Napsat dotaz

Jičín Pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín Pod Zebínem (31.10.2009 - 01.11.2009)
www stránky závodu: http://jicin.musching.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00767 Brzková Klára 35 100031
13:56,00
13:38,00
27:34,00
00:00,00
21.33
2133
3
 
2
12
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 090268
16:02,00
16:16,00
32:18,00
04:44,00
18.2
1820
 
3
4
 
Schwarze Lutz
 
17:41,00
23:46,00
41:27,00
13:53,00
14.19
 
4
26
 
Paclt Zdeněk
 
20:03,00
21:42,00
41:45,00
14:11,00
14.08
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
83
00420-01608 David Miloš 58 100696
11:31,00
12:20,00
23:51,00
00:00,00
24.65
2465
 
2
28
 
Doležal Zdeněk
 
12:33,00
12:26,00
24:59,00
01:08,00
23.54
 
3
35
00420-00416 Flídr Aleš - 1
 
100189
14:26,00
12:06,00
26:32,00
02:41,00
22.16
2216
 
4
17
 
Hladovec Pavel
 
13:37,00
13:42,00
27:19,00
03:28,00
21.53
 
5
25
 
Krátký Jindřich
 
14:35,00
15:05,00
29:40,00
05:49,00
19.82
 
6
5
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
17:53,00
18:00,00
35:53,00
12:02,00
16.39
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Válková Renata
 
11:43,00
11:40,00
23:23,00
00:00,00
25.15
 
2
9
 
Svobodová Hana
 
17:59,00
19:57,00
37:56,00
14:33,00
15.5
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
 
Pacltová Marie
 
18:26,00
19:32,00
37:58,00
00:00,00
15.49
 
2
3
 
Schwarze Monika
 
27:24,00
24:46,00
52:10,00
14:12,00
11.27
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
 
Vraštil Vladimír Jun
 
18:18,00
18:33,00
36:51,00
00:00,00
15.96
 
2
30
00420-01275 Vladimír Vraštil 59 100477
18:53,00
19:01,00
37:54,00
01:03,00
15.51
1551
 
3
14
 
Slepička Martin
 
20:55,00
20:19,00
41:14,00
04:23,00
14.26
 
4
34
 
Vondráček David
 
23:25,00
23:00,00
46:25,00
09:34,00
12.67
 
5
31
 
Šidlo Luděk
 
24:00,00
25:17,00
49:17,00
12:26,00
11.93
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
 
Merta Tomáš
 
18:25,00
18:16,00
36:41,00
00:00,00
16.03
 
2
22
00420-01449 Růžička Petr 58 100697
19:31,00
19:54,00
39:25,00
02:44,00
14.92
1492
 
3
32
00420-00892 Strnad Jiří Jun.
 
100633
21:30,00
22:15,00
43:45,00
07:04,00
13.44
1344
 
4
33
 
Svoboda Jakub
 
23:01,00
23:27,00
46:28,00
09:47,00
12.65
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-01385 Chocholoušková Jana
 
100584
17:09,00
17:27,00
34:36,00
00:00,00
16.99
1699
3
 
2
13
 
Fišerová Zdena
 
37:04,00
37:43,00
01:14:47,00
40:11,00
7.86
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
 
Bjelka Adam
 
17:44,00
15:55,00
33:39,00
00:00,00
17.47
 
2
21
 
Hanuš Tomáš
 
19:36,00
24:34,00
44:10,00
10:31,00
13.31
 
3
20
 
Hanušová Tereza
 
21:21,00
22:57,00
44:18,00
10:39,00
13.27
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-01546 Jačková Markéta 35
16:35,00
14:33,00
31:08,00
00:00,00
18.89
 
2
8
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 100616
16:18,00
15:23,00
31:41,00
00:33,00
18.56
1856
3
 
3
24
 
Jaček Jan
 
16:06,00
15:50,00
31:56,00
00:48,00
18.41
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00913 Strnad Jiří 58 100643
13:01,00
12:29,00
25:30,00
00:00,00
23.06
2306
 
2
29
00420-00843 Jiří Kubelka 59 100487
13:09,00
12:45,00
25:54,00
00:24,00
22.7
2270
 
3
10
00420-00035 Stejskal Jiří 35 100032
14:02,00
14:00,00
28:02,00
02:32,00
20.98
2098
 
4
6
 
Kostelecký Filip
 
15:07,00
16:03,00
31:10,00
05:40,00
18.87
 
5
16
 
Štrosová Zuzana
 
19:53,00
13:27,00
33:20,00
07:50,00
17.64
 
6
18
 
Ertel Jens
 
18:45,00
19:21,00
38:06,00
12:36,00
15.43