Napsat dotaz

Českou Sibiří 2009

Výsledková listina - Votice (07.11.2009 - 08.11.2009)
www stránky závodu: http://www.ceskasibir.estranky.cz/
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
 
Halada Tomáš
 
01:00:24,00
59:51,00
02:00:15,00
00:00,00
13.97
 
2
7
 
Bielik Jan
 
55:15,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
 
Bieliková Romana
 
01:19:49,00
01:17:47,00
02:37:36,00
00:00,00
10.66
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01007 Zetek Václav 35 100511
46:18,00
43:24,00
01:29:42,00
00:00,00
18.73
1873
 
2
3
 
Gregor Zdeněk
 
01:01:27,00
56:50,00
01:58:17,00
28:35,00
14.2
 
3
6
00420-01428 Zetková Jana 40 100506
01:04:03,00
01:01:06,00
02:05:09,00
35:27,00
13.42
1342
 
4
26
00420-01547 Zelenková Barbora
 
100594
01:08:25,00
01:08:36,00
02:17:01,00
47:19,00
12.26
1226
 
5
28
00420-01549 Černá Monika 35 100081
01:26:59,00
01:28:45,00
02:55:44,00
01:26:02,00
9.56
956
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01014 Habásko Roman 9 100018
48:35,00
43:27,00
01:32:02,00
00:00,00
18.25
1825
2
 
2
24
00420-01051 Tomášek Miloš 40 100651
58:54,00
55:21,00
01:54:15,00
22:13,00
14.7
1470
 
3
10
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 100035
01:05:01,00
49:30,00
01:54:31,00
22:29,00
14.67
1467
 
4
21
00420-01459 Alscher Ivan 35 100405
01:03:54,00
01:03:15,00
02:07:09,00
35:07,00
13.21
1321
 
5
18
00420-01405 Kuraková Kateřina 36 100260
01:22:46,00
01:20:36,00
02:43:22,00
01:11:20,00
10.28
1028
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-01191 Němec Vojtěch 35
01:16:14,00
01:14:02,00
02:30:16,00
00:00,00
11.18
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-00982 Czastka Sven 58
40:16,00
36:35,00
01:16:51,00
00:00,00
21.86
 
2
14
00420-00215 Suchý Jiří 58 100337
40:18,00
37:54,00
01:18:12,00
01:21,00
21.48
2148
 
3
42
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
43:13,00
48:03,00
01:31:16,00
14:25,00
18.41
 
4
38
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
55:37,00
54:18,00
01:49:55,00
33:04,00
15.28
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00674 Suchá Linda 58 100332
35:12,00
35:34,00
01:10:46,00
00:00,00
23.74
2374
2
 
2
40
00420-01185 Burian Jan 58 100540
43:31,00
44:03,00
01:27:34,00
16:48,00
19.19
1919
 
3
23
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 100324
44:53,00
45:14,00
01:30:07,00
19:21,00
18.64
1864
 
4
7
00420-01599 Kolátor Vít 25 100597
49:22,00
48:03,00
01:37:25,00
26:39,00
17.25
1725
 
5
13
00420-01144 Janovský Pavel 35
55:23,00
54:50,00
01:50:13,00
39:27,00
15.24
 
6
11
00420-01236 Kronusová Eva 55
57:25,00
52:59,00
01:50:24,00
39:38,00
15.22
 
7
22
00420-01223 Kronus Roman 55
58:23,00
52:11,00
01:50:34,00
39:48,00
15.19
 
8
9
00420-00821 Petruželka Milan 20 100307
01:02:46,00
01:00:04,00
02:02:50,00
52:04,00
13.68
1368
 
9
4
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 100279
01:20:49,00
45:32,00
02:06:21,00
55:35,00
13.3
1330
 
10
34
00420-01143 Nováková Kamila
 
100750
01:02:22,00
01:04:10,00
02:06:32,00
55:46,00
13.28
1328
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00575 Holá Jana 9 100100
01:05:05,00
01:03:22,00
02:08:27,00
00:00,00
13.08
1308
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00246 Gurega Petr 9 100561
01:01:37,00
01:02:14,00
02:03:51,00
00:00,00
13.56
1356
 
2
19
00420-00427 Burda Richard 25 100424
01:11:06,00
01:13:26,00
02:24:32,00
20:41,00
11.62
1162
 
3
16
00420-00351 Kmochová Vanda 17 100529
01:12:00,00
01:16:35,00
02:28:35,00
24:44,00
11.31
1131
 
4
12
00420-00542 Janko Ota 25 100485
01:22:49,00
01:19:31,00
02:42:20,00
38:29,00
10.35
1035