Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob u Teplic (02.10.2010 - 03.10.2010)
www stránky závodu: http://hrobnici.blog.cz
Třída: U - Spřežení 9 a více psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
166
 
Henychová Jana
 
25:21,00
23:24,27
48:45,27
00:00,00
 
                   
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
11
00420-01007 Zetek Václav 35
15:47,90
15:52,08
31:39,98
00:00,00
 
2
13
 
Kronusová Eva
 
19:53,02
21:44,35
41:37,37
09:57,39
 
3
12
00420-01428 Zetková Jana 40
20:29,14
21:12,12
41:41,26
10:01,28
 
4
9
00420-00481 Brož Ladislav 40
23:28,80
19:53,20
43:22,00
11:42,02
 
5
10
00420-00575 Holá Jana 9
21:48,43
23:10,79
44:59,22
13:19,24
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
00420-01014 Habásko Roman 9
14:57,97
17:33,35
32:31,32
00:00,00
 
2
6
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
16:56,56
16:30,45
33:27,01
00:55,69
 
3
4
00420-00321 Brzek Martin 35
18:59,52
20:03,58
39:03,10
06:31,78
 
4
8
00420-00567 Čurda Milan 59
20:58,39
19:03,08
40:01,47
07:30,15
 
5
1
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
21:31,45
22:00,21
43:31,66
11:00,34
 
6
3
00420-01499 Guregová Romana 9
22:39,38
23:44,82
46:24,20
13:52,88
 
7
5
00420-00351 Kmochová Vanda 17
24:20,95
25:54,54
50:15,49
17:44,17
 
8
167
 
Paclt Zdeněk
 
29:13,32
29:24,47
58:37,79
26:06,47
 
9
7
00420-00542 Janko Ota 25
32:01,31
32:02,94
01:04:04,25
31:32,93
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
32
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
14:20,70
13:42,23
28:02,93
00:00,00
 
2
33
00420-00035 Stejskal Jiří 35
23:00,58
21:41,91
44:42,49
16:39,56
 
3
17
00420-01547 Zelenková Barbora
 
30:02,17
29:43,37
59:45,54
31:42,61
 
4
34
00420-01549 Černá Monika 35
36:03,99
30:01,72
01:06:05,71
38:02,78
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
40
00420-00368 Škoda Martin 17
16:06,69
19:37,12
35:43,81
00:00,00
 
2
16
00420-01534 Zasadil Roman 20
19:35,10
20:16,07
39:51,17
04:07,36
 
3
19
00420-00821 Petruželka Milan 20
20:22,17
20:51,31
41:13,48
05:29,67
 
4
15
00420-01459 Alscher Ivan 35
20:38,61
23:05,90
43:44,51
08:00,70
 
5
20
00420-01051 Tomášek Miloš 40
23:30,34
20:49,23
44:19,57
08:35,76
 
6
14
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
22:00,37
22:48,41
44:48,78
09:04,97
 
7
18
 
Pacltová Marie
 
23:22,88
23:01,80
46:24,68
10:40,87
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
31
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
23:38,68
26:43,29
50:21,97
00:00,00
 
2
24
00420-01437 Kelemen Oto
 
25:14,84
25:40,94
50:55,78
00:33,81
 
3
27
 
Ertel Jens
 
30:16,55
26:07,55
56:24,10
06:02,13
 
4
23
00420-00501 Slepička Martin 35
31:27,18
30:20,84
01:01:48,02
11:26,05
 
5
26
00420-00423 Hurych Jaromír 20
32:45,55
32:33,14
01:05:18,69
14:56,72
 
6
29
00420-01109 Pešková Alena 20
38:50,10
29:54,14
01:08:44,24
18:22,27
 
7
30
 
Pešková Anna
 
41:48,18
34:38,94
01:16:27,12
26:05,15
 
8
28
00420-01458 Koudelka Ota 35
49:41,82
51:35,22
01:41:17,04
50:55,07
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
163
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
14:04,30
13:36,74
27:41,04
00:00,00
 
2
60
00420-01608 David Miloš 58
15:02,53
15:03,36
30:05,89
02:24,85
 
3
21
00420-01646 Hladovec Pavel 35
17:47,04
19:04,25
36:51,29
09:10,25
 
4
56
 
Zajan Ivan
 
20:33,52
19:35,01
40:08,53
12:27,49
 
5
57
 
Muller Lukáš
 
19:34,15
21:54,53
41:28,68
13:47,64
 
6
62
00420-00246 Gurega Petr 9
22:43,05
23:19,93
46:02,98
18:21,94
 
7
164
00420-01646 Hladovec Pavel 35
26:29,39
23:58,76
50:28,15
22:47,11
 
8
61
 
Pokorný Milan
 
29:20,28
34:46,91
01:04:07,19
36:26,15
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
55
00420-01064 Sinecká Lenka
 
15:45,23
15:26,51
31:11,74
00:00,00
 
2
51
00420-00767 Brzková Klára 35
24:44,53
28:15,69
53:00,22
21:48,48
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
45
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
15:01,93
15:16,33
30:18,26
00:00,00
 
2
48
00420-00913 Strnad Jiří 58
15:20,99
15:11,67
30:32,66
00:14,40
 
3
47
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
15:54,48
16:55,39
32:49,87
02:31,61
 
4
49
00420-00892 Strnad Jiří jr.
 
17:51,87
18:23,97
36:15,84
05:57,58
 
5
50
00420-00072 Bielik Jan 40
20:00,07
17:27,16
37:27,23
07:08,97
 
6
46
 
Ertel Jens
 
25:27,09
28:17,37
53:44,46
23:26,20
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
70
 
Kolmanová Petra
 
25:22,64
28:19,80
53:42,44
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
63
00420-01656 Halada Tomáš
 
22:24,24
21:02,87
43:27,11
00:00,00
 
2
65
00420-01185 Burian Jan 58
22:41,88
22:17,15
44:59,03
01:31,92
 
3
66
00420-01608 David Miloš 58
22:51,55
22:38,18
45:29,73
02:02,62
 
4
64
00420-00222 Čermák Roman
 
22:52,38
23:21,52
46:13,90
02:46,79
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
68
00420-00209 Halířová Jarmila 17
22:30,53
21:22,39
43:52,92
00:00,00
 
2
69
00420-01670 Wolfová Kateřina
 
28:41,08
26:40,30
55:21,38
11:28,46
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
39
 
Valko Jiří
 
19:53,71
18:49,45
38:43,16
00:00,00
 
2
36
00420-01546 Jačková Markéta 35
19:24,81
19:51,41
39:16,22
00:33,06
 
3
22
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
20:20,72
21:31,02
41:51,74
03:08,58
 
4
42
 
Twardek Tomáš
 
23:12,66
20:31,41
43:44,07
05:00,91
 
5
37
 
Jaček Jan
 
22:10,07
21:38,15
43:48,22
05:05,06
 
6
38
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
23:19,63
24:43,61
48:03,24
09:20,08
 
7
43
 
Kotiš Jan
 
25:43,27
23:42,82
49:26,09
10:42,93
 
8
44
00420-00707 Bieliková Romana 40
27:00,07
25:43,19
52:43,26
14:00,10
 
9
58
 
Twardek Tomáš
 
27:45,37
29:12,49
56:57,86
18:14,70
 
10
41
 
Volkmannová Jarmila
 
37:38,15
36:17,51
01:13:55,66
35:12,50