Napsat dotaz

Memoriál Vaška Kováříka II.ročník

Výsledková listina - Tři Studně-Horník (31.10.2009 - 01.11.2009)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
31
00420-01085 Trnka Jiří, ml. - 1 49
10:17,76
10:14,45
20:32,21
00:00,00
 
2
36
 
Marcin Peter
SK
10:20,32
10:21,20
20:41,52
00:09,31
 
3
35
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49
11:04,26
10:53,95
21:58,21
01:26,00
 
4
30
00420-00052 Böhm Zdeněk - 1
 
10:55,01
11:06,95
22:01,96
01:29,75
 
5
37
00420-01087 Trnková Gabriela - 1 49
11:19,26
10:56,61
22:15,87
01:43,66
 
6
32
00420-01034 Merhaut Michal - 1 20
11:15,86
11:10,82
22:26,68
01:54,47
 
7
38
 
Pažur Miroslav
SK
11:44,11
11:28,64
23:12,75
02:40,54
 
8
34
00420-00015 Trnka Jiří, st. - 1 49
11:39,07
11:43,82
23:22,89
02:50,68
 
9
40
00420-00010 Levíček Martin, st. 49
11:46,16
12:14,76
24:00,92
03:28,71
 
10
39
 
Burzyñski Grzegorz
PL
14:10,67
12:15,01
26:25,68
05:53,47
 
11
33
00420-00010 Levíček Martin, st. 49
14:58,22
13:34,92
28:33,14
08:00,93
 
12
77
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
15:29,54
14:23,82
29:53,36
09:21,15
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
72
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49
13:54,89
13:26,06
27:20,95
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
43
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17
10:03,36
10:02,13
20:05,49
00:00,00
 
2
47
00420-00793 Bohatý Michal - 1
 
11:13,32
11:03,01
22:16,33
02:10,84
 
3
45
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49
11:22,48
11:13,92
22:36,40
02:30,91
 
4
41
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
12:11,20
10:54,54
23:05,74
03:00,25
 
5
42
 
Bánoci Jaroslav
SK
13:02,45
11:57,82
25:00,27
04:54,78
 
6
48
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
13:50,26
13:18,76
27:09,02
07:03,53
 
7
46
00420-01006 Kužela Miroslav - 6 16
13:53,92
14:03,56
27:57,48
07:51,99
 
8
44
 
Swiderski Michal
PL
13:50,22
15:43,45
29:33,67
09:28,18
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
73
00420-00368 Škoda Martin - 1 17
12:33,70
12:46,89
25:20,59
00:00,00
 
2
75
 
Paczynski Lukasz
PL
13:35,73
13:23,89
26:59,62
01:39,03
 
3
74
 
Pažur Miroslav
SK
14:57,73
15:04,76
30:02,49
04:41,90
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
10
 
Hošek Ján
SK
10:29,29
10:29,07
20:58,36
00:00,00
 
2
6
 
Swiderski Michal
PL
10:34,00
10:41,23
21:15,23
00:16,87
 
3
16
00420-01425 Lorenz Tomáš - 1 35
10:48,73
10:47,67
21:36,40
00:38,04
 
4
12
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2
 
10:56,76
10:42,82
21:39,58
00:41,22
 
5
1
00420-00414 Zima Jan - 2 58
11:00,22
10:44,82
21:45,04
00:46,68
 
6
2
00420-01445 Klikar Richard - 1
 
11:06,61
10:47,20
21:53,81
00:55,45
 
7
15
00420-01613 Urbančík Martin - 1 63
11:25,32
11:08,82
22:34,14
01:35,78
 
8
4
00420-01496 Vacke Ivo - 3 30
11:23,09
11:12,82
22:35,91
01:37,55
 
9
17
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58
11:25,09
11:25,67
22:50,76
01:52,40
 
10
3
00420-01116 Chovanec Michal
 
12:26,54
10:26,61
22:53,15
01:54,79
 
11
5
 
Šrámek Luboslav
SK
11:33,95
11:22,82
22:56,77
01:58,41
 
12
8
00420-01601 Pospíšil Petr - 1 17
11:54,45
11:54,51
23:48,96
02:50,60
 
13
13
00420-01603 Stoklasa Martin - 3
 
13:45,48
13:03,51
26:48,99
05:50,63
 
14
14
00420-01448 Trýzna Dan - 1 17
12:30,25
14:44,48
27:14,73
06:16,37
 
15
9
00420-01624 Votík David
 
14:10,58
13:51,18
28:01,76
07:03,40
 
16
11
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 3
 
16:35,41
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
17
7
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49
10:19,58
10:38,57
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
20
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
10:36,09
10:35,92
21:12,01
00:00,00
 
2
28
00420-00587 Pekárková Vendula - 30
10:38,80
10:33,80
21:12,60
00:00,59
 
3
18
00420-00674 Suchá Linda - 4 58
10:55,36
10:29,39
21:24,75
00:12,74
 
4
19
00420-01069 Klikarová Soňa - 1 30
10:59,76
10:32,42
21:32,18
00:20,17
 
5
26
 
Stawnicka Kalina
PL
11:01,13
11:08,29
22:09,42
00:57,41
 
6
21
00420-00200 Porubská Jana - 3
 
11:14,48
11:08,20
22:22,68
01:10,67
 
7
27
00420-00947 Velkoborská Ivana - 58
11:40,92
11:12,67
22:53,59
01:41,58
 
8
25
00420-01606 Kuříková Václava - 4 58
11:46,13
11:36,01
23:22,14
02:10,13
 
9
29
00420-00796 Perůtková Ivana - 1
 
12:08,45
11:58,36
24:06,81
02:54,80
 
10
23
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
14:07,61
12:33,26
26:40,87
05:28,86
 
11
24
00420-00068 Votíková Michaela
 
14:15,22
14:15,32
28:30,54
07:18,53
 
12
22
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
23:04,01
18:54,06
41:58,07
20:46,06
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
49
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
10:13,61
10:14,96
20:28,57
00:00,00
 
2
50
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30
10:28,39
10:28,25
20:56,64
00:28,07
 
3
53
 
Hacho³ Grzegorz
PL
11:11,06
11:09,51
22:20,57
01:52,00
 
4
52
00420-00795 Valentová Eva - 1 64
12:32,39
13:12,39
25:44,78
05:16,21
 
5
55
00420-01644 Pazourek Jan - 1
 
13:50,20
13:32,61
27:22,81
06:54,24
 
6
51
00420-00190 Fiedlerová Lenka - 1 56
15:17,07
15:48,58
31:05,65
10:37,08
 
7
54
00420-01603 Stoklasa Martin - 2
 
33:57,22
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
58
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30
11:15,61
11:17,46
22:33,07
00:00,00
 
2
57
00420-01139 Štěpánková Martina - 62
11:29,54
11:29,25
22:58,79
00:25,72
 
3
65
00420-01382 Tomášková Jana - 1 62
11:55,01
11:51,32
23:46,33
01:13,26
 
4
66
 
Paczynski Lukasz
PL
11:55,29
11:56,20
23:51,49
01:18,42
 
5
59
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
12:03,22
11:57,01
24:00,23
01:27,16
 
6
62
00420-01497 Cipro Šimon - 1 30
12:13,76
11:49,01
24:02,77
01:29,70
 
7
67
00420-00309 Jerhotová Adéla - 1
 
12:12,73
12:00,96
24:13,69
01:40,62
 
8
60
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
12:20,51
12:17,26
24:37,77
02:04,70
 
9
56
00420-01146 Vosmanská Dita - 1 49
12:34,92
12:10,39
24:45,31
02:12,24
 
10
64
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 58
12:57,32
12:45,42
25:42,74
03:09,67
 
11
63
 
Hacho³ Grzegorz
PL
13:39,54
13:05,22
26:44,76
04:11,69
 
12
61
00420-01606 Kuříková Václava - 2 58
13:14,00
13:39,76
26:53,76
04:20,69
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
82
00420-01444 Erbs Dušan, Mgr. - 1 62
15:25,61
15:46,51
31:12,12
00:00,00
 
2
81
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58
16:11,20
16:15,41
32:26,61
01:14,49
 
3
80
00420-01480 Fochler Petr - 1 62
16:24,13
16:05,95
32:30,08
01:17,96
 
4
83
00420-00604 Šáfr Vladimír - 2 58
16:36,29
16:42,58
33:18,87
02:06,75
 
5
84
 
Hošek Ján
SK
22:21,61
22:53,35
45:14,96
14:02,84
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
88
00420-01069 Klikarová Soňa - 2 30
17:42,32
17:35,95
35:18,27
00:00,00
 
2
87
00420-01134 Klimešová Martina -
 
20:34,36
20:31,45
41:05,81
05:47,54
 
                   
Třída: CCJS - Canicross s jedním psem - starší žáci
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
86
00420-01448 Trýzna Dan - 2 17
23:50,35
23:13,13
47:03,48
00:00,00
 
2
89
 
Lichtenberg Jaroslav
 
23:52,28
23:17,51
47:09,79
00:06,31
 
                   
Třída: SC1J - Scooter s jedním psem - junioři
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
70
00420-00886 Stejskalová Monika -
 
14:05,64
14:11,36
28:17,00
00:00,00
 
2
71
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
16:39,67
16:58,18
33:37,85
05:20,85
 
3
69
00420-00754 Levíčková Barbora - 49
18:22,13
16:43,73
35:05,86
06:48,86
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
68
00420-00189 Fiedler Michael - 1 56
18:50,26
20:36,32
39:26,58
00:00,00