Napsat dotaz

Jičín pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín - pod Zebínem (01.11.2008 - 02.11.2008)
logo závodu
www stránky závodu: http://jicin.mushing.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
 
Schwarze Lutz
 
21:26,00
19:42,00
41:08,00
00:00,00
15.17
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-00457 Šidlo Luděk 59 090838
27:12,00
29:30,00
56:42,00
00:00,00
11.01
1101
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Doležal Zdeněk 1
 
13:33,00
12:40,00
26:13,00
00:00,00
23.8
 
2
18
00420-00416 Flídr Aleš
 
090200
13:19,00
13:18,00
26:37,00
00:24,00
23.44
2344
 
3
21
 
Doležal Zdeněk 2
 
14:40,00
13:33,00
28:13,00
02:00,00
22.11
 
4
7
00420-01534 Zasadil Roman 20 090329
15:22,00
14:09,00
29:31,00
03:18,00
21.14
2114
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
 
Smolíková Alena
 
14:31,00
13:39,00
28:10,00
00:00,00
22.15
 
2
3
 
Svobodová Hana
 
17:26,00
18:31,00
35:57,00
07:47,00
17.36
 
3
26
 
Pacltová Marie
 
19:40,00
17:56,00
37:36,00
09:26,00
16.6
 
4
1
 
Svobodová Lenka
 
19:32,00
20:52,00
40:24,00
12:14,00
15.45
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01546 Jačková Markéta 35 090924
20:37,00
19:36,00
40:13,00
00:00,00
15.52
1552
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
 
Hofreiter Roman
 
23:15,00
21:42,00
44:57,00
00:00,00
13.88
 
2
37
00420-01437 Kelemen Oto
 
090294
27:23,00
26:37,00
54:00,00
09:03,00
11.56
1156
 
3
30
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 090928
35:32,00
24:27,00
59:59,00
15:02,00
10.4
1040
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
 
Čistecký Josef
 
22:49,00
22:24,00
45:13,00
00:00,00
13.8
 
2
10
 
Kvapil Jan
 
25:15,00
21:45,00
47:00,00
01:47,00
13.28
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00502 Dušková Zdenka 35 090554
21:50,00
22:07,00
43:57,00
00:00,00
14.2
1420
 
2
13
 
Fišerová Zdena
 
38:44,00
38:55,00
01:17:39,00
33:42,00
8.04
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
 
Roháč Pavel
 
09:08,00
08:14,00
17:22,00
00:00,00
17.27
 
2
85
 
Bělka Adam
 
09:16,00
08:15,00
17:31,00
00:09,00
17.13
 
3
83
 
Roháčová Adéla
 
09:13,00
08:19,00
17:32,00
00:10,00
17.11
 
4
81
 
Ulrych Tomáš
 
09:14,00
10:05,00
19:19,00
01:57,00
15.53
 
5
84
 
Stehlíková Tereza
 
11:07,00
09:07,00
20:14,00
02:52,00
14.83
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
 
Kubelka Jan
 
03:31,00
02:30,00
06:01,00
00:00,00
6.98
 
2
93
 
Černá Kateřina
 
03:49,00
02:20,00
06:09,00
00:08,00
6.83
 
3
90
 
Vraštil Vítek
 
03:22,00
03:53,00
07:15,00
01:14,00
5.79
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
 
Kostelecký Filip
 
17:00,00
18:50,00
35:50,00
00:00,00
17.41
 
2
15
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
091056
18:00,00
19:31,00
37:31,00
01:41,00
16.63
1663
 
3
6
 
Hanuš Tomáš
 
19:45,00
20:04,00
39:49,00
03:59,00
15.67
 
4
5
00420-01499 Guregová Romana 9 090890
21:26,00
22:12,00
43:38,00
07:48,00
14.3
1430
 
5
14
00420-01361 Svobodová Blanka 9 090288
23:45,00
20:13,00
43:58,00
08:08,00
14.19
1419
 
6
12
00420-01264 Kronusová Jana 55 090721
25:30,00
19:36,00
45:06,00
09:16,00
13.84
1384
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-00843 Kubelka Jiří 59 090713
16:42,00
14:32,00
31:14,00
00:00,00
19.98
1998
 
2
35
00420-00189 Fidler Michal 56 090926
17:39,00
14:29,00
32:08,00
00:54,00
19.42
1942
 
3
8
00420-00035 Stejskal Jiří 35 090410
24:14,00
21:47,00
46:01,00
14:47,00
13.56
1356