Napsat dotaz

ČEZ CUP Sněžník 2011 sprint, ESDRA CUP

Výsledková listina - Sněžník-Děčín (05.02.2011 - 06.02.2011)
www stránky závodu: http://www.mushingdc.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00992 Zvolský Pavel 25 110573
38:54,00
00:00,00
38:54,00
00:00,00
23.14
2314
 
2
10
00420-00010 Levíček Martin 49 110009
41:40,70
00:00,00
41:40,70
02:46,70
21.59
2159
 
3
3
00420-00011 Levíčková Hela 49 110008
46:39,80
00:00,00
46:39,80
07:45,80
19.29
1929
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
 
Janecki Krzysztof
PL
48:42,70
00:00,00
48:42,70
00:00,00
18.48
 
2
12
00420-00321 Brzek Martin 35 110112
01:00:49,70
00:00,00
01:00:49,70
12:07,00
14.8
1480
 
3
11
00420-00351 Kmochová Vanda 17 110694
01:06:38,60
00:00,00
01:06:38,60
17:55,90
13.5
1350
 
4
42
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 110333
01:14:55,40
00:00,00
01:14:55,40
26:12,70
12.01
1201
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
 
Bajer Anna
PL
44:11,60
00:00,00
44:11,60
00:00,00
20.37
 
2
6
00420-01007 Zetek Václav 35
49:45,50
00:00,00
49:45,50
05:33,90
18.09
 
3
9
00420-01428 Zetková Jana 40
01:02:35,10
00:00,00
01:02:35,10
18:23,50
14.38
 
4
34
00420-00011 Levíčková Hela 49 110006
23:58,90
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 110306
48:48,10
00:00,00
48:48,10
00:00,00
18.44
1844
 
2
40
 
Groot Kormelink Jan
NL
49:19,90
00:00,00
49:19,90
00:31,80
18.24
 
3
37
00420-00368 Škoda Martin 17 110443
49:28,40
00:00,00
49:28,40
00:40,30
18.19
1819
 
4
62
00420-00567 Čurda Milan 59 110020
01:14:46,00
00:00,00
01:14:46,00
25:57,90
12.04
1204
 
5
8
00420-01227 Hejna Josef 55
01:31:24,60
00:00,00
01:31:24,60
42:36,50
9.85
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01109 Pešková Alena 20 110854
01:24:25,60
00:00,00
01:24:25,60
00:00,00
10.66
1066
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
 
Tracz Igor
PL
17:02,60
00:00,00
17:02,60
00:00,00
27.11
 
2
47
00420-00760 Pavlík Slavomír 49 110817
17:50,10
00:00,00
17:50,10
00:47,50
25.9
2590
3
 
3
48
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 110299
18:15,50
00:00,00
18:15,50
01:12,90
25.3
2530
3
 
4
51
 
Rychwalska Agnieszka
PL
19:40,60
00:00,00
19:40,60
02:38,00
23.48
 
5
50
00420-00009 Krupička Petr 49 110962
20:04,70
00:00,00
20:04,70
03:02,10
23.01
2301
 
6
53
 
Bánoci Jaroslav
SK
20:30,50
00:00,00
20:30,50
03:27,90
22.53
 
7
54
00420-00011 Levíčková Hela 49 110697
26:13,00
00:00,00
26:13,00
09:10,40
17.62
1762
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
61
00420-00616 Mikutová Anita 35 110390
29:31,00
00:00,00
29:31,00
00:00,00
15.65
1565
 
2
79
 
Janecki Krzysztof
PL
33:04,10
00:00,00
33:04,10
03:33,10
13.97
 
3
58
 
Podbielkowski Grzegorz
PL
33:59,10
00:00,00
33:59,10
04:28,10
13.59
 
4
59
00420-01051 Tomášek Miloš 40 110320
38:59,50
00:00,00
38:59,50
08:28,50
12.16
1216
 
5
56
00420-01459 Alscher Ivan 35 110354
38:57,30
00:00,00
38:57,30
09:26,30
11.86
1186
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-00501 Slepička Martin 35 110700
42:12,30
00:00,00
42:12,30
00:00,00
10.95
1095
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
101
 
Tracz Olgierd
 
22:41,90
00:00,00
22:41,90
00:00,00
20.35
 
2
65
 
Rolewska Aleksandra
PL
25:40,70
00:00,00
25:40,70
02:58,80
17.99
 
3
90
 
Kaczynska Agatha
PL
32:03,00
00:00,00
32:03,00
09:21,10
14.41
 
4
66
 
Bajer Anna
PL
33:42,50
00:00,00
33:42,50
11:00,60
13.71
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
 
Tůma Roman
 
52:34,00
00:00,00
52:34,00
00:00,00
8.79
 
2
74
 
Kamešová Marcela
 
56:17,80
00:00,00
56:17,80
03:43,80
8.21
 
3
73
00420-00542 Janko Ota 25
57:34,30
00:00,00
57:34,30
05:00,30
8.02
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
93
 
Šefrna Michal
 
23:21,30
00:00,00
23:21,30
00:00,00
19.78
 
2
15
00420-00267 Ševelová Marie 58
23:56,40
00:00,00
23:56,40
00:35,10
19.3
 
3
77
00420-00913 Jiří Strnad st. 58 110986
24:37,40
00:00,00
24:37,40
01:16,10
18.76
1876
 
4
76
00420-00892 Jiří Strnad ml.
 
110989
29:31,60
00:00,00
29:31,60
06:10,30
15.65
1565
 
5
2
00420-01143 Nováková Kamila
 
32:57,00
00:00,00
32:57,00
09:35,70
14.02
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01612 Čechura Lukáš 58 111004
23:00,70
00:00,00
23:00,70
00:00,00
20.08
2008
 
2
27
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 111002
23:46,60
00:00,00
23:46,60
00:45,90
19.43
1943
 
3
26
00420-01658 Krátký Adam
 
110964
24:54,90
00:00,00
24:54,90
01:54,20
18.54
1854
 
4
30
00420-01687 Mencák Jiří 20 110933
26:00,60
00:00,00
26:00,60
03:59,90
17.76
1776
 
5
29
00420-01659 Dostál Martin 58 110963
26:02,80
00:00,00
26:02,80
03:02,10
17.74
1774
 
6
28
00420-00437 Krkoška Jiljí
 
110970
27:03,10
00:00,00
27:03,10
04:02,40
17.08
1708
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01139 Štěpánková Martina 62 111008
20:18,60
00:00,00
20:18,60
00:00,00
22.75
2275
 
2
20
00420-01606 Kuříková Václava 58 111005
22:21,30
00:00,00
22:21,30
02:02,70
20.67
2067
 
3
23
00420-01693 Draslarová Jana 58
24:50,10
00:00,00
24:50,10
04:31,50
18.6
1860
 
4
21
00420-01655 Válková Renata 49 110508
25:44,80
00:00,00
25:44,80
05:26,20
17.94
1794
 
5
22
00420-00886 Stejskalová Monika 6 110999
25:47,70
00:00,00
25:47,70
05:29,10
17.91
1791
 
6
16
00420-01064 Sinecká Lenka
 
111000
29:46,90
00:00,00
29:46,90
09:28,30
15.51
1551
 
7
24
 
Toncarová Dagmar
 
30:26,40
00:00,00
30:26,40
10:07,80
15.18