Napsat dotaz

Šediváčkův long

Výsledková listina - Deštné v O.h. (26.01.2010 - 30.01.2010)
www stránky závodu: http://czechlongtrail.com
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1.7042 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
 
De-Martin Germano
 
04:36,13
05:48,37
03:48,32
02:47,41
17:01,03
00:00,00
12.11
 
2
25
 
Eichmann Janine
 
05:18,14
06:11,54
03:55,10
02:54,44
18:20,02
01:18,59
11.24
 
3
44
00420-01014 Habásko Roman 9 100020
05:04,12
06:13,46
04:05,06
03:03,07
18:26,11
01:25,08
11.17
1904
2
 
4
79
 
De-Martin Antonio
 
05:33,39
06:26,28
04:23,34
03:12,20
19:36,01
02:34,58
10.51
 
5
26
 
Lanz Silvan
 
05:35,16
06:49,21
04:23,30
03:21,29
20:09,36
03:08,33
10.22
 
6
3
00420-00767 Brzková Klára 35 100027
05:38,15
07:51,44
05:09,22
03:45,21
22:24,42
05:23,39
9.19
1566
 
7
50
 
Hess Michael
 
06:47,35
07:35,38
04:36,46
03:34,46
22:34,45
05:33,42
9.12
 
8
41
00420-00246 Gurega Petr 9 100563
06:15,09
08:20,47
05:14,16
03:49,21
23:39,33
06:38,30
8.71
1484
 
9
40
 
Jähnig Beate
 
07:51,12
07:15,52
04:54,29
03:47,55
23:49,28
06:48,25
8.65
 
10
39
 
Pohmer Jörg
 
07:52,29
07:17,06
04:55,41
03:48,25
23:53,41
06:52,38
8.62
 
11
29
 
Umbach Wilfried
 
06:56,41
09:00,54
04:56,58
03:32,36
24:27,09
07:26,06
8.42
 
12
56
00420-00427 Burda Richard 25 100420
07:05,19
08:15,26
05:29,41
04:17,09
25:07,35
08:06,32
8.2
1397
 
13
86
00420-00564 Polanská Sarah
 
100727
07:39,06
08:19,04
05:35,48
04:25,13
25:59,11
08:58,08
7.93
1351
 
14
35
00420-00308 Mikolášová Šárka
 
100870
07:42,12
09:36,35
06:00,57
04:41,33
28:01,17
11:00,14
7.35
1253
 
15
37
 
Kraft Andreas
 
05:04,04
07:30,18
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
16
63
 
Webers Marco
 
07:03,45
08:23,22
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
17
61
 
Schummel Thorsten
 
08:04,53
10:46,30
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
18
45
 
Stadler Michael
 
09:02,21
10:01,08
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
19
12
 
Aue Detlef
 
08:39,25
10:43,54
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
20
7
 
Langer Bernd
 
08:53,53
11:30,42
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
21
9
 
Takacs Günter
 
09:39,25
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
22
5
 
Rest Michael
 
07:55,01
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
23
22
 
Jasinski Bianka
 
08:34,34
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
24
11
 
Polziehn Jürgen
 
09:20,17
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
25
4
 
Dressler Ralf
 
09:44,19
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
26
21
 
Barwik Renate
 
09:49,29
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
27
20
 
Zink Reinhold
 
09:55,29
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
28
52
 
Němec Vojtěch
 
10:20,14
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
29
8
 
Modhorst Ralf
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
30
13
 
Rippl René
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
31
15
 
Geidel Gabi
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
32
16
 
Rüdiger Fink
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
33
23
 
Petz David
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
34
30
 
Heckwolf Martin
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
35
34
 
Schwalbe Gerald
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
36
70
00420-00045 Souček Martin 45 100372
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1.7042 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-00022 Novotný Roman 57 100475
05:56,37
08:01,20
05:06,32
03:49,26
22:53,55
00:00,00
9
1534
 
2
18
00420-01223 Kronus Roman 55 100571
06:34,32
08:17,50
05:42,20
04:48,07
25:22,49
02:28,54
8.12
1384
 
3
27
 
Molcik Hans
 
07:35,17
09:59,04
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
4
36
 
Folz Michael
 
06:59,47
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
5
87
00420-00423 Hurych Jaromír 20 100073
09:44,22
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
2
 
Steiner Holger
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
7
49
00420-00434 Olšák Dušan
 
100822
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
64
 
Baier Michael
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
9
72
 
Weiss Günter
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
73
 
Reinke Christine
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
66
00420-00821 Petruželka Milan 20 100302
08:22,48
10:46,20
06:34,11
05:05,13
30:48,32
00:00,00
6.49
649
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1.7042 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-01204 Bílý Martin 25 100914
03:35,14
04:43,04
03:14,40
02:29,26
14:02,24
00:00,00
14.67
2500
1
 
2
60
00420-01034 Merhaut Michal 20 100675
03:55,47
05:27,45
03:26,23
02:34,45
15:24,40
01:22,16
13.37
2279
2
 
3
82
00420-01114 Tyroler Ctirad 57 100114
04:19,25
05:16,36
03:31,32
02:42,29
15:50,02
01:47,38
13.01
2217
2
 
4
62
 
Němec Michal
 
04:12,24
05:13,15
03:32,53
02:52,52
15:51,24
01:49,00
12.99
 
5
48
00420-01523 Vrtěl Martin 49 100742
04:18,44
05:22,10
03:42,54
03:17,50
16:41,38
02:39,14
12.34
2103
3
 
6
59
 
Zelenka Jindřich
 
04:20,00
05:44,03
03:41,24
03:04,15
16:49,42
02:47,18
12.24
 
7
47
 
Schumacher Wolfram
 
05:08,57
05:17,01
03:47,56
03:07,00
17:20,54
03:18,30
11.87
 
8
43
 
Golz Jan
 
05:42,15
06:16,30
04:03,06
03:07,44
19:09,35
05:07,11
10.75
 
9
68
00420-00575 Holá Jana 9 100099
05:13,00
07:00,41
04:32,49
03:41,20
20:27,50
06:25,26
10.07
1716
 
10
78
 
Cagnati Anselmo
 
06:24,18
07:23,50
04:39,15
03:43,49
22:11,12
08:08,48
9.28
 
11
10
00420-01006 Kužela Miroslav 16 100549
07:07,37
08:05,06
05:51,10
04:22,19
25:26,12
11:23,48
8.1
1380
 
12
38
 
Junghaenel Ben
 
05:40,05
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
13
32
 
Vinš Robin
 
05:42,37
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
14
57
 
Špaček Radim
 
06:09,19
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
15
51
 
Nicol Alexandra
 
08:13,21
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
16
1
 
Černá Monika
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
17
19
 
Tonndorf Theresia
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
18
28
 
Koch Jörg
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
19
76
 
Ragula Regina
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1.7042 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Schinzel Gerald
 
05:23,17
06:43,16
04:19,31
03:04,06
19:30,10
00:00,00
10.56
 
2
6
 
Wilmotte Sebastien
 
05:37,35
06:27,02
04:22,22
03:13,33
19:40,32
00:10,22
10.47
 
3
58
 
Chateau Eric
 
05:57,41
06:59,08
04:52,53
03:45,36
21:35,18
02:05,08
9.54
 
4
14
 
Klöckl Wolfgang
 
06:26,01
07:42,17
04:59,46
04:12,09
23:20,13
03:50,03
8.83
 
5
31
 
Jůza Václav
 
08:07,20
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
42
 
Van de Ven Marc
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
 
Dušková Zdeňka
 
05:31,27
07:22,10
04:28,25
03:37,44
20:59,46
00:00,00
9.53
 
2
75
 
Matrková Lucie
 
06:12,57
07:26,22
05:20,24
04:17,13
23:16,56
02:17,10
8.59
 
3
84
 
Nováková Kamila
 
07:49,27
08:01,49
04:24,29
03:46,48
24:02,33
03:02,47
8.32
 
4
69
 
Bieliková Romana
 
08:54,30
08:37,26
05:46,35
04:14,38
27:33,09
06:33,23
7.26
 
5
71
 
Mueller Anna Catarina
 
07:45,04
09:41,06
05:58,27
05:05,36
28:30,13
07:30,27
7.02
 
6
53
 
Halada Tomáš
 
08:36,03
09:25,03
06:37,18
04:22,36
29:01,00
08:01,14
6.89
 
7
24
 
Urbášek Vladimír
 
08:03,40
07:25,57
05:57,05
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
8
81
 
Šlanhof Josef
 
06:37,26
09:15,49
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
9
46
 
Morth Andree
 
09:45,19
00:00,
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
83
 
Kdýr Marian
 
00:00,00
00:00,
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
33
 
Kahl Stefen
 
00:00,00
00:00,
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0