Napsat dotaz

Pohár Lady Brigith Magadan

Výsledková listina - Bystřec - Buková Hora (28.02.2009 - 01.03.2009)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
41
00420-00992 Zvolský Pavel 25
45:26,14
36:22,34
01:21:48,48
00:00,00
 
2
40
00420-00351 Vanda Kmochová 17
01:20:59,97
01:08:37,16
02:29:37,13
01:07:48,65
 
3
45
00420-00045 Souček Martin 45
01:43:32,34
01:24:40,29
03:08:12,63
01:46:24,15
 
                   
Třída: B - Spřežení 5-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
30
00420-00015 Trnka Jiří st. 49
29:32,47
29:49,89
59:22,36
00:00,00
 
                   
Třída: B2 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
00420-01106 Lněnička
 
01:04:28,90
01:03:29,25
02:07:58,15
00:00,00
 
2
43
00420-01081 Trávníček
 
01:06:00,97
01:06:25,54
02:12:26,51
04:28,36
 
3
44
00420-01109 Pešková 20
01:13:27,81
01:11:46,49
02:25:14,30
17:16,15
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
22
00420-00760 Pavlík Slavomír - 1 49
20:36,84
19:24,52
40:01,36
00:00,00
 
2
20
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
21:28,14
21:21,07
42:49,21
02:47,85
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
00420-00368 Škoda Martin 17
27:21,12
25:25,22
52:46,34
00:00,00
 
2
26
00420-01014 Habasko Roman 9
27:37,95
27:14,39
54:52,34
02:06,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-00458 Zapletal Martin
 
32:31,51
34:56,68
01:07:28,19
00:00,00
 
2
23
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
34:33,31
35:50,77
01:10:24,08
02:55,89
 
3
21
00420-01437 Kelemen Oto
 
52:49,62
49:51,01
01:42:40,63
35:12,44
 
                   
Třída: SKJ2M - Skijöring s jedním až dvěma psy - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
8
00420-01429 Schindler Tomás 16
47:05,89
43:10,24
01:30:16,13
00:00,00
 
                   
Třída: SKJ1M - Skijöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
4
00420-00050 Porubský Pavel
 
35:21,58
36:20,46
01:11:42,04
00:00,00
 
2
5
00420-01444 Erbs Dušan 62
34:44,67
37:20,50
01:12:05,17
00:23,13
 
3
2
00420-00414 Zíma Jan 58
37:05,37
38:22,54
01:15:27,91
03:45,87
 
4
7
00420-00003 Stejskal Tomáš 58
39:32,86
42:11,85
01:21:44,71
10:02,67
 
5
12
00420-01183 Dolejš Zdeněk ml.
 
55:44,27
59:42,07
01:55:26,34
43:44,30
 
6
10
 
Hladovec Pavel
 
52:10,52
01:03:44,96
01:55:55,48
44:13,44
 
7
13
 
Richter David
 
01:05:47,60
01:10:44,60
02:16:32,20
01:04:50,16
 
                   
Třída: SKJ1W - Skijöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
00420-01069 Klikarová Soňa 30
30:12,30
32:47,38
01:02:59,68
00:00,00
 
2
3
00420-01280 Lišková Kamila
 
34:28,56
36:06,19
01:10:34,75
07:35,07
 
3
1
00420-00886 Stejskalová Monika
 
37:01,68
40:21,06
01:17:22,74
14:23,06
 
4
6
 
Kuříková Vaclava
 
41:15,97
42:02,21
01:23:18,18
20:18,50
 
5
11
 
Hromková Eliška
 
56:39,94
58:00,98
01:54:40,92
51:41,24