Napsat dotaz

Vetamix Cup

Výsledková listina - Točník (14.11.2009 - 15.11.2009)
www stránky závodu: http://tocnik2009.webgarden.cz
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01007 Zetek Václav 35 100511
56:21,54
59:10,26
01:55:31,80
00:00,00
18.49
1849
 
2
2
00420-01035 Merhautová Pavla 20 100800
01:00:53,70
01:00:07,07
02:01:00,77
05:28,97
17.65
1765
 
3
1
00420-01549 Černá Monika 35 100081
01:46:45,63
01:59:17,25
03:46:02,88
01:50:31,08
9.45
945
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01014 Habásko Roman 9 100018
01:03:01,67
59:23,50
02:02:25,17
00:00,00
17.45
1745
3
 
2
26
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 100035
01:09:43,07
01:02:34,48
02:12:17,55
09:52,38
16.15
1615
 
3
19
00420-00843 Kubelka Jiří 59 100835
01:13:23,87
01:09:54,78
02:23:18,65
20:53,48
14.9
1490
 
4
10
00420-01051 Tomášek Miloš 40 100651
01:15:24,87
01:11:32,54
02:26:57,41
24:32,24
14.53
1453
 
5
42
 
Baltiar Milan
 
01:21:10,07
01:22:43,29
02:43:53,36
41:28,19
13.03
 
6
4
00420-01459 Alscher Ivan 35 100405
01:23:51,17
01:25:08,04
02:48:59,21
46:34,04
12.64
1264
 
7
25
00420-00246 Gurega Petr 9 100562
01:23:01,59
01:26:21,06
02:49:22,65
46:57,48
12.61
1261
 
8
7
00420-01236 Kronusová Eva 55
01:29:32,62
01:24:24,67
02:53:57,29
51:32,12
12.28
 
9
8
00420-01405 Kuraková Kateřina 36 100260
01:44:35,69
02:08:12,65
03:52:48,34
01:50:23,17
9.18
918
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 100478
01:31:21,36
01:44:38,48
03:15:59,84
00:00,00
10.9
1090
 
2
12
00420-01191 Němec Vojtěch 35 100829
01:39:11,32
01:48:18,93
03:27:30,25
11:30,41
10.29
1029
 
3
11
00420-00542 Janko Ota 25 100484
01:50:55,12
01:56:40,89
03:47:36,01
31:36,17
9.38
938
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-01151 Ženíšek Michal 58 100826
43:26,35
43:52,42
01:27:18,77
00:00,00
24.46
2446
3
 
2
22
00420-00982 Czastka Sven 58 100824
44:57,92
45:25,53
01:30:23,45
03:04,68
23.63
2363
3
 
3
24
00420-00234 Ženíšek Pavel 58 100834
49:17,48
49:30,82
01:38:48,30
11:29,53
21.62
2162
 
4
29
00420-01598 Piskač Zdeněk 55 100832
01:10:46,76
01:16:37,76
02:27:24,52
01:00:05,75
14.49
1449
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-00215 Suchý Jiří 58 100341
45:46,89
43:15,96
01:29:02,85
00:00,00
23.99
2399
2
 
2
15
00420-01185 Burian Jan 58 100540
55:42,98
55:06,43
01:50:49,41
21:46,56
19.27
1927
 
3
16
00420-01144 Janovský Pavel 35 100837
01:10:02,70
01:12:01,29
02:22:03,99
53:01,14
15.04
1504
 
4
14
00420-00707 Bieliková Romana 40 100815
01:36:34,96
01:32:48,18
03:09:23,14
01:40:20,29
11.28
1128
 
5
21
00420-00721 Špaček Jaroslav 40 100819
01:48:17,63
01:43:37,65
03:31:55,28
02:02:52,43
10.08
1008