Napsat dotaz

BONO 08

Výsledková listina - Červený Kostelec (18.10.2008 - 19.10.2008)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
97
00420-01018 Hübner Tomáš 17 090035
11:46,00
12:09,00
23:55,00
00:00,00
26.69
2669
 
2
5
00420-00001 Krejčí Jiří
 
090403
13:14,00
12:37,00
25:51,00
01:56,00
24.7
2470
 
3
48
00420-01034 Merhaut Michal 20 090413
12:07,00
13:54,00
26:01,00
02:06,00
24.54
2454
 
4
46
00420-00960 Havrda Radek 25 090811
13:44,00
12:52,00
26:36,00
02:41,00
24
2400
 
5
9
00420-00011 Levíčková Helena 49 090745
14:36,00
13:27,00
28:03,00
04:08,00
22.76
2276
 
6
17
00420-00960 Havrda Radek 25 090812
14:20,00
14:24,00
28:44,00
04:49,00
22.22
2222
 
7
33
00420-01035 Merhautová Pavla 20 090908
14:30,00
14:53,00
29:23,00
05:28,00
21.73
2173
 
7
16
00420-00010 Levíček Martin 49 090779
14:40,00
14:43,00
29:23,00
05:28,00
21.73
2173
 
9
37
00420-00515 Jerie David 25 090817
16:04,00
14:40,00
30:44,00
06:49,00
20.77
2077
 
10
34
00420-00515 Jerie David 25 090818
17:00,00
15:25,00
32:25,00
08:30,00
19.69
1969
 
11
130
00420-01006 Kužela Miroslav 16 090826
16:56,00
16:49,00
33:45,00
09:50,00
18.92
1892
 
12
6
00420-01428 Králová (Zetková) Jana 35 090052
19:47,00
18:28,00
38:15,00
14:20,00
16.69
1669
 
13
25
00420-00398 Hanuš Michal 20 090803
24:13,00
25:05,00
49:18,00
25:23,00
12.95
1295
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01052 Sochor Jiří 25 090620
21:15,00
18:54,00
40:09,00
00:00,00
15.9
1590
 
2
108
00420-00351 Kmochová Vanda 17 090650
20:39,00
20:54,00
41:33,00
01:24,00
15.36
1536
 
3
64
00420-00427 Burda Richard 25 090696
21:00,00
21:27,00
42:27,00
02:18,00
15.04
1504
 
4
45
 
Kallweit Bernd
 
25:02,00
25:06,00
50:08,00
09:59,00
12.73
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-00457 Šidlo Luděk 59 090838
25:12,00
24:39,00
49:51,00
00:00,00
12.81
1281
 
2
132
00420-00045 Souček Martin 45 090168
25:45,00
24:51,00
50:36,00
00:45,00
12.62
1262
 
3
139
00420-00401 Jiránek Jaroslav 20 090807
32:04,00
32:16,00
01:04:20,00
14:29,00
9.92
992
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-00440 Volf Miloš
 
090676
11:14,00
11:34,00
22:48,00
00:00,00
28
2800
 
2
15
00420-01259 Blažo Lukáš 49 090614
11:36,00
11:17,00
22:53,00
00:05,00
27.9
2790
 
3
1
 
Středa David
 
13:05,00
12:30,00
25:35,00
02:47,00
24.95
 
4
10
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
090262
14:53,00
14:35,00
29:28,00
06:40,00
21.67
2167
 
5
18
 
Doležal Zdeněk
 
15:12,00
15:02,00
30:14,00
07:26,00
21.12
 
6
7
00420-01534 Zasadil Roman 20 090329
15:58,00
15:01,00
30:59,00
08:11,00
20.6
2060
 
7
138
 
Doležal Zdeněk
 
15:38,00
15:36,00
31:14,00
08:26,00
20.44
 
8
8
00420-00821 Petruželka Milan 20 090543
15:45,00
15:47,00
31:32,00
08:44,00
20.25
2025
 
9
112
00420-00793 Bohatý Michal
 
090806
15:36,00
16:48,00
32:24,00
09:36,00
19.7
1970
 
10
13
00420-00321 Brzek Martin 35 090028
17:07,00
17:43,00
34:50,00
12:02,00
18.33
1833
 
11
14
00420-00417 Svoboda Jiří 56 090828
19:05,00
18:01,00
37:06,00
14:18,00
17.21
1721
 
12
11
 
Fendrych Jiří
 
18:28,00
19:02,00
37:30,00
14:42,00
17.02
 
13
134
00420-01516 Zasadil Miroslav
 
090327
19:09,00
18:42,00
37:51,00
15:03,00
16.87
1687
 
14
47
00420-01538 Hrubý David 20 090833
19:32,00
19:51,00
39:23,00
16:35,00
16.21
1621
 
15
73
00420-01538 Hrubý David 20 090834
21:25,00
19:54,00
41:19,00
18:31,00
15.45
1545
 
16
95
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 090718
20:46,00
20:58,00
41:44,00
18:56,00
15.3
1530
 
17
41
00420-00519 Kohout Miroslav
 
090837
21:58,00
21:44,00
43:42,00
20:54,00
14.61
1461
 
18
4
00420-01040 Šretr Ruda
 
090816
22:00,00
22:59,00
44:59,00
22:11,00
14.19
1419
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01069 Klikarová Soňa 30 090336
11:24,00
11:38,00
23:02,00
00:00,00
27.72
2772
 
2
66
00420-01064 Sinecká Lenka
 
090824
17:50,00
16:59,00
34:49,00
11:47,00
18.34
1834
 
3
96
00420-01143 Nováková Kamila
 
090708
17:35,00
17:57,00
35:32,00
12:30,00
17.97
1797
 
3
120
00420-01546 Jačková Markéta 35 090825
17:32,00
18:00,00
35:32,00
12:30,00
17.97
1797
 
5
105
 
Svobodová Lenka
 
23:19,00
21:00,00
44:19,00
21:17,00
14.41
 
6
111
 
Pacltová Marie
 
20:31,00
24:41,00
45:12,00
22:10,00
14.12
 
7
57
 
Svobodová Hana
 
23:14,00
22:02,00
45:16,00
22:14,00
14.1
 
8
38
 
Marková Irena
 
28:03,00
20:39,00
48:42,00
25:40,00
13.11
 
9
82
 
Fendrychová Jitka
 
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
128
00420-01452 Bohatý Milan
 
090823
12:53,00
11:56,00
24:49,00
00:00,00
25.72
2572
 
2
69
00420-00011 Levíčková Helena 49 090748
13:27,00
12:09,00
25:36,00
00:47,00
24.94
2494
 
3
44
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 090441
14:00,00
13:08,00
27:08,00
02:19,00
23.53
2353
 
4
30
00420-00004 Mazánek Pavel 20 090170
15:03,00
13:28,00
28:31,00
03:42,00
22.39
2239
 
5
116
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 090075
17:15,00
15:18,00
32:33,00
07:44,00
19.61
1961
 
6
121
00420-01289 Křížek Martin
 
090822
16:46,00
17:17,00
34:03,00
09:14,00
18.75
1875
 
7
133
 
Fendrych Jiří
 
21:25,00
18:36,00
40:01,00
15:12,00
15.95
 
8
27
00420-00263 Bahník Roman
 
090802
22:01,00
23:43,00
45:44,00
20:55,00
13.96
1396
 
9
2
 
Svoboda Jaroslav
 
28:33,00
29:15,00
57:48,00
32:59,00
11.04
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-00834 Fučík František 16 090693
14:22,00
16:01,00
30:23,00
00:00,00
21.01
2101
 
2
93
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 090407
16:19,00
15:14,00
31:33,00
01:10,00
20.23
2023
 
3
39
00420-00406 Šplouchal Pavel 20 090810
16:11,00
16:10,00
32:21,00
01:58,00
19.73
1973
 
4
140
00420-00767 Brzková Klára 35 090022
16:33,00
16:27,00
33:00,00
02:37,00
19.35
1935
 
5
20
00420-01341 Pelant Michal 20 090271
20:34,00
20:17,00
40:51,00
10:28,00
15.63
1563
 
6
52
00420-01459 Alscher Ivan 35 090298
20:10,00
22:26,00
42:36,00
12:13,00
14.99
1499
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-00542 Janko Ota 25 090704
21:53,00
23:13,00
45:06,00
00:00,00
14.16
1416
 
2
29
00420-01109 Pešková Alena 20 090141
23:38,00
22:52,00
46:30,00
01:24,00
13.73
1373
 
3
19
00420-00503 Šrejber Jaroslav 20 090835
24:43,00
25:39,00
50:22,00
05:16,00
12.68
1268
 
4
12
00420-01081 Trávníček Petr
 
090163
20:37,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 090048
17:42,00
17:23,00
35:05,00
00:00,00
18.2
1820
 
2
53
00420-00414 Zima Jan 58 090385
18:16,00
18:47,00
37:03,00
01:58,00
17.23
1723
 
3
56
00420-01480 Fochler Petr 62 090528
19:53,00
19:20,00
39:13,00
04:08,00
16.28
1628
 
4
114
00420-01038 Merta Tomáš 58 090815
20:02,00
19:27,00
39:29,00
04:24,00
16.17
1617
 
5
61
 
David Miloš
 
20:55,00
20:22,00
41:17,00
06:12,00
15.46
 
6
68
00420-00255 Skoda Stanislav
 
091046
24:54,00
23:36,00
48:30,00
13:25,00
13.16
1316
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-01069 Klikarová Soňa 30 090334
17:33,00
17:27,00
35:00,00
00:00,00
18.24
1824
 
2
24
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 090554
23:05,00
23:22,00
46:27,00
11:27,00
13.74
1374
 
3
54
00420-01323 Boudová Barbora 3 090110
25:35,00
24:21,00
49:56,00
14:56,00
12.79
1279
 
4
131
 
Boudová Žaneta
 
26:18,00
24:27,00
50:45,00
15:45,00
12.58
 
5
98
 
Bažantová Ludmila
 
39:44,00
39:56,00
01:19:40,00
44:40,00
8.01
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-01146 Vosmanská Dita 49 090342
12:30,00
12:34,00
25:04,00
00:00,00
25.47
2547
 
2
58
 
Kuříková Václava
 
16:35,00
16:15,00
32:50,00
07:46,00
19.44
 
3
106
00420-00754 Levíčková Barbora 49 090684
17:26,00
17:17,00
34:43,00
09:39,00
18.39
1839
 
4
63
00420-00754 Levíčková Barbora 49 090832
18:04,00
16:56,00
35:00,00
09:56,00
18.24
1824
 
5
125
 
Fučík David
 
21:23,00
21:03,00
42:26,00
17:22,00
15.04
 
6
127
 
Kostelecký Filip
 
21:10,00
21:20,00
42:30,00
17:26,00
15.02
 
7
40
 
Bahník Aleš
 
23:13,00
19:58,00
43:11,00
18:07,00
14.78
 
8
43
 
Hanuš Tomáš
 
23:55,00
23:50,00
47:45,00
22:41,00
13.37
 
9
55
 
Zahálka Miloslav
 
26:53,00
21:33,00
48:26,00
23:22,00
13.18
 
10
50
 
Markus Josef
 
24:04,00
25:55,00
49:59,00
24:55,00
12.77
 
11
42
 
Velebová Lada
 
31:35,00
41:45,00
01:13:20,00
48:16,00
8.71
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
126
00420-00013 Šabaka Jan, st. 30 090121
12:13,00
11:41,00
23:54,00
00:00,00
26.71
2671
 
2
51
00420-01146 Vosmanská Dita 49 090341
12:26,00
12:12,00
24:38,00
00:44,00
25.92
2592
 
3
110
00420-00440 Volf Miloš
 
090675
13:30,00
13:00,00
26:30,00
02:36,00
24.09
2409
 
4
60
00420-01536 Rez Martin 20 090831
16:22,00
17:18,00
33:40,00
09:46,00
18.96
1896
 
5
62
00420-00913 Strnad Jiří 58 090829
17:21,00
16:31,00
33:52,00
09:58,00
18.85
1885
 
6
3
00420-00189 Fiedler Michal 56 090926
17:01,00
17:27,00
34:28,00
10:34,00
18.52
1852
 
7
49
 
Pařízková Jana
 
20:48,00
22:16,00
43:04,00
19:10,00
14.82
 
8
35
00420-01551 Popule Viktor
 
090672
22:49,00
22:59,00
45:48,00
21:54,00
13.94
1394
 
9
122
00420-00843 Kubelka Jiří 59 090713
16:49,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0