Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (02.10.2010 - 03.10.2010)
www stránky závodu: http://hrobnici.blog.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01007 Zetek Václav 35 110271
15:47,90
15:52,08
31:39,98
00:00,00
22.74
2274
 
2
13
 
Kronusová Eva
 
19:53,02
21:44,35
41:37,37
09:57,39
17.3
 
3
12
00420-01428 Zetková Jana 40 110276
20:29,14
21:12,12
41:41,26
10:01,28
17.27
1727
 
4
9
00420-00481 Brož Ladislav 40 110481
23:28,80
19:53,20
43:22,00
11:42,02
16.6
1660
 
5
10
00420-00575 Holá Jana 9 110476
21:48,43
23:10,79
44:59,22
13:19,24
16
1600
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01014 Habásko Roman 9 110024
14:57,97
17:33,35
32:31,32
00:00,00
22.14
2214
2
 
2
6
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 110305
16:56,56
16:30,45
33:27,01
00:55,69
21.52
2152
3
 
3
4
00420-00321 Brzek Martin 35 110112
18:59,52
20:03,58
39:03,10
06:31,78
18.44
1844
 
4
8
00420-00567 Čurda Milan 59 110019
20:58,39
19:03,08
40:01,47
07:30,15
17.99
1799
 
5
1
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 110333
21:31,45
22:00,21
43:31,66
11:00,34
16.54
1654
 
6
3
00420-01499 Guregová Romana 9
22:39,38
23:44,82
46:24,20
13:52,88
15.52
 
7
5
00420-00351 Kmochová Vanda 17 110694
24:20,95
25:54,54
50:15,49
17:44,17
14.33
1433
 
8
167
 
Paclt Zdeněk
 
29:13,32
29:24,47
58:37,79
26:06,47
12.28
 
9
7
00420-00542 Janko Ota 25 110778
32:01,31
32:02,94
01:04:04,25
31:32,93
11.24
1124
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
163
00420-01425 Lorenz Tomáš 35 110706
14:04,30
13:36,74
27:41,04
00:00,00
26.01
2601
3
 
2
60
00420-01608 David Miloš 58 110762
15:02,53
15:03,36
30:05,89
02:24,85
23.92
2392
 
3
21
00420-01646 Hladovec Pavel 35 110683
17:47,04
19:04,25
36:51,29
09:10,25
19.54
1954
 
4
56
 
Zajan Ivan
 
20:33,52
19:35,01
40:08,53
12:27,49
17.94
 
5
57
 
Muller Lukáš
 
19:34,15
21:54,53
41:28,68
13:47,64
17.36
 
6
62
00420-00246 Gurega Petr 9 110695
22:43,05
23:19,93
46:02,98
18:21,94
15.64
1564
 
7
164
00420-01646 Hladovec Pavel 35 110709
26:29,39
23:58,76
50:28,15
22:47,11
14.27
1427
 
8
61
 
Pokorný Milan
 
29:20,28
34:46,91
01:04:07,19
36:26,15
11.23
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-01064 Sinecká Lenka
 
110705
15:45,23
15:26,51
31:11,74
00:00,00
23.08
2308
 
2
51
00420-00767 Brzková Klára 35 110120
24:44,53
28:15,69
53:00,22
21:48,48
13.58
1358
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 110299
14:20,70
13:42,23
28:02,93
00:00,00
25.67
2567
3
 
2
33
00420-00035 Stejskal Jiří 35 110304
23:00,58
21:41,91
44:42,49
16:39,56
16.1
1610
 
3
17
00420-01547 Zelenková Barbora
 
110792
30:02,17
29:43,37
59:45,54
31:42,61
12.05
1205
 
4
34
00420-01549 Černá Monika 35 110486
36:03,99
30:01,72
01:06:05,71
38:02,78
10.89
1089
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00368 Škoda Martin 17 110444
16:06,69
19:37,12
35:43,81
00:00,00
20.15
2015
 
2
16
00420-01534 Zasadil Roman 20 110047
19:35,10
20:16,07
39:51,17
04:07,36
18.07
1807
 
3
19
00420-00821 Petruželka Milan 20 110659
20:22,17
20:51,31
41:13,48
05:29,67
17.47
1747
 
4
15
00420-01459 Alscher Ivan 35 110354
20:38,61
23:05,90
43:44,51
08:00,70
16.46
1646
 
5
20
00420-01051 Tomášek Miloš 40 110320
23:30,34
20:49,23
44:19,57
08:35,76
16.24
1624
 
6
14
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
110138
22:00,37
22:48,41
44:48,78
09:04,97
16.07
1607
 
7
18
 
Pacltová Marie
 
23:22,88
23:01,80
46:24,68
10:40,87
15.51
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 110472
23:38,68
26:43,29
50:21,97
00:00,00
14.3
1430
 
2
24
00420-01437 Kelemen Oto
 
110219
25:14,84
25:40,94
50:55,78
00:33,81
14.14
1414
 
3
27
 
Ertel Jens
 
30:16,55
26:07,55
56:24,10
06:02,13
12.77
 
4
23
00420-00501 Slepička Martin 35 110700
31:27,18
30:20,84
01:01:48,02
11:26,05
11.65
1165
 
5
26
00420-00423 Hurych Jaromír 20 110587
32:45,55
32:33,14
01:05:18,69
14:56,72
11.02
1102
 
6
29
00420-01109 Pešková Alena 20 110330
38:50,10
29:54,14
01:08:44,24
18:22,27
10.47
1047
 
7
30
 
Pešková Anna
 
41:48,18
34:38,94
01:16:27,12
26:05,15
9.42
 
8
28
00420-01458 Koudelka Ota 35 110793
49:41,82
51:35,22
01:41:17,04
50:55,07
7.11
711
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01656 Halada Tomáš 36 110506
22:24,24
21:02,87
43:27,11
00:00,00
16.57
1657
 
2
65
00420-01185 Burian Jan 58 110606
22:41,88
22:17,15
44:59,03
01:31,92
16.01
1601
 
3
66
00420-01608 David Miloš 58 110762
22:51,55
22:38,18
45:29,73
02:02,62
15.83
1583
 
4
64
00420-00222 Čermák Roman
 
110464
22:52,38
23:21,52
46:13,90
02:46,79
15.57
1557
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-00209 Halířová Jarmila 17 110607
22:30,53
21:22,39
43:52,92
00:00,00
16.41
1641
3
 
2
69
00420-01670 Wolfová Kateřina
 
110710
28:41,08
26:40,30
55:21,38
11:28,46
13.01
1301
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
 
Kolmanová Petra
 
25:22,64
28:19,80
53:42,44
00:00,00
13.41
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
 
Valko Jiří
 
19:53,71
18:49,45
38:43,16
00:00,00
18.6
 
2
36
00420-01546 Jačková Markéta 35 110794
19:24,81
19:51,41
39:16,22
00:33,06
18.33
1833
3
 
3
22
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 110653
20:20,72
21:31,02
41:51,74
03:08,58
17.2
1720
 
4
42
 
Twardek Tomáš
 
23:12,66
20:31,41
43:44,07
05:00,91
16.46
 
5
37
 
Jaček Jan
 
22:10,07
21:38,15
43:48,22
05:05,06
16.44
 
6
38
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58 110066
23:19,63
24:43,61
48:03,24
09:20,08
14.98
1498
 
7
43
 
Kotiš Jan
 
25:43,27
23:42,82
49:26,09
10:42,93
14.56
 
8
44
00420-00707 Bieliková Romana 40 110703
27:00,07
25:43,19
52:43,26
14:00,10
13.66
1366
 
9
58
 
Twardek Tomáš
 
27:45,37
29:12,49
56:57,86
18:14,70
12.64
 
10
41
 
Volkmannová Jarmila
 
37:38,15
36:17,51
01:13:55,66
35:12,50
9.74
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 110148
15:01,93
15:16,33
30:18,26
00:00,00
23.76
2376
 
2
48
00420-00913 Strnad Jiří 58 110599
15:20,99
15:11,67
30:32,66
00:14,40
23.57
2357
 
3
47
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 110370
15:54,48
16:55,39
32:49,87
02:31,61
21.93
2193
 
4
49
00420-00892 Strnad Jiří jr.
 
110598
17:51,87
18:23,97
36:15,84
05:57,58
19.85
1985
 
5
50
00420-00072 Bielik Jan 40 110795
20:00,07
17:27,16
37:27,23
07:08,97
19.22
1922
 
6
46
 
Ertel Jens
 
25:27,09
28:17,37
53:44,46
23:26,20
13.4
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
166
 
Henychová Jana
 
25:21,00
23:24,27
48:45,27
00:00,00
14.77