Napsat dotaz

Jičín Pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín Pod Zebínem (03.11.2007 - 04.11.2007)
www stránky závodu: http://jicin.mushing.cz
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
 
Schwarze Lutz
 
19:58,00
19:40,00
39:38,00
00:00,00
15.74
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
 
Šrámek Rudolf
 
14:45,00
14:58,00
29:43,00
00:00,00
21
 
2
7
 
Zasadil Roman
 
16:23,00
18:12,00
34:35,00
04:52,00
18
 
3
15
 
Hanuš Tomáš
 
23:52,00
24:47,00
48:39,00
18:56,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
 
Nováková Kamila
 
15:12,00
15:04,00
30:16,00
00:00,00
20.62
 
2
3
 
Kosinová Martina
 
18:54,00
20:05,00
38:59,00
08:43,00
16
 
3
35
 
Sinecká Lenka
 
18:21,00
20:53,00
39:14,00
08:58,00
15.9
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01452 Bohatý Milan
 
080748
13:40,00
10:26,00
24:06,00
00:00,00
25.89
2589
 
2
2
00420-00793 Bohatý Michal
 
080745
15:00,00
11:42,00
26:42,00
02:36,00
23.37
2337
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-00767 Brzková Klára 35 080027
16:39,00
16:27,00
33:06,00
00:00,00
18.85
1885
 
2
13
00420-00502 Dušková Zdena 35 080622
19:04,00
19:58,00
39:02,00
05:56,00
15.99
1599
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 080591
22:21,00
24:24,00
46:45,00
00:00,00
13.35
1335
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
 
Šáfr Vladimír
 
16:20,00
16:36,00
32:56,00
00:00,00
18.95
 
2
30
 
Růžička Petr
 
19:58,00
21:18,00
41:16,00
08:20,00
15
 
3
11
00420-00398 Hanuš Michal 20 080793
29:02,00
31:45,00
01:00:47,00
27:51,00
0
 
4
14
00420-01126 Hanuš Jaromír 20 080800
33:44,00
35:05,00
01:08:49,00
35:53,00
9
900
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
 
Kordová Adéla
 
31:18,00
31:28,00
01:02:46,00
00:00,00
0
 
2
21
 
Velebová Lada
 
42:33,00
42:18,00
01:24:51,00
22:05,00
0
 
3
34
 
Fišerová Zdena
 
52:00,00
41:20,00
01:33:20,00
30:34,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
 
Bahník Tomáš
 
22:27,00
22:02,00
44:29,00
00:00,00
14
 
2
4
 
Kostelecký Filip
 
22:55,00
22:37,00
45:32,00
01:03,00
13.7
 
3
19
 
Kynclová Zuzana
 
29:09,00
27:55,00
57:04,00
12:35,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00843 Kubelka Jiří 59 080822
15:00,00
15:48,00
30:48,00
00:00,00
20.26
2026
 
2
12
00420-00821 Petruželka Milan 20 080641
16:38,00
17:16,00
33:54,00
03:06,00
18.41
1841
 
3
28
 
Vlček Karel
 
18:58,00
21:52,00
40:50,00
10:02,00
15.28
 
4
18
 
Hynková Jana
 
20:20,00
23:05,00
43:25,00
12:37,00
14.37
 
5
9
 
Zasadil Miroslav
 
22:15,00
27:13,00
49:28,00
18:40,00
0