Napsat dotaz

EFFIPRO Cup Kratochvílův sprint

Výsledková listina - Nový Dům u Rakovníku (30.10.2010 - 31.10.2010)
www stránky závodu: http://startkrivoklat.webgarden.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
 
Černá Barbora
 
15:29,88
15:48,80
31:18,68
00:00,00
14.56
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00567 Čurda Milan 59 110019
12:17,71
09:15,50
21:33,21
00:00,00
21.16
2116
3
 
2
80
00420-01547 Zelenková Barbora
 
110756
13:49,15
10:27,01
24:16,16
02:42,95
18.79
1879
 
3
70
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 110333
15:54,70
11:01,62
26:56,32
05:23,11
16.93
1693
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00072 Bielik Jan 40 110696
08:13,75
07:32,16
15:45,91
00:00,00
28.92
2892
2
 
2
13
00420-00416 Flídr Aleš
 
110263
09:02,10
08:00,26
17:02,36
01:16,45
26.76
2676
3
 
3
56
00420-00417 Svoboda Jiří 56 110845
10:27,97
08:48,26
19:16,23
03:30,32
23.66
2366
 
4
33
 
Krátký Jindřich
 
11:01,73
10:03,95
21:05,68
05:19,77
21.62
 
5
28
 
Janovský Lukáš
 
10:33,13
11:06,70
21:39,83
05:53,92
21.05
 
6
67
00420-01646 Hladovec Pavel 35 110683
10:50,74
10:53,18
21:43,92
05:58,01
20.98
2098
 
7
76
 
Pracner Josef
 
11:56,87
11:43,01
23:39,88
07:53,97
19.27
 
8
51
 
Stehlík Bronislav
 
12:04,56
11:47,33
23:51,89
08:05,98
19.11
 
9
39
 
Navrátilík Petr
 
21:36,41
18:40,75
40:17,16
24:31,25
11.32
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
 
Tihonová Lucie
 
09:34,89
08:30,49
18:05,38
00:00,00
25.21
 
2
36
 
Marková Jindřiška
 
11:59,24
09:56,54
21:55,78
03:50,40
20.79
 
3
37
 
Melčová Stanislava
 
15:22,42
11:45,32
27:07,74
09:02,36
16.81
 
4
74
 
Čurdová Barbora
 
14:06,80
13:13,65
27:20,45
09:15,07
16.68
 
5
32
 
Kolmanová Petra
 
15:30,16
12:45,20
28:15,36
10:09,98
16.14
 
6
78
 
Navratiliková
 
31:20,53
28:41,59
01:00:02,12
41:56,74
7.6
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-00035 Stejskal Jiří 35 110304
13:36,11
10:25,54
24:01,65
00:00,00
18.98
1898
 
2
41
 
Netri Tomáš
 
13:57,04
12:26,30
26:23,34
02:21,69
17.28
 
3
34
 
Krohová Monika
 
14:54,34
12:47,64
27:41,98
03:40,33
16.46
 
4
46
00420-01464 Polívka Radek 36 110690
20:32,02
21:14,42
41:46,44
17:44,79
10.92
1092
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01014 Habásko Roman 9 110026
09:45,79
07:08,77
16:54,56
00:00,00
26.97
2697
E
 
2
59
00420-00368 Škoda Martin 17 110444
09:19,36
08:07,15
17:26,51
00:31,95
26.14
2614
1
 
3
55
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
110138
10:50,72
10:53,62
21:44,34
04:49,78
20.98
2098
3
 
4
10
00420-00502 Dušková Zdena 35 110655
11:28,38
11:15,37
22:43,75
05:49,19
20.06
2006
 
5
66
00420-00378 Vodák Milan 56 110713
13:27,88
11:33,73
25:01,61
08:07,05
18.22
1822
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-00501 Slepička Martin 35 110700
15:29,72
15:33,20
31:02,92
00:00,00
14.69
1469
 
2
61
00420-00241 Šťastný Václav 9 110681
18:17,06
16:40,02
34:57,08
03:54,16
13.05
1305
 
3
44
 
Pešková Anna
 
19:19,08
15:38,30
34:57,38
03:54,46
13.04
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-01656 Halada Tomáš 36 110506
12:10,32
11:13,30
23:23,62
00:00,00
19.49
1949
2
 
2
8
 
Burian Jan ml.
 
14:10,00
13:13,25
27:23,25
03:59,63
16.65
 
3
81
00420-01656 Halada Tomáš 36 110506
14:16,86
13:15,27
27:32,13
04:08,51
16.56
1656
2
 
4
88
 
Růžička Miloslav
 
16:58,40
14:19,96
31:18,36
07:54,74
14.57
 
5
64
00420-01170 Tůma Jan
 
110850
16:44,00
16:01,11
32:45,11
09:21,49
13.92
1392
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-00675 Heroudková Jiřina 58 110347
15:22,38
14:30,33
29:52,71
00:00,00
15.26
1526
 
2
63
 
Točeková Lucie
 
15:50,55
14:44,85
30:35,40
00:42,69
14.91
 
3
87
00420-00267 Ševelová Marie 58 110849
20:22,77
20:33,80
40:56,57
11:03,86
11.14
1114
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
 
Hynková Jana
 
19:33,70
17:39,50
37:13,20
00:00,00
12.25
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01531 Hakl Daniel 58 110168
11:11,26
08:15,30
19:26,56
00:00,00
23.45
2345
E
 
2
65
00420-01690 Valko Jiří 30 110716
10:41,64
09:57,31
20:38,95
01:12,39
22.08
2208
1
 
3
16
00420-01014 Habásko Roman 9 110031
11:05,94
10:04,72
21:10,66
01:44,10
21.53
2153
1
 
4
26
 
Jaček Jan
 
11:25,86
11:17,42
22:43,28
03:16,72
20.07
 
5
25
 
Jaček Jan
 
11:51,73
11:01,99
22:53,72
03:27,16
19.92
 
6
45
00420-00821 Petruželka Milan 20 110671
11:43,13
13:11,04
24:54,17
05:27,61
18.31
1831
3
 
7
12
00420-00617 Fišer Stanislav 35 110844
13:39,26
12:26,74
26:06,00
06:39,44
17.47
1747
 
8
42
 
Pelikánová Jana
 
18:06,87
16:36,62
34:43,49
15:16,93
13.13
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-00913 Strnad Jiří 58 110599
09:31,93
07:31,89
17:03,82
00:00,00
26.72
2672
3
 
2
60
00420-00721 Špaček Jaroslav 40 110704
09:17,01
08:18,06
17:35,07
00:31,25
25.93
2593
3
 
3
54
00420-00895 Strnad Jiří jr.
 
110598
10:00,23
08:48,98
18:49,21
01:45,39
24.23
2423