Napsat dotaz

Cakovskonovodvorský okruh

Výsledková listina - Náměšť na Hané-Nové Dvory (22.11.2008 - 23.11.2008)
www stránky závodu: http://www.ledovastopa.estranky.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00171 Macková Renáta 16 090219
14:17,00
15:03,00
29:20,00
00:00,00
17.59
1759
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
0
00420-01330 Navrátil Dan 3 090066
21:23,00
36:04,00
57:27,00
00:00,00
8.98
898
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
 
Turenkov Konstantin
RUS
08:37,00
09:53,00
18:30,00
00:00,00
27.89
 
2
36
 
Levinskij Leonid
RUS
12:56,00
10:16,00
23:12,00
04:42,00
22.24
 
3
1
 
Vaško Ivan
SK
12:39,00
11:52,00
24:31,00
06:01,00
21.05
 
4
10
00420-01433 Zrna Marek
 
090501
12:28,00
12:14,00
24:42,00
06:12,00
20.89
2089
 
5
35
 
Mikheev Andrey
RUS
12:55,00
12:09,00
25:04,00
06:34,00
20.59
 
6
53
00420-00341 Macek Pavel 16 090205
12:56,00
12:29,00
25:25,00
06:55,00
20.3
2030
 
7
17
 
Šostok Petr
 
13:38,00
14:14,00
27:52,00
09:22,00
1852
 
8
5
00420-01006 Kužela Miroslav 16 091008
13:25,00
15:57,00
29:22,00
10:52,00
17.57
1757
 
9
43
 
Čech Martin
 
18:45,00
15:33,00
34:18,00
15:48,00
15.04
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Tawassiová Květoslav
SK
13:02,00
11:44,00
24:46,00
00:00,00
20.83
 
2
6
00420-01602 Navrátilová Veronika 30 091033
12:11,00
12:47,00
24:58,00
00:12,00
20.67
2067
 
3
34
00420-01370 Filová Ivana
 
090898
13:55,00
13:16,00
27:11,00
02:25,00
18.98
1898
 
4
40
 
Futáková Ivana
 
13:35,00
14:39,00
28:14,00
03:28,00
18.28
 
5
18
 
Adamusová Petra
 
21:00,00
23:59,00
44:59,00
20:13,00
11.47
 
6
30
00420-01503 Mráčková Blanka 16 090314
23:58,00
21:34,00
45:32,00
20:46,00
11.33
1133
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Šostok Petr
 
11:21,00
11:54,00
23:15,00
00:00,00
22.19
 
2
55
00420-01006 Kužela Miroslav 16 091009
13:13,00
14:57,00
28:10,00
04:55,00
18.32
1832
 
3
29
00420-01502 Mráček Lukáš 16 090307
19:26,00
16:46,00
36:12,00
12:57,00
14.25
1425
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01132 Bajgarová Eva 16 091004
12:50,00
12:14,00
25:04,00
00:00,00
20.59
2059
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00458 Zapletal Martin
 
090987
14:19,00
13:14,00
27:33,00
00:00,00
18.73
1873
 
2
16
00420-01437 Kelemen Oto
 
090294
20:07,00
19:04,00
39:11,00
11:38,00
13.17
1317
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
 
Urbančík Martin
 
15:45,00
15:48,00
31:33,00
00:00,00
16.35
 
2
3
 
Jurčaga Jakub
 
16:26,00
16:05,00
32:31,00
00:58,00
15.87
 
3
22
 
Polášek Roman
 
17:55,00
18:42,00
36:37,00
05:04,00
14.09
 
4
4
 
Kuvik Michal
SK
21:22,00
21:04,00
42:26,00
10:53,00
12.16
 
5
0
00420-00447 Hlavinka Pavel
 
090221
19:45,00
22:43,00
42:28,00
10:55,00
12.15
1215
 
6
42
 
Čech Martin
 
22:00,00
22:48,00
44:48,00
13:15,00
11.52
 
7
57
00420-01502 Mráček Lukás 16 090301
27:32,00
24:37,00
52:09,00
20:36,00
9.89
989
 
8
41
 
Futák Vladimír
 
35:00,00
17:28,00
52:28,00
20:55,00
9.83
 
9
32
00420-01528 Vaněk Martin
 
090316
33:29,00
20:48,00
54:17,00
22:44,00
9.51
951
 
10
11
 
Kuzela Roman
 
39:29,00
40:40,00
01:20:09,00
48:36,00
6.44
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
 
Kališová Danka
 
19:09,00
20:43,00
39:52,00
00:00,00
12.94
 
2
7
 
Kocvrlichová Hana
 
24:14,00
24:09,00
48:23,00
08:31,00
10.66
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01478 Šmotková Zuzana
 
090509
15:00,00
11:18,00
26:18,00
00:00,00
19.62
1962
 
2
0
00420-01433 Zrna Marek
 
090504
15:08,00
17:08,00
32:16,00
05:58,00
15.99
1599
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Blachová Lenka
 
11:54,00
13:18,00
25:12,00
00:00,00
20.48
 
2
65
00420-00340 Macek Petr 16 090207
16:08,00
17:16,00
33:24,00
08:12,00
15.45
1545