Napsat dotaz

Jičín pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín - pod Zebínem (01.11.2008 - 02.11.2008)
logo závodu
www stránky závodu: http://jicin.mushing.cz
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
2
 
Schwarze Lutz
 
21:26,00
19:42,00
41:08,00
00:00,00
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
31
00420-00457 Šidlo Luděk 59
27:12,00
29:30,00
56:42,00
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
27
00420-01546 Jačková Markéta 35
20:37,00
19:36,00
40:13,00
00:00,00
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
29
 
Hofreiter Roman
 
23:15,00
21:42,00
44:57,00
00:00,00
 
2
37
00420-01437 Kelemen Oto
 
27:23,00
26:37,00
54:00,00
09:03,00
 
3
30
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
35:32,00
24:27,00
59:59,00
15:02,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
20
 
Doležal Zdeněk 1
 
13:33,00
12:40,00
26:13,00
00:00,00
 
2
18
00420-00416 Flídr Aleš
 
13:19,00
13:18,00
26:37,00
00:24,00
 
3
21
 
Doležal Zdeněk 2
 
14:40,00
13:33,00
28:13,00
02:00,00
 
4
7
00420-01534 Zasadil Roman 20
15:22,00
14:09,00
29:31,00
03:18,00
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
 
Smolíková Alena
 
14:31,00
13:39,00
28:10,00
00:00,00
 
2
3
 
Svobodová Hana
 
17:26,00
18:31,00
35:57,00
07:47,00
 
3
26
 
Pacltová Marie
 
19:40,00
17:56,00
37:36,00
09:26,00
 
4
1
 
Svobodová Lenka
 
19:32,00
20:52,00
40:24,00
12:14,00
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
16
00420-00843 Kubelka Jiří 59
16:42,00
14:32,00
31:14,00
00:00,00
 
2
35
00420-00189 Fidler Michal 56
17:39,00
14:29,00
32:08,00
00:54,00
 
3
8
00420-00035 Stejskal Jiří 35
24:14,00
21:47,00
46:01,00
14:47,00
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
 
Kostelecký Filip
 
17:00,00
18:50,00
35:50,00
00:00,00
 
2
15
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
18:00,00
19:31,00
37:31,00
01:41,00
 
3
6
 
Hanuš Tomáš
 
19:45,00
20:04,00
39:49,00
03:59,00
 
4
5
00420-01499 Guregová Romana 9
21:26,00
22:12,00
43:38,00
07:48,00
 
5
14
00420-01361 Svobodová Blanka 9
23:45,00
20:13,00
43:58,00
08:08,00
 
6
12
00420-01264 Kronusová Jana 55
25:30,00
19:36,00
45:06,00
09:16,00
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
33
 
Čistecký Josef
 
22:49,00
22:24,00
45:13,00
00:00,00
 
2
10
 
Kvapil Jan
 
25:15,00
21:45,00
47:00,00
01:47,00
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
11
00420-00502 Dušková Zdenka 35
21:50,00
22:07,00
43:57,00
00:00,00
 
2
13
 
Fišerová Zdena
 
38:44,00
38:55,00
01:17:39,00
33:42,00
 
                   
Třída: Jun1 - Juniorská třída 1
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
82
 
Roháč Pavel
 
09:08,00
08:14,00
17:22,00
00:00,00
 
2
85
 
Bělka Adam
 
09:16,00
08:15,00
17:31,00
00:09,00
 
3
83
 
Roháčová Adéla
 
09:13,00
08:19,00
17:32,00
00:10,00
 
4
81
 
Ulrych Tomáš
 
09:14,00
10:05,00
19:19,00
01:57,00
 
5
84
 
Stehlíková Tereza
 
11:07,00
09:07,00
20:14,00
02:52,00
 
                   
Třída: Jun2 - Juniorská třída 2
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
91
 
Kubelka Jan
 
03:31,00
02:30,00
06:01,00
00:00,00
 
2
93
 
Černá Kateřina
 
03:49,00
02:20,00
06:09,00
00:08,00
 
3
90
 
Vraštil Vítek
 
03:22,00
03:53,00
07:15,00
01:14,00