Napsat dotaz

sprint na Horníku

Výsledková listina - Tři Studně-Horník (23.01.2010 - 24.01.2010)
logo závodu
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0137 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
 
Ropertz Rudi
D
25:31,22
25:29,11
51:00,33
00:00,00
30.58
 
2
82
 
Spišák Braňo
SK
27:20,22
27:42,51
55:02,73
04:02,40
28.34
 
3
79
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 100752
28:40,83
30:59,36
59:40,19
08:39,86
26.14
5300
2
 
4
84
 
Janecki Krzystof
PL
31:13,70
31:13,76
01:02:27,46
11:27,13
24.98
 
5
80
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 100882
31:02,39
33:23,89
01:04:26,28
13:25,95
24.21
4908
3
 
6
81
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 100660
33:09,26
34:03,22
01:07:12,48
16:12,15
23.21
4706
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 2 49 100875
23:46,45
25:42,61
49:29,06
00:00,00
29.34
5868
1
 
2
67
 
Marcin Peter
SK
25:21,73
25:03,98
50:25,71
00:56,65
28.79
 
3
69
00420-01087 Trnková Gabriela - 3 49 100876
24:33,67
25:55,09
50:28,76
00:59,70
28.76
5752
1
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
 
Surowka Mateusz
PL
27:05,45
26:24,89
53:30,34
00:00,00
27.14
 
2
74
00420-00442 Krkoška Štěpán, st.
 
100899
27:26,01
27:33,98
54:59,99
01:29,65
26.4
5280
E
 
3
75
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 2 49 100892
29:13,51
28:17,61
57:31,12
04:00,78
25.24
5048
E
 
4
73
 
Petutching Manuela
A
30:14,67
30:56,41
01:01:11,08
07:40,74
23.73
 
5
70
 
Kunert Zbysek
PL
31:36,07
32:43,41
01:04:19,48
10:49,14
22.57
 
6
76
 
Juszcyk Dariusz
PL
36:55,32
39:48,11
01:16:43,43
23:13,09
18.93
 
7
71
 
Zemčáková Jana
SK
41:36,98
36:58,98
01:18:35,96
25:05,62
18.47
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
 
Siewiorek Marzena
PL
50:03,59
51:43,36
01:41:46,95
00:00,00
14.27
 
2
78
 
Radlowski Tomasz
PL
56:59,01
58:27,39
01:55:26,40
13:39,45
12.58
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 100754
16:44,51
16:47,22
33:31,73
00:00,00
31.85
6370
E
 
2
41
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 100270
17:32,09
17:08,09
34:40,18
01:08,45
30.81
6162
1
 
3
46
 
Radant Uwe
D
19:22,29
16:45,86
36:08,15
02:36,42
29.56
 
4
36
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 100881
18:09,07
18:26,95
36:36,02
03:04,29
29.18
5836
1
 
5
39
00420-00400 Paczyñski £ukasz
PL
18:26,51
18:27,83
36:54,34
03:22,61
28.94
 
6
40
 
Bánoci Jaroslav
SK
18:47,61
18:24,67
37:12,28
03:40,55
28.71
 
7
47
00420-00076 Swiderski Michal
PL
19:11,48
19:19,98
38:31,46
04:59,73
27.72
 
8
43
00420-00793 Bohatý Michal - 1
 
100208
18:48,09
20:13,58
39:01,67
05:29,94
27.37
5474
2
 
9
38
00420-00274 Hachol Grzegorz 57
19:36,16
19:47,70
39:23,86
05:52,13
27.11
 
10
49
 
Michal Chovanec
 
20:26,09
19:08,61
39:34,70
06:02,97
26.98
 
11
50
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100630
21:31,16
21:37,51
43:08,67
09:36,94
24.75
4950
3
 
12
48
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 100878
22:47,73
21:48,01
44:35,74
11:04,01
23.95
4790
3
 
13
45
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100629
23:19,09
24:34,54
47:53,63
14:21,90
22.3
4460
 
14
37
00420-01603 Stoklasa Martin - 5
 
100879
27:04,48
28:07,70
55:12,18
21:40,45
19.35
3870
 
15
42
00420-01502 Mráček Lukáš - 2 16 100160
30:19,48
27:52,36
58:11,84
24:40,11
18.35
3670
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
51
 
Surowka Mateusz
PL
17:53,67
17:59,39
35:53,06
00:00,00
29.76
 
2
60
00420-01138 Brož Ondřej - 3 63 100545
19:54,26
19:13,20
39:07,46
03:14,40
27.3
5460
E
 
3
57
 
Wlodarczyk Mikolaj
PL
19:52,70
19:57,11
39:49,81
03:56,75
26.81
 
4
61
 
Stawicki Dariusz
PL
20:45,16
21:45,80
42:30,96
06:37,90
25.12
 
5
54
 
Juszczyk Mateusz
PL
21:25,80
21:25,83
42:51,63
06:58,57
24.92
 
6
53
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 100441
21:15,45
21:48,09
43:03,54
07:10,48
24.8
4960
1
 
7
55
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 100797
21:45,86
22:16,11
44:01,97
08:08,91
24.25
4850
1
 
8
62
 
Wlodarczyk Mikolaj
PL
22:32,82
22:53,67
45:26,49
09:33,43
23.5
 
9
59
 
Petutching Arnold
A
23:12,26
22:26,54
45:38,80
09:45,74
23.4
 
10
52
00420-01046 Fialová Marie - 1 17 100454
24:43,80
24:43,95
49:27,75
13:34,69
21.59
4318
2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-00086 Stawowczyk Waldemar
PL
25:58,13
25:55,82
51:53,95
00:00,00
20.58
 
2
63
 
B³ach Agnieszka
PL
25:43,48
27:52,39
53:35,87
01:41,92
19.93
 
3
66
00420-00458 Zapletal Martin, Ing
 
100872
27:12,80
27:26,41
54:39,21
02:45,26
19.54
3908
1
 
4
65
 
Radlowski Roman
PL
31:12,29
34:26,16
01:05:38,45
13:44,50
16.27
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 0.892056 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
100180
28:51,98
29:54,61
58:46,59
00:00,00
26.54
4736
3
 
2
28
00420-00913 Strnad Jiří, st. - 8 58 100669
30:32,92
31:28,16
01:02:01,08
03:14,49
25.15
4488
3
 
3
32
00420-01605 Lichtenberg Jaroslav 49 100919
33:10,36
32:31,01
01:05:41,37
06:54,78
23.75
4238
 
4
26
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
100791
32:42,22
32:59,95
01:05:42,17
06:55,58
23.74
4236
 
5
29
 
Mlynár Ján
SK
34:05,41
35:13,86
01:09:19,27
10:32,68
22.5
 
6
33
 
Kuvik Michal
SK
41:17,82
42:55,29
01:24:13,11
25:26,52
18.52
 
7
30
00420-00892 Strnad Jiří, ml. - 6
 
100668
42:21,57
41:53,86
01:24:15,43
25:28,84
18.51
3302
 
8
31
 
Stefko Igor
SK
47:40,22
41:19,32
01:28:59,54
30:12,95
17.53
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
 
Ilanovský Peter
SK
26:41,00
26:27,92
53:08,92
00:00,00
27.32
 
2
8
00420-00414 Zima Jan - 5 58 100427
29:17,00
29:41,61
58:58,61
05:49,69
24.62
4432
3
 
3
10
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. - 2 62 100740
29:56,00
29:03,40
58:59,40
05:50,48
24.61
4430
3
 
4
14
00420-01612 Čechura Lukáš - 2 58 100723
29:50,00
30:07,14
59:57,14
06:48,22
24.22
4360
3
 
5
12
 
Šrámek Luboslav
SK
30:41,00
30:10,55
01:00:51,55
07:42,63
23.86
 
6
9
00420-01497 Cipro Šimon - 3 30 100206
30:55,00
31:49,40
01:02:44,40
09:35,48
23.14
4166
 
7
15
00420-00207 Tobiášek Michal - 3 30 100111
32:21,00
31:14,62
01:03:35,62
10:26,70
22.83
4110
 
8
11
00420-01445 Klikar Richard - 2 30 100386
32:30,00
31:34,21
01:04:04,21
10:55,29
22.66
4078
 
9
5
00420-00003 Stejskal Tomáš - 1 58 100216
32:20,00
31:44,87
01:04:04,87
10:55,95
22.66
4078
 
10
96
 
Lichtenberg Jaroslav jun
 
34:39,26
30:39,96
01:05:19,22
12:10,30
22.23
 
11
3
 
Hošek Ján
SK
33:56,00
31:31,86
01:05:27,86
12:18,94
22.18
 
12
7
 
Gonda Pavol
SK
32:58,00
32:41,32
01:05:39,32
12:30,40
22.12
 
13
4
 
Vaško Ivan
SK
35:50,00
34:40,80
01:10:30,80
17:21,88
20.59
 
14
1
 
Matuška Jozef
SK
37:25,00
33:08,51
01:10:33,51
17:24,59
20.58
 
15
2
00420-01449 Růžička Petr - 1 58
44:06,00
43:47,70
01:27:53,70
34:44,78
16.52
 
16
13
00420-01479 Šmotek Jiří
 
100901
45:38,00
42:46,70
01:28:24,70
35:15,78
16.42
2956
 
17
16
00420-01653 Jurčaga Jakub 58 100918
50:11,00
45:09,83
01:35:20,83
42:11,91
15.23
2742
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 100042
26:14,00
25:39,36
51:53,36
00:00,00
27.98
5036
2
 
2
18
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 100348
27:10,00
27:20,45
54:30,45
02:37,09
26.64
4796
2
 
3
21
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30 100390
28:56,00
29:34,48
58:30,48
06:37,12
24.82
4468
3
 
4
24
00420-01606 Kuříková Václava - 5 58 100646
29:47,00
28:46,67
58:33,67
06:40,31
24.79
4462
3
 
5
20
00420-00056 Jarecka Agnieszka 25
29:59,00
30:23,32
01:00:22,32
08:28,96
24.05
 
6
25
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 100221
33:13,00
33:05,67
01:06:18,67
14:25,31
21.9
3942
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.1663 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
 
Ropertz Rudi
D
49:36,45
51:45,22
01:41:21,67
00:00,00
26.58