Napsat dotaz

Šediváčkův long 222

Výsledková listina - Deštné v O.h. (21.01.2009 - 24.01.2009)
Kategorie: LA1 - Čistokrevní 5-8 psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
 
Kraft Andreas
GER
06:18:08,00
03:50:08,00
03:39:46,00
02:18:05,00
16:06:07,00
00:00,00
11.49
 
2
33
 
Jahnig Beate
GER
07:14:39,00
04:11:16,00
03:58:30,00
02:29:32,00
17:53:57,00
01:47:50,00
10.34
 
3
32
 
Pohner Jörg
GER
07:15:00,00
04:11:52,00
03:58:55,00
02:30:03,00
17:55:50,00
01:49:43,00
10.32
 
4
10
 
Heckwolf Martin
GER
07:02:30,00
04:14:52,00
04:11:38,00
02:37:23,00
18:06:23,00
02:00:16,00
10.22
 
5
84
00420-01052 Sochor Jiří 25 090623
07:01:53,00
04:27:34,00
04:15:52,00
02:36:43,00
18:22:02,00
02:15:55,00
10.07
2014
 
6
28
00420-01223 Kronus Roman 55 090724
07:24:15,00
04:16:14,00
04:10:32,00
02:40:11,00
18:31:12,00
02:25:05,00
9.99
1998
 
7
45
 
Trannois Guy
FRA
07:12:24,00
04:35:08,00
04:35:45,00
02:36:19,00
18:59:36,00
02:53:29,00
9.74
 
8
29
 
Webers Marco
GER
08:07:25,00
04:32:28,00
04:18:23,00
02:47:49,00
19:46:05,00
03:39:58,00
9.36
 
9
15
 
Klöckl Wolfgang
AUT
07:41:27,00
04:50:44,00
04:35:26,00
02:57:55,00
20:05:32,00
03:59:25,00
9.21
 
10
47
00420-00308 Mikolášová Šárka
 
090903
07:34:57,00
04:49:52,00
04:38:22,00
03:02:37,00
20:05:48,00
03:59:41,00
9.21
1842
 
11
37
00420-00246 Gurega Petr 9 090187
07:49:11,00
05:00:01,00
05:10:35,00
02:53:31,00
20:53:18,00
04:47:11,00
8.86
1772
 
12
6
 
Polziehn Jürgen
GER
08:10:22,00
05:06:37,00
05:13:51,00
03:38:58,00
22:09:48,00
06:03:41,00
8.35
 
13
46
 
Chomette Daniel
FRA
08:11:23,00
05:23:04,00
05:22:17,00
03:23:28,00
22:20:12,00
06:14:05,00
8.28
 
14
65
 
Stadler Michael
AUT
08:07:15,00
05:39:19,00
05:09:13,00
03:38:58,00
22:34:45,00
06:28:38,00
8.19
 
15
62
 
Narcy Thierry
FRA
08:14:01,00
05:42:44,00
05:41:49,00
03:46:18,00
23:24:52,00
07:18:45,00
7.9
 
16
63
 
Fischer Fabien
FRA
08:12:03,00
05:33:42,00
06:29:36,00
04:19:47,00
35:08,00
08:29:01,00
7.52
 
17
50
00420-01191 Němec Vojtěch 35 091014
09:34:09,00
05:51:48,00
05:53:58,00
03:56:11,00
01:16:06,00
09:09:59,00
7.32
1464
 
18
53
00420-01523 Vrtěl Martin 49 091016
09:17:47,00
06:23:41,00
07:26:08,00
04:35:33,00
03:43:09,00
11:37:02,00
6.67
1334
 
                           
Kategorie: LC1 - Čistokrevní 2-4 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
86
00420-00022 Novotný Roman 57 091017
06:37:23,00
04:29:56,00
04:11:38,00
02:28:08,00
17:47:05,00
00:00,00
10.4
2080
 
2
67
00420-01014 Habásko Roman 6 9 090247
06:58:30,00
04:21:31,00
04:10:14,00
02:33:58,00
18:04:13,00
17:08,00
10.24
2048
 
3
11
 
Folz Michael
GER
07:25:54,00
04:49:48,00
04:32:38,00
02:48:01,00
19:36:21,00
01:49:16,00
9.44
 
4
25
 
Molcik Hans
AUT
08:08:25,00
05:16:28,00
05:22:48,00
03:12:50,00
22:00:31,00
04:13:26,00
8.41
 
5
5
00420-00321 Brzek Martin 35 090026
07:48:54,00
05:46:29,00
06:28:05,00
03:51:49,00
23:55:17,00
06:08:12,00
7.73
1546
 
6
60
00420-01413 Šafařík Tomáš 20 090375
09:57:09,00
06:43:19,00
06:35:44,00
04:36:43,00
03:52:55,00
10:05:50,00
6.64
1328
 
                           
Kategorie: LP - Pulka long - běžec na lyžích a 1-3 psi táhnoucí pulku (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 090443
06:57:28,00
04:21:20,00
03:56:03,00
02:12:00,00
17:26:51,00
00:00,00
10.6
2120
 
2
88
 
Weiss Günter
GER
08:25:25,00
05:25:03,00
05:56:30,00
03:02:27,00
22:49:25,00
05:22:34,00
8.11
 
                           
Kategorie: LU - Otevření 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-00020 Vondrák Jiří 25 091013
04:15:50,00
02:47:28,00
02:43:59,00
01:42:08,00
11:29:25,00
00:00,00
16.1
3220
 
2
87
 
Filo Dano
SVK
04:16:57,00
02:49:00,00
02:42:56,00
01:41:32,00
11:30:25,00
01:00,00
16.08
 
3
41
00420-00005 Mikolášek Miroslav 25 091012
04:29:37,00
02:56:14,00
02:56:08,00
01:48:01,00
12:10:00,00
40:35,00
15.21
3042
 
4
73
00420-01034 Merhaut Michal 20 090417
04:28:11,00
03:13:38,00
02:59:16,00
02:03:55,00
12:45:00,00
01:15:35,00
14.51
2902
 
5
38
00420-00483 Němec Michal
 
091020
05:26:49,00
03:29:18,00
03:26:08,00
02:14:28,00
14:36:43,00
03:07:18,00
12.66
2532
 
6
26
00420-01007 Zetek Václav 35 090058
05:45:59,00
03:29:48,00
03:35:12,00
02:08:14,00
14:59:13,00
03:29:48,00
12.34
2468
 
7
57
 
Vinš Robin
 
06:28:44,00
03:47:16,00
03:39:13,00
02:18:58,00
16:14:11,00
04:44:46,00
11.39
 
8
1
 
Goltz Jan
GER
06:47:39,00
04:08:30,00
03:57:19,00
02:11:37,00
17:05:05,00
05:35:40,00
10.83
 
9
48
00420-00482 Špaček Radim
 
091010
06:23:07,00
04:37:44,00
04:01:48,00
02:32:54,00
17:35:33,00
06:06:08,00
10.52
2104
 
10
75
00420-00398 Hanuš Michal 20 090804
06:55:34,00
04:44:02,00
04:41:12,00
03:12:33,00
19:33:21,00
08:03:56,00
9.46
1892
 
11
14
00420-01006 Kužela Miroslav 16 091015
07:52:35,00
04:44:11,00
04:25:11,00
03:04:05,00
20:06:02,00
08:36:37,00
9.2
1840
 
12
51
00420-00821 Petruželka Milan 20 091011
09:20:21,00
06:17:23,00
07:11:23,00
03:51:45,00
02:40:52,00
15:11:27,00
6.93
1386
 
13
49
00420-01549 Černá Monika 35 090943
09:43:54,00
06:08:05,00
06:55:50,00
04:49:57,00
03:37:46,00
16:08:21,00
6.7
1340
 
                           
Kategorie: LU1 - Čistokrevní 9 a více psů (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
 
Martinez Erik
FRA
07:01:28,00
03:54:14,00
03:35:07,00
02:07:49,00
16:38:38,00
00:00,00
11.12
 
2
12
 
Schinzel Gerald
AUT
06:42:19,00
04:00:42,00
03:52:04,00
02:19:52,00
16:54:57,00
16:19,00
10.94
 
                           
Kategorie: SKJ - Skijöring - běžec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 4. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
 
Sluka Jaroslav
 
06:22:33,00
03:55:07,00
03:25:22,00
01:55:58,00
15:39:00,00
00:00,00
11.82
 
2
27
 
Nováková Kamila
 
07:33:27,00
03:49:25,00
03:43:52,00
02:19:35,00
17:26:19,00
01:47:19,00
10.61
 
3
52
 
Dušková Zdenka
 
07:38:42,00
04:12:36,00
04:15:22,00
02:31:06,00
18:37:46,00
02:58:46,00
99.3
 
4
72
 
Matrková Lucie
 
07:35:37,00
04:20:26,00
04:22:26,00
02:23:59,00
18:42:28,00
03:03:28,00
98.9
 
5
40
 
Formánek Mario
AUT
08:21:20,00
04:20:16,00
04:06:59,00
02:51:38,00
19:40:13,00
04:01:13,00
94.1
 
6
58
 
Urbášek Vladimír
 
09:02:25,00
04:53:39,00
04:51:59,00
02:41:41,00
21:29:44,00
05:50:44,00
86.1
 
7
78
 
Vlček Viktor
 
09:04:03,00
05:20:50,00
06:02:03,00
02:55:59,00
23:22:55,00
07:43:55,00
79.1
 
8
71
 
Herman Josef
 
10:12:17,00
06:28:59,00
05:34:15,00
02:32:45,00
48:16,00
09:09:16,00
74.6
 
9
55
 
Morth Andree
GER
11:35:41,00
07:31:08,00
07:19:45,00
03:51:57,00
06:18:31,00
14:39:31,00
61
 
10
56
 
Wolf Dorothe
GER
11:35:41,00
07:31:08,00
07:19:45,00
04:09:26,00
06:36:00,00
14:57:00,00
60.5