Napsat dotaz

ČEZ CUP 2010

Výsledková listina - Děčínský Sněžník (30.01.2010 - 31.01.2010)
www stránky závodu: http://www.mushingdc.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0436 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35 100254
59:31,37
51:34,03
01:51:05,40
00:00,00
16.72
1745
 
2
27
00420-00351 Kmochová Vanda - 1 17 100523
01:03:34,00
54:50,34
01:58:24,45
00:00,00
16.69
1742
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
 
Bajer Anna
POL
31:20,35
27:16,49
58:36,84
00:00,00
26.12
 
2
56
00420-00011 Levíčková Helena, Ing. - 3 49 100883
34:18,40
28:45,65
01:03:04,05
00:00,00
24.35
2435
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
00420-00567 Čurda Milan - 2 59 100443
54:40,69
40:24,66
01:35:05,35
00:00,00
16.39
1639
 
2
59
 
Schwarze Lutz
GER
56:11,38
48:08,44
01:44:19,82
00:00,00
14.69
 
3
57
 
Hirsemann Steffen
GER
01:03:40,00
58:07,41
02:01:47,85
00:00,00
12.53
 
                           
Kategorie: B2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
 
Solek Jolanta
POL
52:11,11
43:41,81
01:35:52,92
00:00,00
16.02
 
2
61
 
Siewiorek Marzena
POL
56:57,79
53:46,45
01:50:44,24
00:00,00
13.77
 
3
60
 
Radlowski Tomasz
POL
01:04:10,00
01:01:01,00
02:05:11,80
00:00,00
12.48
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1.0462 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
119
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49 100754
19:38,25
18:05,08
37:43,33
00:00,00
29.63
3100
1
 
2
65
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 100270
20:24,01
18:32,96
38:56,97
00:00,00
28.71
3004
1
 
3
63
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 2 49 100881
22:13,48
20:19,89
42:33,37
00:00,00
26.27
2748
2
 
4
73
 
Rychwalska Agnieszka
POL
22:37,75
20:02,96
42:40,71
00:00,00
26.24
 
5
68
 
Paczynski Lukasz
POL
23:01,97
20:48,43
43:50,40
00:00,00
25.52
 
6
120
 
Aleksandra Panyukhina
RU
24:13,45
20:09,48
44:22,93
00:00,00
25.35
 
7
66
00420-00793 Bohatý Michal - 1
 
100208
25:05,26
19:40,55
44:45,81
00:00,00
25.3
2647
3
 
8
70
00420-00011 Levíčková Helena, Ing. - 2 49 100884
26:30,02
23:34,74
50:04,76
00:00,00
22.36
2339
 
9
72
 
Pawlowska Beata
POL
26:32,28
25:09,63
51:41,91
00:00,00
21.6
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0462 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 100441
26:25,40
23:30,72
49:56,12
00:00,00
22.42
2346
2
 
2
79
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 100797
27:06,43
25:04,83
52:11,26
00:00,00
21.41
2240
2
 
3
77
 
Paczynski Lukasz
POL
27:54,83
25:41,16
53:35,99
00:00,00
20.85
 
4
83
00420-01046 Fialová Marie - 1 17 100454
34:47,37
29:04,83
01:03:52,20
00:00,00
17.61
1842
 
5
84
00420-00616 Mikutová Anita - 1 35 100658
34:39,24
31:51,05
01:06:30,29
00:00,00
16.81
1759
 
6
80
00420-01051 Tomášek Miloš - 1 40 100650
37:49,30
32:08,79
01:09:58,09
00:00,00
16.05
1679
 
7
81
00420-01405 Kuraková Kateřina - 2 36 100259
55:08,96
53:55,54
01:49:04,50
00:00,00
10.23
1070
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1.0462 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
88
 
Blach Agnieszka
POL
32:37,89
28:40,06
01:01:17,95
00:00,00
18.28
 
2
86
00420-00458 Zapletal Martin, Ing. - 1
 
100872
34:42,03
31:12,46
01:05:54,49
00:00,00
16.98
1776
2
 
3
89
 
Solek Jolanta
POL
42:27,53
35:14,40
01:17:41,93
00:00,00
14.48
 
4
94
 
Radlowski Roman
POL
41:14,43
38:31,05
01:19:45,48
00:00,00
14
 
5
85
 
Maciag Pawel
POL
43:33,76
36:46,54
01:20:20,30
00:00,00
13.99
 
6
91
 
Waskowski Miroslaw
POL
48:17,45
01:03:17,00
01:51:34,95
00:00,00
10.18
 
7
90
00420-01481 Hofreiter Roman - 1 25 100828
58:37,47
59:55,57
01:58:33,04
00:00,00
9.41
984
 
                           
Kategorie: SKJ2M - Skijöring Muži - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 0 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-00050 Porubský Pavel, Ing. - 6
 
100180
35:04,73
32:39,25
01:07:43,98
00:00,00
27.31
0
 
2
22
00420-00913 Strnad Jiří, st. - 8 58 100669
41:31,56
35:50,67
01:17:22,23
00:00,00
24.01
0
 
3
24
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing. - 3
 
100791
40:24,18
37:28,00
01:17:52,18
00:00,00
23.76
0
 
4
25
00420-00892 Strnad Jiří, ml. - 6
 
100668
54:12,29
44:13,60
01:38:25,89
00:00,00
18.96
0
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
20
31
00420-00414 Zima Jan - 5 58 100427
31:19,31
28:00,96
59:20,27
00:00,00
25.76
2318
3
 
22
28
00420-00050 Porubský Pavel, Ing. - 6
 
100180
31:31,93
28:45,77
01:00:17,70
00:00,00
25.32
2279
3
 
23
34
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. - 2 62 100740
31:41,26
29:06,16
01:00:47,42
00:00,00
25.11
2260
 
24
36
00420-01497 Cipro Šimon - 3 30 100206
30:48,42
30:23,46
01:01:11,88
00:00,00
24.9
2241
 
28
30
00420-00207 Tobiášek Michal - 3 30 100111
33:23,83
29:51,74
01:03:15,57
00:00,00
24.16
2174
 
32
35
00420-00003 Stejskal Tomáš - 1 58 100216
34:21,12
31:27,34
01:05:48,46
00:00,00
23.2
2088
 
35
33
00420-00233 Toncar Petr - 1 58 100905
34:35,13
32:54,48
01:07:29,61
00:00,00
22.59
2033
 
39
44
 
Jan Říha
 
32:19,29
40:37,25
01:12:56,54
00:00,00
21.16
 
41
39
00420-00222 Čermák Roman - 1
 
100436
41:15,52
35:08,47
01:16:23,99
00:00,00
20.07
1806
 
47
43
00420-01531 Hakl Daniel - 6 58 100578
40:55,03
37:37,40
01:18:32,43
00:00,00
19.43
1749
 
50
40
00420-01170 Tůma Jan - 1
 
100921
46:15,92
42:47,92
01:29:03,84
00:00,00
17.13
1542
 
55
37
 
Flores Leandro
ARG
42:26,78
01:03:06,00
01:45:33,75
00:00,00
15.01
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 0.9 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01139 Štěpánková Martina - 1 62 100042
27:20,69
25:32,92
52:53,61
00:00,00
28.84
2596
2
 
2
46
00420-00466 Erlebachová Ilona - 1 30 100348
28:29,07
27:21,54
55:50,61
00:00,00
27.3
2457
3
 
3
48
 
Panyukhina Daria
RUS
28:44,06
29:11,99
57:56,05
00:00,00
26.3
 
4
52
00420-01606 Kuříková Václava - 5 58 100646
31:46,96
28:03,89
59:50,85
00:00,00
25.56
2300
3
 
5
49
00420-00886 Stejskalová Monika - 1 6 100221
33:21,28
31:37,50
01:04:58,78
00:00,00
23.47
2112
 
6
50
00420-01385 Chocholoušková Jana - 1
 
100582
41:05,75
32:04,93
01:13:10,68
00:00,00
21.14
1903