37,50
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 110148
09:44,10
00:00,00
19:15,90
00:00,00
28.65
2865
 
2
1
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 110370
09:55,90
00:00,00
19:19,00
00:03,10
28.58
2858
 
3
89
 
Hacho³ Grzegorz
POL
10:03,60
00:00,00
19:20,40
00:04,50
28.54
 
4
6
00420-01461 Marešová Nicole 58 110360
09:58,40
00:00,00
20:02,80
00:46,90
27.54
2754
 
5
63
00420-00913 Strnad Jiří st. 58 110599
09:53,10
00:00,00
20:45,60
01:29,70
26.59
2659
 
6
59
00420-01007 Zetek Václav 35 110393
11:28,70
00:00,00
21:54,20
02:38,30
25.2
2520
 
7
64
00420-00892 Strnad Jiří ml.
 
110598
11:57,40
00:00,00
23:29,20
04:13,30
23.5
2350
 
8
50
00420-01428 Zetková Jana 40 110280
12:54,20
00:00,00
25:34,20
06:18,30
21.59
2159
 
9
9
 
Paczyñski Oliwer
POL
13:31,40
00:00,00
25:34,90
06:19,00
21.58
 
10
54
00420-01547 Zelenková Barbora
 
110960
12:27,00
00:00,00
27:00,50
07:44,60
20.44
2044