Napsat dotaz

Hradecký mid-sprint

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (28.11.2009 - 29.11.2009)
www stránky závodu: http://hradeckymid.mushing.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-00414 Zima Jan 58 100431
11:18,00
11:08,00
22:26,00
00:00,00
30.49
3049
 
2
66
00420-01612 Čechura Lukáš 58 100716
11:46,00
10:50,00
22:36,00
00:10,00
30.27
3027
 
3
65
00420-01613 Urbančík Martin 63 100743
11:24,00
11:21,00
22:45,00
00:19,00
30.07
3007
 
4
4
 
Mencák Jiří
 
12:10,00
12:04,00
24:14,00
01:48,00
28.23
 
5
45
00420-00416 Flídr Aleš
 
100189
12:41,00
12:45,00
25:26,00
03:00,00
26.89
2689
 
6
77
00420-01624 Votík David
 
100782
14:16,00
14:40,00
28:56,00
06:30,00
23.64
2364
 
7
85
00420-01538 Hrubý David 20 100850
19:51,00
23:54,00
43:45,00
21:19,00
15.63
1563
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00200 Porubská Jana
 
100172
11:09,00
11:19,00
22:28,00
00:00,00
30.45
3045
 
2
27
00420-00200 Porubská Jana
 
100171
11:31,00
11:15,00
22:46,00
00:18,00
30.04
3004
 
3
104
 
Válková Renata
 
12:07,00
11:56,00
24:03,00
01:35,00
28.44
 
4
92
00420-01606 Kuříková Václava 58 100644
11:59,00
12:05,00
24:04,00
01:36,00
28.42
2842
 
5
22
00420-00796 Perůtková Ivana
 
100767
12:10,00
12:14,00
24:24,00
01:56,00
28.03
2803
 
6
39
00420-00068 Votíková Michaela
 
100784
13:43,00
13:30,00
27:13,00
04:45,00
25.13
2513
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
43
00420-01480 Fochler Petr 62 100233
18:21,00
18:35,00
36:56,00
00:00,00
18.52
1852
 
2
91
00420-01608 David Miloš 58 100858
19:55,00
20:02,00
39:57,00
03:01,00
17.12
1712
 
3
12
00420-01479 Šmotek Jiří
 
100857
21:11,00
22:36,00
43:47,00
06:51,00
15.62
1562
 
4
10
 
Burian Jan, ml.
 
23:40,00
24:48,00
48:28,00
11:32,00
14.11
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-01385 Chocholoušková Jana
 
100584
19:50,00
20:17,00
40:07,00
00:00,00
17.05
1705
 
2
103
00420-01054 Czastková Petra 58 100825
23:32,00
22:31,00
46:03,00
05:56,00
14.85
1485
 
3
33
 
Boudová Žaneta
 
26:23,00
25:39,00
52:02,00
11:55,00
13.15
 
4
100
 
Myslivcová Pavla
 
26:03,00
26:32,00
52:35,00
12:28,00
13.01
 
5
13
 
Riegerová Eliška
 
29:53,00
34:37,00
01:04:30,00
24:23,00
10.6
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00207 Tobiášek Michal 30 100112
11:57,00
11:53,00
23:50,00
00:00,00
28.7
2870
 
2
87
00420-00215 Suchý Jiří 58 100344
12:23,00
12:05,00
24:28,00
00:38,00
27.96
2796
 
3
49
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 100349
12:19,00
12:19,00
24:38,00
00:48,00
27.77
2777
 
4
114
00420-01497 Cipro Šimon 30 100207
12:22,00
12:17,00
24:39,00
00:49,00
27.75
2775
 
5
55
00420-00466 Erlebachová Ilona 30 100349
12:43,00
13:00,00
25:43,00
01:53,00
26.6
2660
 
6
42
00420-00886 Stejskalová Monika 6 100220
13:32,00
13:11,00
26:43,00
02:53,00
25.6
2560
 
7
41
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 100217
13:22,00
13:30,00
26:52,00
03:02,00
25.46
2546
 
8
93
00420-01606 Kuříková Václava 58 100647
13:50,00
13:50,00
27:40,00
03:50,00
24.72
2472
 
9
29
00420-01496 Vacke Ivo 30 100490
18:06,00
12:46,00
30:52,00
07:02,00
22.16
2216
 
10
96
 
Markus Josef
 
23:11,00
22:31,00
45:42,00
21:52,00
14.97
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
 
Twardek Tomáš
 
17:13,00
17:09,00
34:22,00
00:00,00
19.9
 
2
68
 
Svobodová Hana
 
20:34,00
24:29,00
45:03,00
10:41,00
15.18
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01496 Vacke Ivo 30 100491
11:27,00
11:09,00
22:36,00
00:00,00
30.27
3027
 
2
34
00420-00207 Tobiášek Michal 30 100861
11:15,00
11:22,00
22:37,00
00:01,00
30.24
3024
 
3
30
00420-01496 Vacke Ivo 30 100761
12:37,00
12:38,00
25:15,00
02:39,00
27.09
2709
 
4
16
00420-00795 Valentová Eva 64 100763
13:35,00
13:41,00
27:16,00
04:40,00
25.09
2509
 
5
78
 
Chlad Rudolf
 
13:17,00
14:09,00
27:26,00
04:50,00
24.93
 
6
51
00420-00035 Stejskal Jiří, Mgr. 35 100032
14:32,00
14:57,00
29:29,00
06:53,00
23.2
2320
 
7
17
 
Mencák Jiří
 
15:55,00
17:20,00
33:15,00
10:39,00
20.57