Napsat dotaz

Vetamix Cup

Výsledková listina - Točník (14.11.2009 - 15.11.2009)
www stránky závodu: http://tocnik2009.webgarden.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01034 Merhaut Michal 20 100673
18:48,73
17:23,03
36:11,76
00:00,00
24.2
2420
 
2
31
00420-00010 Levíček Martin 49 100660
21:41,23
20:54,37
42:35,60
06:23,84
20.57
2057
 
3
30
00420-01428 Zetková Jana 40 100509
30:57,89
29:54,84
01:00:52,73
24:40,97
14.39
1439
 
4
32
00420-00010 Levíček Martin 49 100661
31:12,35
30:08,23
01:01:20,58
25:08,82
14.28
1428
 
5
34
00420-01603 Stoklasa Martin
 
100798
40:02,47
27:22,06
01:07:24,53
31:12,77
13
1300
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00368 Škoda Martin 17 100439
22:24,58
19:25,15
41:49,73
00:00,00
20.94
2094
3
 
2
35
00420-00321 Brzek Martin 35 100008
25:52,37
28:32,10
54:24,47
12:34,74
16.1
1610
 
3
37
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 100254
27:42,31
27:43,95
55:26,26
13:36,53
15.8
1580
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
00420-00009 Krupička Petr 49 100753
17:03,26
17:06,67
34:09,93
00:00,00
25.64
2564
 
2
76
00420-01425 Lorenc Tomáš 35 100688
18:23,58
17:53,67
36:17,25
02:07,32
24.14
2414
 
3
79
 
Šefrna Michal
 
20:08,94
17:47,14
37:56,08
03:46,15
23.09
 
4
78
 
Šefrna Michal
 
20:22,38
19:41,73
40:04,11
05:54,18
21.86
 
5
73
 
Doležal Zdeněk
 
22:46,58
21:53,01
44:39,59
10:29,66
19.61
 
6
98
00420-00545 Semrád Miloš
 
100813
24:55,42
22:30,59
47:26,01
13:16,08
18.47
1847
 
7
100
00420-00417 Svoboda Jiří 56 100689
25:53,21
24:54,50
50:47,71
16:37,78
17.25
1725
 
8
74
 
Hladovec Pavel
 
27:40,95
23:15,56
50:56,51
16:46,58
17.2
 
9
77
 
Stehlík Bronislav
 
32:03,26
34:44,98
01:06:48,24
32:38,31
13.11
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-00200 Porubská Jana
 
100172
17:39,87
17:38,35
35:18,22
00:00,00
24.81
2481
 
2
83
00420-00587 Pekárková Vendula 30 100041
18:34,57
17:37,12
36:11,69
00:53,47
24.2
2420
 
3
80
00420-00767 Brzková Klára 35 100029
31:00,07
29:40,48
01:00:40,55
25:22,33
14.44
1444
 
4
82
 
Melčová Stanislava
 
37:45,63
33:06,50
01:10:52,13
35:33,91
12.36
 
5
85
 
Rožňová Anna
 
46:02,37
43:45,46
01:29:47,83
54:29,61
9.76
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 100270
16:53,21
16:45,04
33:38,25
00:00,00
26.04
2604
3
 
2
38
00420-01452 Bohatý Michal 20 100236
22:40,94
17:00,10
39:41,04
06:02,79
22.07
2207
 
3
40
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100630
20:38,63
19:57,81
40:36,44
06:58,19
21.57
2157
 
4
39
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 100629
21:26,52
21:30,50
42:57,02
09:18,77
20.4
2040
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
00420-01011 Homolka Miroslav 40 100797
20:22,38
20:20,90
40:43,28
00:00,00
21.51
2151
3
 
2
45
00420-00616 Mikutová Anita 35 100658
23:40,83
24:52,81
48:33,64
07:50,36
18.04
1804
 
3
43
00420-01227 Hejna Josef 55 100831
28:11,27
34:03,67
01:02:14,94
21:31,66
14.07
1407
 
4
96
 
Pacltová Marie
 
32:48,96
33:03,32
01:05:52,28
25:09,00
13.3
 
5
47
00420-01061 Švecová Patricie 35 100827
46:37,63
44:17,37
01:30:55,00
50:11,72
9.64
964
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01481 Hofreiter Roman 25 100828
31:09,09
32:15,23
01:03:24,32
00:00,00
13.82
1382
 
2
49
00420-00501 Slepička Martin 35 100812
36:35,42
38:05,65
01:14:41,07
11:16,75
11.73
1173
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 100589
24:41,26
24:33,39
49:14,65
00:00,00
17.79
1779
3
 
2
87
 
Halada Tomáš
 
27:53,47
27:58,37
55:51,84
06:37,19
15.68
 
3
86
00420-00222 Čermák Roman
 
100434
28:26,59
27:43,10
56:09,69
06:55,04
15.6
1560
 
4
90
00420-01449 Ružička Petr 58 100697
29:57,80
30:07,09
01:00:04,89
10:50,24
14.58
1458
 
5
91
 
Šimon Jan
 
35:22,47
34:30,09
01:09:52,56
20:37,91
12.54
 
6
88
 
Jirák Jan
 
34:57,84
35:41,40
01:10:39,24
21:24,59
12.4
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
94
00420-01545 Vyskočilová Markéta 58 100833
30:15,68
30:29,51
01:00:45,19
00:00,00
14.42
1442
 
2
184
00420-00674 Suchá Linda 58 100330
31:11,37
31:50,65
01:03:02,02
02:16,83
13.9
1390
 
3
93
00420-01054 Czástková Petra 58 100825
32:17,85
31:26,00
01:03:43,85
02:58,66
13.75
1375
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
154
 
Porubský Mathias
 
05:52,06
02:14,57
08:06,63
00:00,00
29.59
 
2
179
 
Porubský Mathias
 
04:46,10
04:33,93
09:20,03
01:13,40
25.71
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
102
 
Burian Jan
 
03:42,67
03:44,95
07:27,62
00:00,00
32.17
 
2
170
 
Voříšková Katka
 
03:57,43
03:51,28
07:48,71
00:21,09
30.72
 
3
105
 
Velkoborský Michal
 
04:01,64
03:52,29
07:53,93
00:26,31
30.38
 
4
104
 
Havelková Adélka
 
04:23,12
04:15,35
08:38,47
01:10,85
27.77
 
5
106
 
Voříšková Anežka
 
04:05,53
04:47,56
08:53,09
01:25,47
27.01
 
6
103
 
Burian Josef
 
04:57,01
05:08,07
10:05,08
02:37,46
23.8
 
7
101
 
Bílý Jiří
 
05:49,04
05:03,35
10:52,39
03:24,77
22.07
 
8
110
 
Kaiser Vojta
 
05:50,32
05:32,53
11:22,85
03:55,23
21.09
 
9
198
 
Bílá Petra
 
06:24,23
05:55,90
12:20,13
04:52,51
19.46
 
10
108
 
Kamešová Marcela
 
06:46,68
08:16,90
15:03,58
07:35,96
15.94
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
155
 
Fiedlerová Eliška
 
02:25,00
02:35,42
05:00,42
00:00,00
11.98
 
2
146
 
Merhautová Lucie
 
03:01,46
02:43,05
05:44,51
00:44,09
10.45
 
3
156
 
Alscher Marek
 
03:11,06
03:14,38
06:25,44
01:25,02
9.34
 
4
136
 
Kačur Dan
 
05:14,32
03:36,74
08:51,06
03:50,64
6.78
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
00420-01139 Štěpánková Martina 62 100044
16:46,53
16:32,04
33:18,57
00:00,00
26.3
2630
2
 
2
55
00420-00050 Porubský Pavel
 
100182
18:50,74
18:45,62
37:36,36
04:17,79
23.29
2329
3
 
3
59
00420-00207 Tobiášek Michal 30 100112
19:10,96
18:38,04
37:49,00
04:30,43
23.16
2316
3
 
4
56
00420-00003 Stejskal Tomáš 58 100217
22:26,78
21:12,79
43:39,57
10:21,00
20.06
2006
 
5
57
00420-00886 Stejskalová Monika 6 100220
30:04,31
24:10,28
54:14,59
20:56,02
16.15
1615
 
6
54
00420-00754 Levíčková Barbora 49 100766
29:53,82
24:58,23
54:52,05
21:33,48
15.97
1597
 
7
53
00420-00754 Levíčková Barbora 49 100663
30:57,80
28:04,85
59:02,65
25:44,08
14.84
1484
 
8
51
00420-01550 Davidová Petra 9 100830
33:06,73
32:36,46
01:05:43,19
32:24,62
13.33
1333
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 100616
27:53,74
27:31,23
55:24,97
00:00,00
15.81
1581
 
2
67
00420-00617 Fišer Stanislav 35 100814
29:28,64
29:19,35
58:47,99
03:23,02
14.9
1490
 
3
65
 
Voříšek Jaroslav
 
30:27,07
28:30,21
58:57,28
03:32,31
14.86
 
4
60
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 100616
29:37,89
29:35,95
59:13,84
03:48,87
14.79
1479
 
5
64
00420-01203 Pospíšílová Lucie 58 100104
31:29,76
30:45,81
01:02:15,57
06:50,60
14.07
1407
 
6
63
00420-01264 Kronusová Jana 55 100574
32:30,06
31:32,79
01:04:02,85
08:37,88
13.68
1368
 
7
61
00420-00205 Kačur Jan 56 100820
32:40,84
31:58,15
01:04:38,99
09:14,02
13.55
1355
 
8
62
00420-00205 Kačur Jan 56 100836
36:02,36
36:42,21
01:12:44,57
17:19,60
12.04
1204
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-00050 Porubský Pavel
 
100181
16:03,84
16:37,17
32:41,01
00:00,00
26.8
2680
3
 
2
13
00420-01496 Vacke Ivo 30 100491
18:07,08
17:05,43
35:12,51
02:31,50
24.88
2488
 
3
71
00420-00913 Strnad Jiří 58 100642
20:43,38
19:34,48
40:17,86
07:36,85
21.74
2174
 
4
68
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 100328
20:26,95
20:01,26
40:28,21
07:47,20
21.65
2165
 
5
72
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 100457
20:55,34
19:57,39
40:52,73
08:11,72
21.43
2143
 
6
70
00420-00892 Strnad JIří jr.
 
100636
22:40,57
27:02,17
49:42,74
17:01,73
17.62
1762
 
7
5
00420-00190 Fiedlerová Lenka 56 100765
27:02,47
28:02,62
55:05,09
22:24,08
15.9
1590
 
8
28
00420-01143 Nováková Kamila
 
100838
31:20,54
30:00,89
01:01:21,43
28:40,42
14.28
1428