Napsat dotaz

EFFIPRO Cup Memoriál Jochena Susse

Výsledková listina - Nový Dům u Rakovníku (30.10.2010 - 31.10.2010)
www stránky závodu: http://startktivoklat.webgarden.cz
Třída: MU - Spřežení 7-12 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
23
00420-00575 Holá Jana 9
01:20:32,73
01:20:11,33
02:40:44,06
00:00,00
 
                   
Třída: MU1 - Spřežení 7-12 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
6
00420-00767 Brzková Klára 35
01:06:25,43
01:09:26,77
02:15:52,20
00:00,00
 
2
31
00420-00351 Kmochová Vanda 17
01:28:32,14
01:28:11,13
02:56:43,27
40:51,07
 
3
27
00420-00542 Janko Ota 25
01:47:01,94
01:45:04,48
03:32:06,42
01:16:14,22
 
                   
Třída: MB - Spřežení 4-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
72
00420-01428 Zetková Jana 40
01:03:20,06
01:02:27,00
02:05:47,06
00:00,00
 
2
71
00420-01007 Zetek Václav 35
59:57,94
01:06:44,52
02:06:42,46
00:55,40
 
3
14
 
Gregor Zdeněk
 
01:07:50,41
01:03:35,53
02:11:25,94
05:38,88
 
4
75
 
Ledvinka Bořivoj
 
01:18:49,11
01:19:58,49
02:38:47,60
33:00,54
 
                   
Třída: MB1 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
53
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
01:09:40,71
01:02:13,40
02:11:54,11
00:00,00
 
2
35
00420-01223 Kronus Roman 55
01:10:35,96
01:11:18,30
02:21:54,26
10:00,15
 
3
15
00420-01499 Guregová Romana 9
01:11:50,60
01:16:23,95
02:28:14,55
16:20,44
 
4
1
00420-01459 Alscher Ivan 35
01:18:42,13
01:17:47,44
02:36:29,57
24:35,46
 
5
2
 
Baltiar Milan
 
01:28:54,68
01:23:24,65
02:52:19,33
40:25,22
 
                   
Třída: MB2 - Spřežení 4-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
30
00420-01437 Kelemen Oto
 
01:22:53,30
01:19:06,41
02:41:59,71
00:00,00
 
2
11
 
Ertel Jens
 
01:23:09,56
01:18:50,83
02:42:00,39
00:00,68
 
3
22
00420-01481 Hofreiter Roman 25
01:25:43,60
01:28:47,09
02:54:30,69
12:30,98
 
4
40
00420-01191 Němec Vojta 35
01:31:31,85
01:32:20,07
03:03:51,92
21:52,21
 
5
43
00420-01109 Pešková Alena 20
01:47:37,51
01:43:30,94
03:31:08,45
49:08,74
 
                   
Třída: MBKJ - Bikejöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
7
00420-01185 Burian Jan 58
55:26,22
54:21,11
01:49:47,33
00:00,00
 
2
21
00420-01646 Hladovec Pavel 35
01:01:38,26
59:22,17
02:01:00,43
11:13,10
 
3
48
 
Rožňová Anna
 
01:26:49,25
01:27:05,20
02:53:54,45
01:04:07,12
 
                   
Třída: MSC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
58
00420-00267 Ševelová Marie 58
53:32,16
51:24,84
01:44:57,00
00:00,00
 
2
57
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
57:37,28
01:00:56,87
01:58:34,15
13:37,15
 
3
47
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
01:16:25,02
01:15:11,94
02:31:36,96
46:39,96
 
4
79
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
01:23:50,42
01:16:53,79
02:40:44,21
55:47,21
 
5
4
00420-00707 Bieliková Romana 40
01:30:49,02
01:26:39,30
02:57:28,32
01:12:31,32
 
6
69
 
Volkmannová Jarmila
 
01:42:47,01
01:46:10,45
03:28:57,46
01:44:00,46