Napsat dotaz

Šediváčkova 66

Výsledková listina - Kubova Huť (21.11.2009 - 22.11.2009)
www stránky závodu: http://sedivackova33.estranky.cz
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
 
Halada Tomáš
 
01:09,14
01:13,32
02:22,46
00:00,00
15.13
 
2
40
 
Šmotek Jiří
 
01:30,43
01:31,03
03:01,46
00:39,00
11.88
 
3
7
 
Bielik Antonín
 
01:33,23
01:36,23
03:09,46
00:47,00
11.38
 
4
39
 
Heřman Josef
 
01:46,44
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
 
Čiperová Lenka
 
01:35,58
01:36,22
03:12,20
00:00,00
11.23
 
2
41
00420-00707 Bieliková Romana - 1 40
01:37,34
01:58,16
03:35,50
00:23,30
10.01
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01006 Kužela Miroslav - 2 16 100550
01:14,03
01:09,15
02:23,18
00:00,00
15.07
1507
 
2
21
 
Součková Marcela
 
01:14,32
01:16,20
02:30,52
00:07,34
14.32
 
3
19
00420-01549 Černá Monika - 4 35 100081
01:55,35
02:08,18
04:03,53
01:40,35
8.86
886
 
4
23
00420-01428 Zetková Jana, Ing. - 4 40 100506
01:19,30
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
5
24
00420-01007 Zetek Václav - 3 35 100511
00:54,51
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
 
Fiala Jaroslav
 
01:01,18
00:59,07
02:00,25
00:00,00
17.94
 
2
31
00420-00821 Petruželka Milan 20
01:15,31
01:27,16
02:42,47
00:42,22
13.27
 
3
30
 
Rippl René
 
01:47,30
01:44,50
03:32,20
01:31,55
10.17
 
4
28
00420-01014 Habásko Roman - 4 9 100018
00:56,43
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01191 Němec Vojtěch - 1 35 100829
01:31,55
01:42,18
03:14,13
00:00,00
11.12
1112
 
2
35
 
Bauer Udo
 
01:38,46
01:42,43
03:21,29
00:07,16
10.72
 
3
36
 
Steiner Holger
 
01:59,31
01:59,11
03:58,42
00:44,29
9.05
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
 
Matrková Lucie
 
00:52,40
00:55,24
01:48,04
00:00,00
19.99
 
2
9
 
Léblová Veronika
 
01:26,42
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-00212 Šarkovský Pavel - 7 59 100279
00:50,06
00:57,41
01:47,47
00:00,00
20.04
2004
 
2
44
00420-00211 Roháčková Anna - 5 58 100532
00:55,23
00:56,04
01:51,27
00:03,40
19.38
1938
 
3
3
00420-01339 Keltner Vlastimil - 2 58 100325
00:56,28
00:58,53
01:55,21
00:07,34
18.73
1873
 
4
2
00420-01599 Kolátor Vít - 2 25 100597
00:58,43
01:03,32
02:02,15
00:14,28
17.67
1767
 
5
4
 
Pospíšilová Lucie
 
01:14,28
01:13,56
02:28,24
00:40,37
14.56
 
6
46
 
Kučera Josef
 
01:35,24
01:30,52
03:06,16
01:18,29
11.6
 
7
47
 
Klímová Kateřina
 
01:35,54
01:31,52
03:07,46
01:19,59
11.5
 
8
32
00420-00423 Hurych Jaromír - 2 20
01:34,40
01:37,47
03:12,27
01:24,40
11.22
 
9
5
 
Urbášek Vladimír
 
01:00,04
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
8
00420-01143 Nováková Kamila - 5
 
100749
01:15,10
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
11
48
00420-01547 Zelenková Barbora - 4
 
100594
01:37,06
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Vinš Robin
 
01:18,18
01:20,51
02:39,09
00:00,00
13.57
 
2
16
 
Klöckl Wolfgang
 
01:38,18
01:29,22
03:07,40
00:28,31
11.51
 
5
11
00420-00575 Holá Jana - 3 9 100100
01:17,55
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
13
00420-00481 Brož Ladislav - 1 40 100810
00:56,13
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
7
12
00420-00756 Heller Radek - 2 40 100817
01:14,17
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Frei Patrick
 
01:24,26
01:18,09
02:42,35
00:00,00
13.29
 
2
14
 
Krásný Václav
 
01:23,17
01:27,11
02:50,28
00:07,53
12.67
 
3
49
 
Stadler Michael
 
01:38,43
01:45,50
03:24,33
00:41,58
10.56
 
4
15
 
Geidel Gaby
 
02:13,19
02:07,03
04:20,22
01:37,47
8.3
 
5
43
 
Kučera Pavel
 
02:33,43
02:02,04
04:35,47
01:53,12
7.83
 
6
18
 
Kotiš Martin
 
01:35,02
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0