Napsat dotaz

HUSQVARNA TOUR

Výsledková listina - Jakuszyce Krkonoše (07.01.2010 - 10.01.2010)
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1055 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
 
Burzyñski Grzegorz
PL
01:24:18,00
01:33:13,00
45:19,00
03:42:50,50
00:00,00
20.41
 
2
15
00420-01018 Hübner Tomáš 17 100089
01:29:26,00
01:37:47,00
44:00,00
03:51:12,50
08:22,00
19.67
2175
3
 
3
16
00420-01034 Merhaut Michal 20 100676
01:28:19,00
01:46:13,00
47:08,00
04:01:40,10
18:49,60
18.82
2081
3
 
4
18
 
Tomaszewski Maciej
PL
01:29:15,00
01:54:06,00
46:42,00
04:10:02,90
27:12,40
18.19
 
5
25
 
Wodziñski Maciej
PL
01:32:38,00
01:48:19,00
50:15,00
04:11:12,30
28:21,80
18.1
 
6
13
 
Ludwik Adam
PL
01:31:34,00
01:59:20,00
47:44,00
04:18:37,00
35:46,50
17.59
 
7
19
00420-01007 Zetek Vaclav 35 100511
01:44:25,00
01:51:03,00
54:08,00
04:29:35,90
46:45,40
16.87
1865
 
8
2
 
Slominski Maciej
PL
01:38:56,00
02:01:19,00
01:08:11,00
04:48:26,50
01:05:36,00
15.77
 
9
3
 
Wodziñska Joanna
PL
02:04:45,00
01:58:19,00
51:01,00
04:54:03,80
01:11:13,30
15.47
 
10
1
 
Krupa Mariusz
PL
01:49:52,00
02:19:18,00
01:09:24,00
05:18:34,80
01:35:44,30
14.28
 
11
12
 
Hess Michael
D
02:05:48,00
02:44:39,00
01:07:46,00
05:58:12,50
02:15:22,00
12.7
 
12
5
00420-00351 Kmochova Vanda 17 100528
02:34:27,00
02:56:47,00
01:19:30,00
06:50:44,70
03:07:54,20
11.07
1224
 
13
6
 
Reszka Damian
PL
02:31:55,00
03:38:13,00
01:33:20,00
07:43:28,10
04:00:37,60
9.81
 
14
4
 
Wysocki Henryk
PL
02:43:25,00
03:34:21,00
01:40:07,00
07:57:52,90
04:15:02,40
9.52
 
15
11
00420-01459 Alscher Ivan 35 100405
02:51:45,00
03:43:22,00
02:00:17,00
08:35:23,40
04:52:32,90
8.82
975
 
                           
Kategorie: MSKJ2 - Skijöring - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1.1055 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 100280
01:39:59,00
02:08:20,00
50:06,00
04:38:26,30
00:00,00
16.33
1805
 
2
23
 
Poploñski Jaroslav
PL
01:59:07,00
02:22:41,00
01:04:57,00
05:26:44,90
48:18,60
13.92
 
3
20
00420-01144 Janovsky Pavel 35
02:14:45,00
02:16:42,00
58:56,00
05:30:23,00
51:56,70
13.77
 
4
21
00420-01599 Kolátor Vít 25 100598
02:01:13,00
02:32:06,00
01:01:53,00
05:35:11,30
56:45,00
13.57
1500
 
5
22
00420-01143 Nováková Kamila
 
100751
02:38:37,00
02:54:19,00
01:08:20,00
06:41:15,30
02:02:49,00
11.33
1253
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1055 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
01:14:52,00
01:16:02,00
38:50,00
03:09:43,80
00:00,00
23.97
 
2
27
 
Habermann Karl
D
01:17:08,00
01:30:01,00
40:48,00
03:27:56,80
18:13,00
21.87
 
3
31
00420-00992 Zvolský Pavel 25 100226
01:22:41,00
01:25:03,00
40:43,00
03:28:27,10
18:43,30
21.82
2412
2
 
4
29
00420-00723 Zelenka Jindřich 25
01:31:51,00
01:47:35,00
52:06,00
04:11:31,40
01:01:47,60
18.08
 
5
26
 
Klick Michael
D
01:54:35,00
02:08:28,00
56:19,00
04:59:21,80
01:49:38,00
15.19
 
6
7
 
Michalski Marek
PL
01:56:46,00
02:41:46,00
57:04,00
05:35:36,60
02:25:52,80
13.55
 
7
28
00420-00010 Levicek Martin 49 100839
01:41:05,00
02:41:34,00
01:23:56,00
05:46:35,80
02:36:52,00
13.12
1450
 
8
8
00420-00427 Burda Richard 25 100424
02:36:55,00
03:08:14,00
01:28:52,00
07:17:01,50
04:04:17,70
10.48
1159