Napsat dotaz

HRADECKÝ MID - sprint

Výsledková listina - Běleč nad Orlicí (24.11.2007 - 25.11.2007)
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-00215 Suchý Jiří 58 080117
16:12,00
16:13,00
32:25,00
00:00,00
20.36
2036
 
2
1
00420-00761 Nehyba Martin
 
080833
16:35,00
16:07,00
32:42,00
00:17,00
20.18
2018
 
3
25
 
Šáfr Vladimír
 
17:11,00
17:14,00
34:25,00
02:00,00
19.18
 
4
79
 
Bárta Richard
 
18:11,00
18:53,00
37:04,00
04:39,00
17.81
 
5
51
00420-01480 Fochler Petr 62 080348
19:47,00
19:48,00
39:35,00
07:10,00
16.67
1667
 
6
75
 
Durocher Louis-David
 
20:32,00
19:20,00
39:52,00
07:27,00
16.56
 
7
49
00420-01479 Šmotek Jiří
 
080490
23:14,00
24:14,00
47:28,00
15:03,00
13.9
1390
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
00420-01069 Klikarová Soňa 30 080014
17:00,00
17:15,00
34:15,00
00:00,00
19.27
1927
 
2
26
00420-01385 Chocholoušková Jana
 
19:59,00
20:02,00
40:01,00
05:46,00
16.49
 
3
20
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 080616
21:01,00
22:41,00
43:42,00
09:27,00
15.1
1510
 
4
78
 
Myslivecká Lenka
 
27:09,00
26:02,00
53:11,00
18:56,00
12.41
 
5
34
 
Boudová Žaneta
 
27:50,00
25:59,00
53:49,00
19:34,00
12.26
 
6
46
00420-01498 Ptáčková Jana
 
080529
27:42,00
27:13,00
54:55,00
20:40,00
12.02
1202
 
7
69
 
Dokoupilová Martina
 
28:51,00
28:51,00
57:42,00
23:27,00
11.44
 
8
2
 
Holá Kateřina
 
40:22,00
37:34,00
01:17:56,00
43:41,00
8.47
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01139 Štěpánková Martina 62 080035
11:23,00
11:18,00
22:41,00
00:00,00
29.1
2910
 
2
52
00420-00440 Volf Miloš
 
080783
12:54,00
12:23,00
25:17,00
02:36,00
26.1
2610
 
3
63
00420-00440 Volf Miloš
 
13:34,00
13:20,00
26:54,00
04:13,00
24.54
 
4
50
00420-00886 Stejskalová Monika 6 080391
13:44,00
13:41,00
27:25,00
04:44,00
24.07
2407
 
5
80
 
Danielová Evice
 
14:53,00
14:41,00
29:34,00
06:53,00
22.32
 
6
27
 
Zelenka Jindřich
 
16:05,00
16:11,00
32:16,00
09:35,00
20.45
 
7
55
00420-00754 Levíčková Barbora 49 080532
16:37,00
16:23,00
33:00,00
10:19,00
20
2000
 
8
3
 
Bedan Lukáš
 
17:04,00
16:00,00
33:04,00
10:23,00
19.96
 
9
40
 
Nováková Kamila
 
18:59,00
17:31,00
36:30,00
13:49,00
18.08
 
10
30
00420-01386 Vlček Karel 25 080261
18:56,00
19:11,00
38:07,00
15:26,00
17.32
1732
 
11
29
 
Rez Martin
 
23:43,00
18:17,00
42:00,00
19:19,00
15.71
 
12
31
00420-01386 Vlček Karel 25
21:24,00
20:48,00
42:12,00
19:31,00
15.64
 
13
11
00420-01434 Bahulíková Anna
 
080256
23:07,00
20:40,00
43:47,00
21:06,00
15.07
1507
 
14
35
 
Popule Viktor
 
23:27,00
23:55,00
47:22,00
24:41,00
13.93