Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob (03.10.2009 - 04.10.2009)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01007 Zetek Václav 35 100514
17:45,00
16:41,06
34:26,06
00:00,00
20.21
2021
 
2
7
00420-01428 Zetková Jana 40 100509
22:05,04
21:01,20
43:06,24
08:40,18
16.15
1615
 
3
10
00420-00575 Holá Jana 9 100097
22:55,60
22:05,87
45:01,47
10:35,41
15.46
1546
 
4
11
 
Kratochvíla Pavel
 
27:58,39
32:27,45
01:00:25,84
25:59,78
11.52
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
 
Fiala Jaroslav
 
16:16,84
15:38,21
31:55,05
00:00,00
21.81
 
2
4
00420-01014 Habásko Roman 9 100024
16:50,50
16:04,73
32:55,23
01:00,18
21.14
2114
3
 
3
5
00420-00767 Brzková Klára 35 100031
18:47,65
19:38,56
38:26,21
06:31,16
18.11
1811
 
4
74
 
Čurda Milan
 
25:36,59
20:21,42
45:58,01
14:02,96
15.14
 
5
3
00420-00351 Kmochová Vanda 17 100523
24:03,09
23:23,18
47:26,27
15:31,22
14.67
1467
 
6
2
00420-01164 Wegnerová Lucie - 1 35 100254
23:35,25
24:18,62
47:53,87
15:58,82
14.53
1453
 
7
1
00420-00246 Gurega Petr 9
26:48,78
28:05,39
54:54,17
22:59,12
12.68
 
8
13
00420-00542 Janko Ota 25 100479
31:15,81
30:31,51
01:01:47,32
29:52,27
11.26
1126
 
9
62
 
Šindelář Milan
 
40:37,42
40:00,87
01:20:38,29
48:43,24
8.63
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
 
Vacke Ivo
 
12:54,57
12:27,12
25:21,69
00:00,00
27.44
 
2
57
 
Šefrna Michal
 
14:45,43
12:54,56
27:39,99
02:18,30
25.16
 
3
56
 
Šefrna Michal
 
15:08,21
12:37,18
27:45,39
02:23,70
25.08
 
4
58
 
Hampl Michal
 
14:42,07
14:36,68
29:18,75
03:57,06
23.74
 
5
89
 
Tobiášek Michal
 
14:06,76
15:51,20
29:57,96
04:36,27
23.23
 
6
55
 
Krátký Jindřich
 
16:08,76
17:51,79
34:00,55
08:38,86
20.47
 
7
76
 
Hladovec Pavel
 
16:13,20
19:44,20
35:57,40
10:35,71
19.36
 
8
54
 
Paclt Zdeněk
 
17:40,18
21:17,87
38:58,05
13:36,36
17.86
 
9
52
 
Müller Lukáš
 
19:09,57
21:05,51
40:15,08
14:53,39
17.29
 
10
53
00420-00321 Brzek Martin 35 100010
19:58,57
21:01,53
41:00,10
15:38,41
16.97
1697
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
 
Jačková Markéta
 
17:28,89
16:14,03
33:42,92
00:00,00
20.64
 
2
61
 
Pacltová Marie
 
16:50,73
17:21,60
34:12,33
00:29,41
20.35
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 100270
11:58,06
11:40,98
23:39,04
00:00,00
29.43
2943
2
 
2
12
 
Gvizd Dan
 
21:07,64
19:54,18
41:01,82
17:22,78
16.96
 
3
25
 
Zelenková Barbora
 
27:45,95
26:01,39
53:47,34
30:08,30
12.94
 
4
24
00420-01549 Černá Monika 35 100079
32:40,70
33:58,56
01:06:39,26
43:00,22
10.44
1044
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00368 Škoda Martin 17 100441
14:59,37
14:16,95
29:16,32
00:00,00
23.78
2378
2
 
2
14
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 100036
16:52,79
16:03,18
32:55,97
03:39,65
21.13
2113
3
 
3
22
00420-01046 Fialová Marie 17 100454
19:54,17
18:07,09
38:01,26
08:44,94
18.31
1831
 
4
19
00420-00821 Petruželka Milan 20
19:29,67
19:01,67
38:31,34
09:15,02
18.07
 
5
20
 
Kronus Roman
 
19:09,82
20:07,59
39:17,41
10:01,09
17.71
 
6
15
00420-01459 Alscher Ivan 35 100404
22:26,95
24:10,60
46:37,55
17:21,23
14.93
1493
 
7
16
 
Kurak Martin
 
23:33,76
23:54,93
47:28,69
18:12,37
14.66
 
8
18
00420-01361 Svobodová Blanka 9 100186
23:37,20
24:42,62
48:19,82
19:03,50
14.4
1440
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 100477
24:37,48
23:03,28
47:40,76
00:00,00
14.6
1460
 
2
30
00420-01437 Kelemen Oto
 
100140
25:56,39
24:59,43
50:55,82
03:15,06
13.67
1367
 
3
31
 
Hofreiter Roman
 
28:21,39
26:47,17
55:08,56
07:27,80
12.62
 
4
32
 
Ertel Jens
 
30:13,20
27:16,12
57:29,32
09:48,56
12.11
 
5
28
00420-00423 Hurych Jaromír 20 100070
30:59,67
31:05,64
01:02:05,31
14:24,55
11.21
1121
 
6
29
 
Slepička Martin
 
28:53,85
34:07,76
01:03:01,61
15:20,85
11.04
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
92
 
Schwoma Michal
 
19:39,48
20:10,45
39:49,93
00:00,00
17.47
 
2
90
 
Halada Tomáš
 
21:27,12
21:54,51
43:21,63
03:31,70
16.05
 
3
91
 
Pajkrt Pavel
 
23:29,54
22:47,45
46:16,99
06:27,06
15.04
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 100286
24:50,18
25:44,95
50:35,13
00:00,00
13.76
1376
 
2
85
 
Bieliková Romana
 
30:29,45
30:43,60
01:01:13,05
10:37,92
11.37
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
 
Burian Honzík
 
03:37,42
02:35,32
06:12,74
00:00,00
13.52
 
2
96
 
Fialová Eva
 
03:33,42
03:27,62
07:01,04
00:48,30
11.97
 
3
64
 
Alscherová Daniela
 
04:11,01
04:01,32
08:12,33
01:59,59
10.24
 
4
80
 
Kupka Michal
 
04:08,03
04:07,92
08:15,95
02:03,21
10.16
 
5
100
 
Kubelka Jan
 
04:45,68
03:33,35
08:19,03
02:06,29
10.1
 
6
63
 
Burian Pepíček
 
04:38,43
03:40,89
08:19,32
02:06,58
10.09
 
7
101
 
Marek Filip
 
05:34,52
04:09,15
09:43,67
03:30,93
8.64
 
8
97
 
Kamešová Marcela
 
05:05,70
05:12,92
10:18,62
04:05,88
8.15
 
9
65
 
Alscher Marek
 
05:42,60
05:40,56
11:23,16
05:10,42
7.38
 
10
102
 
Černá a Černá
 
06:47,84
06:51,26
13:39,10
07:26,36
6.15
 
11
95
 
Čurdová Anička
 
06:09,04
08:55,28
15:04,32
08:51,58
5.57
 
12
98
 
Bieliková Andrea
 
11:06,17
10:26,76
21:32,93
15:20,19
3.9
 
13
66
 
Kurak Kryštof
 
11:13,71
10:43,48
21:57,19
15:44,45
3.83
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-00207 Tobiášek Michal 30 100112
12:57,85
12:17,75
25:15,60
00:00,00
27.55
2755
1
 
2
44
00420-01139 Štěpánková Martina 62 100044
12:53,45
12:40,75
25:34,20
00:18,60
27.22
2722
1
 
3
50
00420-00211 Roháčková Anna 58 100534
17:17,60
16:38,85
33:56,45
08:40,85
20.51
2051
 
4
51
 
Bielik Jan
 
17:52,48
17:51,81
35:44,29
10:28,69
19.47
 
5
46
 
Jaček Jan
 
21:22,45
20:08,18
41:30,63
16:15,03
16.77
 
6
43
 
Pospíšilová Lucie
 
23:42,39
24:27,09
48:09,48
22:53,88
14.45
 
7
81
 
Vraštil Vladimír jun
 
28:57,96
24:23,73
53:21,69
28:06,09
13.04
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - vypočtení)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
 
Vacke Ivo
 
13:24,37
13:03,68
26:28,05
00:00,00
26.3
 
2
36
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 100281
15:03,79
14:35,18
29:38,97
03:10,92
23.47
2347
 
3
39
00420-01339 Keltner Vlastimiíl 58 100328
15:30,46
14:47,54
30:18,00
03:49,95
22.97
2297
 
4
38
 
Kubelka Jiří
 
16:31,95
15:57,25
32:29,20
06:01,15
21.42
 
5
34
 
Burian Jan
 
16:31,90
16:56,25
33:28,15
07:00,10
20.8
 
6
37
00420-00035 Stejskal Jiří 35 100032
18:04,25
19:56,28
38:00,53
11:32,48
18.31
1831
 
7
45
 
Kronusová Eva
 
19:53,21
18:23,90
38:17,11
11:49,06
18.18
 
8
40
 
Ertel Jens
 
23:11,46
25:20,82
48:32,28
22:04,23
14.34
 
9
35
 
Davidová Petra
 
26:55,25
23:38,09
50:33,34
24:05,29
13.77
 
10
42
 
Koudelka Ota
 
36:37,39
38:50,53
01:15:27,92
48:59,87
9.22