Napsat dotaz

Točník

Výsledková listina - Točník (15.11.2008 - 16.11.2008)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
6
00420-01428 Zetková Jana 40
35:38,00
28:27,00
01 04:05:00,
00:00,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
32
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
34:24,00
26:02,00
01 26:00,
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
00420-00368 Skoda Martin 17
19:59,00
19:05,00
39:04:00,
00:00,00
 
2
7
00420-01011 Homolka Miroslav 40
20:50,00
20:39,00
41:29:00,
00:00,00
 
3
23
00420-01051 Tomásek Milos 40
26:31,00
23:00,00
49:31:00,
00:00,00
 
4
22
00420-00767 Brzková Klára 35
28:19,00
28:59,00
57:18:00,
00:00,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
 
Hofreiter Roman
 
32:58,00
32:25,00
01 05:23:00,
00:00,00
 
2
1
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
33:35,00
31:53,00
01 05:28:00,
00:00,00
 
3
24
00420-00501 Slepička Martin 35
34:14,00
33:23,00
01 07:37:00,
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
84
00420-01490 Weis Michal 35
18:24,00
18:12,00
36:36:00,
00:00,00
 
2
65
 
Dolezal Zdeněk
 
20:24,00
20:27,00
40:51:00,
00:00,00
 
3
66
00420-00416 Flídr Ales
 
21:25,00
19:51,00
41:16:00,
00:00,00
 
4
67
 
Basl Pavel
 
24:04,00
23:23,00
47:27:00,
00:00,00
 
5
70
 
Jaček Jan
 
26:09,00
22:44,00
48:53:00,
00:00,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
72
00420-01427 Lorenzová Markéta
 
17:07,00
16:37,00
33:44:00,
00:00,00
 
2
30
00420-00200 Porubská Jana
 
17:23,00
17:21,00
34:44:00,
00:00,00
 
3
71
00420-01385 Chocholousková Jana
 
19:00,00
17:41,00
36:41:00,
00:00,00
 
4
73
 
Melčová Stanislava
 
35:39,00
35:12,00
01 10:51:00,
00:00,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
29
00420-00050 Porubský Pavel
 
17:21,00
16:45,00
34:06:00,
00:00,00
 
2
31
00420-00913 Strnad Jiří 58
25:30,00
24:54,00
50:24:00,
00:00,00
 
3
28
00420-00617 Fiser Stanislav 35
28:36,00
28:34,00
57:10:00,
00:00,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
89
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
21:02,00
20:13,00
41:15:00,
00:00,00
 
2
35
00420-00591 Vořísek Tomás 56
22:36,00
21:10,00
43:46:00,
00:00,00
 
3
33
00420-00224 Vlčková Martina 56
33:21,00
34:45,00
01 08:06:00,
00:00,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
76
00420-00604 Sáfr Vladimír 58
23:45,00
23:38,00
47:23:00,
00:00,00
 
2
78
00420-00233 Toncar Petr 58
26:10,00
26:37,00
52:47:00,
00:00,00
 
3
64
00420-00072 Bielik Jan 40
28:36,00
30:07,00
58:43:00,
00:00,00
 
4
77
00420-01531 Hakl Daniel 58
30:00,00
30:12,00
01 12:00,
00:00,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
90
00420-01545 Vyskočilová Markéta 58
28:46,00
28:31,00
57:17:00,
00:00,00
 
                   
Třída: Jun - Juniorská třída
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
107
 
Velkoborský Michal
 
04:39,00
04:24,00
09:03:00,
00:00,00
 
2
104
 
Porubský Mates
 
06:05,00
04:39,00
10:44:00,
00:00,00
 
3
101
 
Fialová Eva
 
05:33,00
05:37,00
11:10:00,
00:00,00
 
4
106
 
Haklová Anna
 
06:26,00
05:58,00
12:24:00,
00:00,00
 
5
105
 
Vořísková Anezka
 
06:50,00
06:15,00
13:05:00,
00:00,00
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
34
 
Vořísek Jaroslav
 
27:57,00
26:31,00
54:28:00,
00:00,00
 
2
26
00420-01167 Svoboda Jaraslav
 
30:19,00
30:05,00
01 24:00,
00:00,00
 
3
27
00420-00616 Mikutová Anita 35
31:36,00
29:06,00
01 42:00,
00:00,00
 
4
62
00420-01499 Guregová Romana 9
33:43,00
32:14,00
01 05:57:00,
00:00,00