Napsat dotaz

Hrobská jízda

Výsledková listina - Hrob (04.10.2008 - 05.10.2008)
www stránky závodu: http://www.hrobnici.blog.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
00420-01007 Zetek Václav 35 090056
16:24,72
16:00,73
32:25,45
00:00,00
23.5
2350
 
2
60
00420-00723 Zelenka Jindřich 25 091050
19:54,19
18:47,04
38:41,23
06:15,78
19.7
1970
 
3
57
00420-01428 Zetková Jana 40 090054
23:55,29
23:32,73
47:28,02
15:02,57
16
1600
 
4
61
00420-00575 Holá Jana 9 090378
25:24,45
22:33,52
47:57,97
15:32,52
15.8
1580
 
5
62
00420-00462 Kratochvíla Pavel
 
091044
28:30,34
25:27,83
53:58,17
21:32,72
14.1
1410
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
72
00420-01047 Fiala Jaroslav 35 090628
18:34,00
17:23,83
35:57,83
00:00,00
21.1
2110
 
2
67
00420-01014 Habásko Roman 9 090251
20:17,16
19:03,63
39:20,79
03:22,96
19.3
1930
 
3
64
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 090268
24:42,68
21:35,42
46:18,10
10:20,27
16.4
1640
 
4
69
00420-01318 Lovětínský Milan 35 090060
22:53,26
23:41,09
46:34,35
10:36,52
16.3
1630
 
5
68
00420-00427 Burda Richard 25 090696
25:17,17
26:37,84
51:55,01
15:57,18
14.6
1460
 
6
66
00420-00246 Gurega Petr 9 090185
27:28,87
24:54,62
52:23,49
16:25,66
14.5
1450
 
7
65
00420-00236 Šindelář Milan 9 090115
29:49,76
32:48,52
01:02:38,28
26:40,45
12.1
1210
 
8
71
00420-01327 Kořínek Vladimír 35 091045
31:40,37
31:38,93
01:03:19,30
27:21,47
12
1200
 
9
63
00420-00351 Kmochová Vanda 17 090650
26:52,63
36:52,86
01:03:45,49
27:47,66
11.9
1190
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00440 Volf Milos
 
090676
09:36,73
09:00,84
18:37,57
00:00,00
28
2800
 
2
90
00420-01426 Lorenz Jan
 
090663
09:29,02
09:28,26
18:57,28
00:19,71
27.5
2750
 
3
80
00420-01496 Vacke Ivo 30 090615
10:11,76
09:42,84
19:54,60
01:17,03
26.2
2620
 
4
19
00420-01497 Cipro Simon 30 090929
10:22,18
09:45,36
20:07,54
01:29,97
25.9
2590
 
5
13
 
Korda Karel
 
11:11,34
11:57,89
23:09,23
04:31,66
22.5
 
6
15
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
090262
12:28,29
11:21,42
23:49,71
05:12,14
21.9
2190
 
7
17
00420-00913 Strnad Jiří 58 091048
12:14,52
12:01,23
24:15,75
05:38,18
21.5
2150
 
8
16
00420-00417 Svoboda Jiří 56 090828
13:39,34
13:28,62
27:07,96
08:30,39
19.2
1920
 
9
18
00420-00913 Strnad Jiří 58 091049
15:23,21
14:50,70
30:13,91
11:36,34
17.2
1720
 
10
9
 
Votrubec David
 
14:46,32
50:29,83
01:05:16,15
46:38,58
8
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
 
Kordová Adéla
 
11:01,87
10:56,94
21:58,81
00:00,00
23.7
 
2
23
00420-00200 Porubská Jana
 
090090
11:48,67
10:56,72
22:45,39
00:46,58
22.9
2290
 
3
22
00420-01546 Jačková Markéta 35 090825
15:02,73
14:02,34
29:05,07
07:06,26
17.9
1790
 
4
20
00420-01547 Zelenková Bára
 
091046
17:24,00
17:24,56
34:48,56
12:49,75
15
1500
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-00593 Nešněrová Dáša 17 090578
14:29,27
15:10,93
29:40,20
00:00,00
25.6
2560
 
2
52
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 090441
18:55,29
16:19,26
35:14,55
05:34,35
21.6
2160
 
3
56
 
Klimplová Ilona
 
21:47,60
19:59,46
41:47,06
12:06,86
18.2
 
4
51
00420-01549 Černá Monika 35 090633
28:30,62
28:57,83
57:28,45
27:48,25
13.2
1320
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
41
00420-00659 Stejskal Ondra 35 090407
17:32,18
16:22,62
33:54,80
00:00,00
22.4
2240
 
2
42
00420-01223 Kronus Roman 55 090725
21:19,82
20:42,82
42:02,64
08:07,84
18.1
1810
 
3
39
00420-00321 Brzek Martin 35 090027
20:42,70
21:42,73
42:25,43
08:30,63
17.9
1790
 
4
38
00420-01459 Alscher Ivan 35 090298
22:14,84
22:11,32
44:26,16
10:31,36
17.1
1710
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
 
Ertel Jens
 
26:06,41
23:41,52
49:47,93
00:00,00
15.3
 
2
44
00420-00423 Hurych Míra 20 090465
25:12,14
25:03,04
50:15,18
00:27,25
15.1
1510
 
3
47
00420-00542 Janko Ota 25 090704
27:26,52
27:43,02
55:09,54
05:21,61
13.8
1380
 
4
50
 
Pesková Anna
 
29:31,31
26:53,26
56:24,57
06:36,64
13.5
 
5
49
00420-01109 Pešková Alena 20 090141
30:33,92
26:05,31
56:39,23
06:51,30
13.4
1340
 
6
46
00420-00501 Slepička Martin 35 091043
29:13,48
28:21,28
57:34,76
07:46,83
13.2
1320
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
82
00420-00072 Bielik Jan 40 090797
16:53,72
16:16,45
33:10,17
00:00,00
15.7
1570
 
2
4
 
Stibal Ivan
 
17:13,72
16:15,62
33:29,34
00:19,17
15.5
 
3
2
00420-01185 Burian Jan st. 58 090398
17:00,29
17:07,94
34:08,23
00:58,06
15.2
1520
 
4
3
00420-01531 Hakl Daniel 58 090736
17:02,83
17:32,72
34:35,55
01:25,38
15
1500
 
5
88
00420-00222 Čermák Roman
 
090584
17:39,83
17:42,56
35:22,39
02:12,22
14.7
1470
 
6
78
 
Knorr Jindřich
 
22:19,38
22:26,39
44:45,77
11:35,60
11.6
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-00209 Halířová Jarmila 17 090575
13:45,72
13:43,73
27:29,45
00:00,00
18.9
1890
 
2
8
00420-01317 Stibalová Alena
 
091047
19:00,52
18:45,28
37:45,80
10:16,35
13.8
1380
 
3
77
 
Kronusová Eva
 
25:34,82
24:52,96
50:27,78
22:58,33
10.3
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00050 Porubský Pavel
 
090101
14:08,34
14:47,83
28:56,17
00:00,00
26.3
2630
 
2
85
00420-00200 Porubská Jana
 
090093
16:43,26
16:53,62
33:36,88
04:40,71
19.1
1910
 
3
34
 
Kronusová Eva
 
23:22,31
21:02,19
44:24,50
15:28,33
17.1
 
4
27
00420-01499 Guregová Romana 9 090890
24:40,76
33:56,83
58:37,59
29:41,42
13
1300
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
79
00420-00267 Ševelová Marie 58 090574
15:09,54
14:49,83
29:59,37
00:00,00
25.4
2540
 
2
35
00420-01185 Burian Jan st. 58 090396
16:02,83
15:36,72
31:39,55
01:40,18
24
2400
 
3
86
00420-00423 Hurych Míra 20 090471
24:00,63
25:15,62
49:16,25
19:16,88
15.4
1540
 
4
36
 
Ertel Jens
 
24:00,63
27:11,82
51:12,45
21:13,08
14.8