Napsat dotaz

Eduard, ESDRA CUP

Výsledková listina - Eduard u Jáchymova (05.03.2011 - 06.03.2011)
www stránky závodu: http://www.kskps.info
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1178 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
241
00420-01164 Lucie Wegnerová 35 110333
56:45,00
50:48,00
01:47:33,00
00:00,00
12.83
1434
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1178 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
245
 
Dirk Jänish
 
30:46,00
30:30,00
01:01:16,00
00:00,00
22.52
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1178 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
236
00420-00368 Martin Škoda 17 110443
32:17,00
32:35,00
01:04:52,00
00:00,00
21.27
2378
2
 
2
242
 
Miko³aj W³odarczyk
PL
33:32,00
32:02,00
01:05:34,00
00:42,00
21.05
 
3
243
 
Manuela Petutschnig
A
34:46,00
31:03,00
01:05:49,00
00:57,00
20.97
 
4
246
00420-00368 Martin Škoda 17 111010
32:37,00
33:42,00
01:06:19,00
01:27,00
20.81
2326
2
 
5
244
 
Marie Pacltová
 
46:48,00
53:45,00
01:40:33,00
35:41,00
13.72
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0364 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
248
00420-00760 Slavomír Pavlík 49 110817
16:20,00
16:58,00
33:18,00
00:00,00
29.91
3100
1
 
2
249
 
Alain Hercher
 
26:18,00
18:59,00
45:17,00
11:59,00
21.99
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0364 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
250
 
Mateusz Surówka
PL
17:45,00
18:54,00
36:39,00
00:00,00
27.18
 
2
253
00420-01011 Miroslav Homolka 40
22:30,00
22:18,00
44:48,00
08:09,00
22.23
 
3
261
00420-00567 Milan Čurda 59 110021
33:15,00
27:42,00
01:00:57,00
24:18,00
16.34
1693
 
4
254
00420-01656 Tomáš Halada 36
33:20,00
33:12,00
01:06:32,00
29:53,00
14.97
 
5
252
00420-01459 Ivan Alscher 35 110354
35:45,00
36:46,00
01:12:31,00
35:52,00
13.73
1423
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0364 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
263
 
Zdeněk Piskač
 
43:08,00
46:23,00
01:29:31,00
00:00,00
11.13
 
2
260
00420-00241 Václav Šťastný 9 110681
54:48,00
53:48,00
01:48:36,00
19:05,00
9.17
950
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.1178 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
222
00420-01660 Rudolf Chlad 49 110996
27:58,00
27:58,00
55:56,00
00:00,00
24.67
2758
1
 
2
216
00420-00913 Jiří Strnad st. 58 110986
37:53,00
31:28,00
01:09:21,00
13:25,00
19.9
2224
 
3
210
 
Michal Šefrna
 
38:25,00
32:27,00
01:10:52,00
14:56,00
19.47
 
4
201
00420-00211 Anna Roháčková 58 110979
39:12,00
34:13,00
01:13:25,00
17:29,00
18.8
2101
 
5
217
00420-00892 Jiří Strnad ml.
 
110989
41:01,00
40:32,00
01:21:33,00
25:37,00
16.92
1891
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.1178 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
221
00420-01151 Michal Ženíšek 58 110997
28:20,00
29:16,00
57:36,00
00:00,00
23.96
2678
1
 
2
213
00420-00215 Jiří Suchý 58 111006
29:58,00
28:05,00
58:03,00
00:27,00
23.77
2657
2
 
3
214
00420-01612 Lukáš Čechura 58 111004
31:05,00
31:12,00
01:02:17,00
04:41,00
22.16
2477
2
 
4
220
00420-00414 Jan Zima 58 110934
33:23,00
32:02,00
01:05:25,00
07:49,00
21.1
2359
3
 
5
219
00420-00003 Tomáš Stejskal 58 111002
32:58,00
33:28,00
01:06:26,00
08:50,00
20.77
2322
3
 
6
212
00420-00222 Roman Čermák
 
110993
34:48,00
34:04,00
01:08:52,00
11:16,00
20.04
2240
 
7
218
00420-00437 Jiljí Krkoška
 
110970
36:26,00
37:46,00
01:14:12,00
16:36,00
18.6
2079
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1.1178 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
206
00420-01139 Martina Štěpánková 62 111008
27:50,00
27:16,00
55:06,00
00:00,00
25.05
2800
1
 
2
204
00420-00587 Vendula Pekárková 30 111007
30:15,00
28:58,00
59:13,00
04:07,00
23.3
2604
2
 
3
202
00420-01606 Václava Kuříková 58 111005
30:31,00
30:14,00
01:00:45,00
05:39,00
22.72
2540
2
 
4
203
00420-01461 Nicole Marešová 58 110998
31:42,00
30:45,00
01:02:27,00
07:21,00
22.1
2470
2
 
5
207
 
Lenka Sedlářová
 
35:23,00
33:12,00
01:08:35,00
13:29,00
20.12
 
6
262
00420-01655 Renata Válková 49 110985
35:57,00
34:08,00
01:10:05,00
14:59,00
19.69
2201
 
7
208
00420-00886 Monika Stejskalová 6 110999
34:47,00
36:21,00
01:11:08,00
16:02,00
19.4
2169
 
8
205
00420-01064 Lenka Sinecká
 
111000
42:38,00
37:28,00
01:20:06,00
25:00,00
17.23
1926
 
9
270
00420-01203 Lucie Pospíšilová 58 111009
57:08,00
58:22,00
01:55:30,00
01:00:24,00
11.95
1336
 
                           
Kategorie: U1 - Unlimited spřežení 9 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1.1178 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
233
 
Mateusz Surówka
PL
32:15,00
29:22,00
01:01:37,00
00:00,00
22.4