Napsat dotaz

Vroutecký sprint

Výsledková listina - Vroutek (10.10.2009 - 11.10.2009)
Třída: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
44
00420-01007 Zetek Václav - 1 35
14:12,90
13:48,70
28:01,60
00:00,00
 
2
43
00420-01428 Zetková Jana, Ing. - 1 40
17:34,30
18:25,40
36:59,70
07:58,10
 
3
67
00420-00575 Holá Jana - 1 9
20:52,30
17:16,30
38:08,60
10:07,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
57
00420-01014 Habásko Roman - 2 9
13:46,10
12:53,60
26:39,70
00:00,00
 
2
55
00420-00321 Brzek Martin, Ing. - 3 35
15:22,60
14:44,80
30:07,40
03:27,70
 
3
71
00420-00351 Kmochová Vanda - 1 17
17:53,80
18:53,70
36:47,50
10:07,80
 
4
59
00420-00567 Čurda Milan - 1 59
20:09,00
16:45,00
36:54,00
10:14,30
 
5
58
00420-00246 Gurega Petr - 1 9
18:47,10
19:11,80
37:58,90
11:19,20
 
6
52
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35
19:55,10
20:48,20
40:43,30
14:03,60
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
84
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
11:01,40
11:12,20
22:13,60
00:00,00
 
2
50
00420-01497 Cipro Šimon - 2 30
12:24,20
12:49,10
25:13,30
03:59,70
 
3
81
 
Svoboda Jiří
 
14:21,60
14:11,70
28:33,30
06:19,70
 
4
63
 
Hladovec Pavel
 
15:04,80
15:13,70
30:18,50
08:04,90
 
5
53
 
Müller
 
17:18,40
16:56,90
34:15,30
12:01,70
 
6
42
 
Stehlík Bronislav
 
18:54,50
19:13,50
38:08,00
15:54,40
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
61
00420-01139 Štěpánková Martina - 4 62
14:15,80
14:31,00
28:46,80
00:00,00
 
2
65
 
Slezáková Mirka
 
16:20,40
16:49,10
33:09,50
04:22,70
 
3
56
00420-00767 Brzková Klára - 4 35
19:46,80
21:21,60
41:08,40
12:21,60
 
                   
Třída: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
47
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35
16:07,20
14:48,90
30:56,10
00:00,00
 
2
78
00420-01223 Kronus Roman - 2 55
16:42,30
17:13,90
33:56,20
03:00,10
 
3
41
00420-01361 Svobodová Blanka - 1 9
17:14,50
17:53,90
35:08,40
04:12,30
 
4
54
00420-01459 Alscher Ivan - 1 35
18:23,20
18:01,40
36:24,60
05:28,50
 
5
64
00420-00378 Vodák Milan 56
19:18,70
20:48,90
40:07,60
09:11,50
 
                   
Třída: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
66
00420-01481 Hofreiter Roman 25
21:45,40
22:31,00
44:16,40
00:00,00
 
2
69
00420-01458 Koudelka Ota 35
31:12,50
31:58,10
01:03:10,60
18:54,20
 
                   
Třída: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
68
00420-00072 Bielik Jan 40
19:56,10
20:02,00
39:58,10
00:00,00
 
2
60
00420-00222 Čermák Roman - 3
 
19:57,10
21:28,00
41:25,10
01:27,00
 
3
73
00420-01531 Hakl Daniel - 1 58
21:21,50
22:27,50
04:34:81,00
03:50,90
 
                   
Třída: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
62
00420-01139 Štěpánková Martina - 2 62
11:57,50
11:58,60
23:56,10
00:00,00
 
2
74
 
Fiedler Michael
 
15:51,00
17:20,40
33:11,40
09:15,30
 
3
75
 
Fiedler Michael
 
17:07,00
18:27,80
35:34,80
11:38,70
 
                   
Třída: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
85
00420-00591 Voříšek Tomáš - 1 56
16:02,30
16:30,30
32:32,60
00:00,00
 
2
77
 
Kačur Jan
 
17:49,10
19:03,40
36:52,50
04:19,90
 
3
80
00420-01264 Kronusová Jana - 2 55
19:37,10
20:35,20
40:12,30
07:39,70
 
4
76
 
Fiedlerová Lenka
 
20:09,20
22:27,40
42:36,60
10:04,00
 
5
86
 
Bieliková Romana
 
22:59,60
21:46,60
43:46,20
11:13,60
 
6
82
 
Kačur Jan
 
21:24,10
22:44,60
44:08,70
11:36,10
 
                   
Třída: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
51
00420-01339 Keltner Vlastimil - 6 58
12:58,90
12:45,60
25:44,50
00:00,00
 
2
45
00420-00212 Šarkovský Pavel - 1 59
13:12,40
13:10,10
26:22,50
00:38,00
 
3
83
00420-00591 Voříšek Tomáš - 3 56
13:38,70
12:45,10
26:23,80
00:39,30
 
4
49
 
Strnad Jiří
 
13:16,20
13:08,30
26:24,50
00:40,00
 
5
48
 
Strnad Jiří, jr.
 
14:47,70
16:18,40
31:06,10
05:21,60
 
6
46
00420-00055 Stejskal Jiří, Mgr. - 2
 
16:18,70
16:12,60
32:31,30
06:46,80
 
7
79
00420-01236 Kronusová Eva 55
16:18,10
17:02,40
33:20,50
07:36,00
 
8
72
 
Kmoch Petr
 
26:08,00
29:47,10
55:55,10
30:10,60