Napsat dotaz

Točník

Výsledková listina - Točník (15.11.2008 - 16.11.2008)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01428 Zetková Jana 35 090052
35:38,00
28:27,00
01 04:05:00,
00:00,00
13.29
1329
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 090268
34:24,00
26:02,00
01 26:00,
00:00,00
10.04
1004
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-01490 Weis Michal 35 091054
18:24,00
18:12,00
36:36:00,
00:00,00
23.6
2360
 
2
65
 
Dolezal Zdeněk
 
20:24,00
20:27,00
40:51:00,
00:00,00
21.15
 
3
66
00420-00416 Flídr Ales
 
090200
21:25,00
19:51,00
41:16:00,
00:00,00
20.93
2093
 
4
67
 
Basl Pavel
 
24:04,00
23:23,00
47:27:00,
00:00,00
18.2
 
5
70
 
Jaček Jan
 
26:09,00
22:44,00
48:53:00,
00:00,00
16.67
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-01427 Lorenzová Markéta
 
090667
17:07,00
16:37,00
33:44:00,
00:00,00
25.61
2561
 
2
30
00420-00200 Porubská Jana
 
090090
17:23,00
17:21,00
34:44:00,
00:00,00
24.87
2487
 
3
71
00420-01385 Chocholousková Jana
 
090042
19:00,00
17:41,00
36:41:00,
00:00,00
23.55
2355
 
4
73
 
Melčová Stanislava
 
35:39,00
35:12,00
01 10:51:00,
00:00,00
12.19
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00368 Skoda Martin 17 090619
19:59,00
19:05,00
39:04:00,
00:00,00
22.11
2211
 
2
7
00420-01011 Homolka Miroslav 40 090852
20:50,00
20:39,00
41:29:00,
00:00,00
20.82
2082
 
3
23
00420-01051 Tomásek Milos 40 090791
26:31,00
23:00,00
49:31:00,
00:00,00
17.44
1744
 
4
22
00420-00767 Brzková Klára 35 090022
28:19,00
28:59,00
57:18:00,
00:00,00
15.07
1507
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
 
Hofreiter Roman
 
32:58,00
32:25,00
01 05:23:00,
00:00,00
13.21
 
2
1
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
090981
33:35,00
31:53,00
01 05:28:00,
00:00,00
13.19
1319
 
3
24
00420-00501 Slepička Martin 35 091043
34:14,00
33:23,00
01 07:37:00,
00:00,00
12.77
1277
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
76
00420-00604 Sáfr Vladimír 58 090048
23:45,00
23:38,00
47:23:00,
00:00,00
18.23
1823
 
2
78
00420-00233 Toncar Petr 58 090588
26:10,00
26:37,00
52:47:00,
00:00,00
16.36
1636
 
3
64
00420-00072 Bielik Jan 40 090797
28:36,00
30:07,00
58:43:00,
00:00,00
14.71
1471
 
4
77
00420-01531 Hakl Daniel 58 090736
30:00,00
30:12,00
01 12:00,
00:00,00
12
1200
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
90
00420-01545 Vyskočilová Markéta 58 090592
28:46,00
28:31,00
57:17:00,
00:00,00
15.08
1508
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
 
Velkoborský Michal
 
04:39,00
04:24,00
09:03:00,
00:00,00
0
 
2
104
 
Porubský Mates
 
06:05,00
04:39,00
10:44:00,
00:00,00
0
 
3
101
 
Fialová Eva
 
05:33,00
05:37,00
11:10:00,
00:00,00
0
 
4
106
 
Haklová Anna
 
06:26,00
05:58,00
12:24:00,
00:00,00
0
 
5
105
 
Vořísková Anezka
 
06:50,00
06:15,00
13:05:00,
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
89
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 090453
21:02,00
20:13,00
41:15:00,
00:00,00
20.94
2094
 
2
35
00420-00591 Vořísek Tomás 56 090605
22:36,00
21:10,00
43:46:00,
00:00,00
19.74
1974
 
3
33
00420-00224 Vlčková Martina 56 090156
33:21,00
34:45,00
01 08:06:00,
00:00,00
12.68
1268
 
                           
Kategorie: SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Vořísek Jaroslav
 
27:57,00
26:31,00
54:28:00,
00:00,00
15.86
 
2
26
00420-01167 Svoboda Jaraslav
 
091056
30:19,00
30:05,00
01 24:00,
00:00,00
14.3
1430
 
3
27
00420-00616 Mikutová Anita 35 090788
31:36,00
29:06,00
01 42:00,
00:00,00
14.23
1423
 
4
62
00420-01499 Guregová Romana 9 090890
33:43,00
32:14,00
01 05:57:00,
00:00,00
13.1
1310
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00050 Porubský Pavel
 
090102
17:21,00
16:45,00
34:06:00,
00:00,00
25.33
2533
 
2
31
00420-00913 Strnad Jiří 58 090829
25:30,00
24:54,00
50:24:00,
00:00,00
17.14
1714
 
3
28
00420-00617 Fiser Stanislav 35 091057
28:36,00
28:34,00
57:10:00,
00:00,00
15.11
1511