Napsat dotaz

Svatováclavské psí ježdění

Výsledková listina - Mladá Boleslav (28.09.2009 - 28.09.2009)
www stránky závodu: http://zavody.ceskyhorskypes.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
56
 
Ženíšek Michal
 
10:01,20
04:12,70
14:13,90
00:00,00
29.51
 
2
61
00420-01445 Klikar Richard - 1 30 100385
11:43,30
04:12,20
15:55,50
01:41,60
26.37
2637
3
 
3
72
00420-01363 Odstrčilík Marek 62
11:36,20
04:21,10
15:57,30
01:43,40
26.32
 
4
71
00420-00416 Flídr Aleš - 3
 
100189
12:48,30
04:36,10
17:24,40
03:10,50
24.13
2413
 
5
49
 
Doležal Zdeněk
 
12:49,40
04:38,30
17:27,70
03:13,80
24.05
 
6
48
 
Kowalczyk Rafa³
PL
13:19,00
04:24,10
17:43,10
03:29,20
23.7
 
7
60
 
Servus Petr
 
14:46,90
05:25,70
20:12,60
05:58,70
20.78
 
8
74
 
Piskač Zdeněk
 
15:34,90
07:15,70
22:50,60
08:36,70
18.39
 
9
73
 
Balatka Miroslav
 
17:36,70
06:47,00
24:23,70
10:09,80
17.22
 
10
55
00420-00519 Kohout Miroslav - 1
 
100447
18:30,00
06:51,80
25:21,80
11:07,90
16.56
1656
 
11
77
00420-00427 Burda Richard - 8 25 100418
19:16,00
06:23,90
25:39,90
11:25,10
16.36
1636
 
12
63
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 3
 
100410
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
13
70
 
Syroha Michal
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00674 Suchá Linda - 4 58 100329
10:09,10
03:57,90
14:06,10
00:00,00
29.75
2975
2
 
2
62
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30 100387
10:12,60
03:56,10
14:08,70
00:01,70
29.69
2969
2
 
3
45
00420-00587 Pekárková Vendula - 1 30 100041
10:41,60
03:56,70
14:38,30
00:31,30
28.69
2869
2
 
4
66
00420-00200 Porubská Jana - 4
 
100171
10:50,20
04:12,30
15:02,50
00:55,50
27.92
2792
2
 
5
69
 
Válková Renata
 
11:41,50
04:13,30
15:54,80
01:47,80
26.39
 
6
59
00420-01606 Kuříková Václava 58 100644
12:01,20
04:32,80
16:33,10
02:27,00
25.35
2535
 
7
57
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58 100263
11:14,50
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
 
Jemelka Martin
 
32:00,80
11:59,50
44:00,30
00:00,00
9.54
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-00378 Vodák Milan 56
20:11,10
06:19,40
26:30,50
00:00,00
15.84
 
2
78
00420-00427 Burda Richard - 3 25 100419
19:47,90
07:07,80
26:55,70
00:25,20
15.6
1560
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
00420-01437 Kelemen Oto - 1
 
100140
21:42,30
07:17,40
29:59,70
00:00,00
14.49
1449
 
2
76
00420-01481 Hofreiter Roman 25
22:28,00
06:57,60
29:25,60
00:25,90
14.27
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-01444 Erbs Dušan 62
13:47,60
05:05,80
18:53,39
00:00,00
22.23
 
2
4
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 100338
13:56,80
05:12,30
19:09,10
00:15,70
21.93
2193
1
 
3
2
00420-00604 Šáfr Vladimír - 2 58 100589
15:11,70
05:48,60
21:00,30
02:06,91
20
2000
2
 
4
12
 
Schwoma Michal
 
15:32,60
05:49,30
21:21,89
02:28,50
19.66
 
5
3
 
Šrámek Jiří
 
19:12,20
07:13,50
26:25,70
07:32,30
15.89
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-00222 Čermák Roman - 3
 
100434
16:55,69
06:25,20
23:20,89
00:00,00
17.99
1799
 
2
7
 
Merta Tomáš
 
16:58,19
06:36,79
23:34,99
00:14,10
17.81
 
3
10
00420-00416 Flídr Aleš - 2
 
100190
23:30,69
09:07,19
32:37,89
09:17,00
12.87
1287
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 30 100388
15:12,59
05:47,09
21:59,68
00:00,00
20.01
2001
1
 
2
8
00420-00209 Halířová Jarmila - 1 17 100351
15:22,49
05:42,69
21:05,18
00:05,50
19.92
1992
1
 
3
6
 
Velkoborská Ivana
 
15:56,09
05:57,69
21:53,78
00:54,10
19.18
 
4
1
 
Wolfová Kateřina
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-00207 Tobiášek Michal 30 100112
10:13,50
03:57,60
14:11,10
00:00,00
29.61
2961
E
 
2
67
00420-00050 Porubský Pavel
 
100182
10:37,20
04:10,80
14:48,00
00:36,90
28.38
2838
1
 
3
47
 
Paczyñski £ukasz
PL
11:59,70
04:08,40
15:08,10
00:57,00
27.75
 
4
43
00420-01496 Vacke Ivo - 1 30 100490
11:47,50
04:38,60
16:26,10
02:15,00
25.56
2556
2
 
5
80
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 2 17 100273
20:19,70
09:02,30
29:22,00
15:10,90
14.3
1430
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-00050 Porubský Pavel, Ing. - 3
 
100181
09:57,40
04:13,10
14:10,50
00:00,00
29.63
2963
2
 
2
58
00420-01461 Marešová Nicole - 3 58 100267
11:01,40
04:07,20
15:08,60
00:58,10
27.73
2773
2
 
3
42
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30 100491
11:28,00
04:01,30
15:29,30
01:18,80
27.12
2712
3
 
4
64
00420-00267 Ševelová Marie 58
11:52,80
04:22,70
16:15,50
02:05,00
25.83
 
5
53
00420-01339 Keltner Vlastimil - 6 58 100328
12:15,80
04:18,50
16:34,30
02:23,80
25.34
2534
3
 
6
46
 
Paczyñski £ukasz
PL
13:05,40
04:12,60
17:18,00
03:07,50
24.28
 
7
52
00420-00212 Šarkovský Pavel - 1 59 100281
13:08,10
04:24,30
17:32,40
03:21,90
23.95
2395
 
8
79
00420-00591 Voříšek Tomáš - 3 56 100458
14:06,10
04:51,20
18:57,30
04:46,80
22.16
2216
 
9
41
00420-00913 Strnad Jiří 58
13:56,90
05:19,60
19:16,50
05:06,00
21.79
 
10
81
 
Fiedler Michal
 
15:25,10
05:58,40
21:23,50
07:13,00
19.63
 
11
51
 
Kačur Jan
 
17:41,60
05:31,40
23:13,00
09:02,50
18.09