Napsat dotaz

Pilský mlýn

Výsledková listina - Sedlice (01.12.2007 - 02.12.2007)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00008 Krupička Petr, st. - 49 080853
15:26,00
14:54,00
30:20,00
00:00,00
28.88
5776
1
 
2
42
00420-01034 Merhaut Michal - 1 20 080542
14:57,00
15:48,00
30:45,00
00:25,00
28.49
5698
1
 
3
13
00420-00009 Krupička Petr, ml. - 49 080854
16:34,00
16:17,00
32:51,00
02:31,00
26.67
5334
2
 
4
43
00420-01007 Zetek Václav - 1 35 080202
16:41,00
17:45,00
34:26,00
04:06,00
25.44
5088
3
 
5
61
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 080718
17:53,00
17:25,00
35:18,00
04:58,00
24.82
4964
3
 
6
63
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 080021
18:11,00
19:34,00
37:45,00
07:25,00
23.21
4642
 
7
56
00420-01114 Tyroler Ctirad - 5 57 080596
30:52,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
14.19
2838
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
 
Jůza Václav
 
22:22,00
26:26,00
48:48,00
00:00,00
17.95
 
                           
Kategorie: B1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01227 Hejna Josef - 3 55 080808
34:16,00
38:08,00
01:12:24,00
00:00,00
12.1
2420
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-01425 Lorenz Tomáš - 1 35 080858
14:54,00
15:54,00
30:48,00
00:00,00
28.44
5688
1
 
2
4
00420-01490 Weis Michal - 1 35 080829
15:42,00
16:03,00
31:45,00
00:57,00
27.59
5518
2
 
3
21
00420-00234 Ženíšek Pavel - 1 58 080856
19:00,00
19:58,00
38:58,00
08:10,00
22.48
4496
 
4
59
00420-00545 Semrád Miloš - 1
 
080727
20:34,00
22:24,00
42:58,00
12:10,00
20.39
4078
 
5
45
00420-01143 Nováková Kamila - 1
 
080855
22:43,00
24:08,00
46:51,00
16:03,00
18.7
3740
 
6
51
00420-00186 Dolejš Zdeněk, st. - 45 080852
24:29,00
25:13,00
49:42,00
18:54,00
17.63
3526
 
7
65
 
Šrámek Luboslav
SK
15:55,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
27.52
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58 080076
15:08,00
15:11,00
30:19,00
00:00,00
28.9
5780
1
 
2
11
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30 080015
15:32,00
15:23,00
30:55,00
00:36,00
28.33
5666
1
 
3
60
00420-01451 Rešová Charlotte - 1
 
080785
22:51,00
22:28,00
45:19,00
15:00,00
19.33
3866
 
4
40
 
Kronusová Eva
 
28:30,00
30:38,00
59:08,00
28:49,00
14.81
 
5
31
 
Kollmannová Marie
 
30:21,00
34:10,00
01:04:31,00
34:12,00
13.58
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 080020
14:20,00
15:14,00
29:34,00
00:00,00
29.63
5926
1
 
2
17
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 3 17 080188
15:00,00
14:54,00
29:54,00
00:20,00
29.3
5860
1
 
3
44
00420-01428 Králová Jana - 1 35 080503
27:05,00
28:50,00
55:55,00
26:21,00
15.67
3134
 
4
55
 
Bílý Martin
 
26:30,00
29:57,00
56:27,00
26:53,00
15.52
 
5
30
 
Kollmannová Marie
 
29:32,00
31:28,00
01:01:00,00
31:26,00
14.36
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-00368 Škoda Martin - 1 17 080612
18:12,00
18:46,00
36:58,00
00:00,00
23.7
4740
1
 
2
49
00420-00659 Stejskal Ondřej - 1 35 080008
18:25,00
19:20,00
37:45,00
00:47,00
23.21
4642
1
 
3
1
00420-01011 Homolka Miroslav - 1 40 080699
18:37,00
19:43,00
38:20,00
01:22,00
22.85
4570
1
 
4
57
 
Tomášek Miloš
 
20:38,00
22:26,00
43:04,00
06:06,00
20.34
 
5
41
00420-00321 Brzek Martin, Ing. - 35 080024
20:48,00
23:09,00
43:57,00
06:59,00
19.93
3986
3
 
6
39
00420-01223 Kronus Roman - 3 55 080816
21:49,00
24:37,00
46:26,00
09:28,00
18.87
3774
 
7
46
00420-01318 Lovětínský Milan, MU 35 080810
22:34,00
23:53,00
46:27,00
09:29,00
18.86
3772
 
8
54
00420-00617 Fišer Stanislav - 1 35 080416
26:23,00
26:55,00
53:18,00
16:20,00
16.44
3288
 
9
5
00420-01167 Svoboda Jaroslav - 1
 
080289
25:40,00
28:00,00
53:40,00
16:42,00
16.32
3264
 
10
50
 
Mikolášková Šárka
 
27:28,00
31:48,00
59:16,00
22:18,00
14.78
 
11
67
 
Pelikánová Jana
 
36:08,00
38:03,00
01:14:11,00
37:13,00
11.81
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01163 Trinkl Ladislav - 1
 
080451
24:53,00
27:04,00
51:57,00
00:00,00
16.86
3372
2
 
2
66
00420-00291 Chlaň František - 1 40 080689
28:52,00
31:24,00
01:00:16,00
08:19,00
14.54
2908
 
3
58
00420-01191 Němec Vojtěch - 4 35 080860
37:08,00
38:51,00
01:15:59,00
24:02,00
11.53
2306
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-00761 Nehyba Martin - 1
 
080833
22:11,00
22:06,00
44:17,00
00:00,00
19.78
3956
1
 
2
15
00420-01450 Straňák Dušan - 1 42 080343
22:14,00
22:10,00
44:24,00
00:07,00
19.73
3946
1
 
3
24
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 080117
22:32,00
22:06,00
44:38,00
00:21,00
19.63
3926
1
 
4
22
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 080312
24:31,00
27:23,00
51:54,00
07:37,00
16.88
3376
2
 
5
23
00420-00222 Čermák Roman - 1
 
080520
29:28,00
30:47,00
01:00:15,00
15:58,00
14.54
2908
 
6
64
00420-01170 Tůma Jan - 1
 
080213
30:20,00
31:21,00
01:01:41,00
17:24,00
14.2
2840
 
7
29
00420-00706 Bielik Antonín - 1 40 080859
32:08,00
33:55,00
01:06:03,00
21:46,00
13.26
2652
 
8
28
 
Nádvorník Michal
 
34:34,00
33:54,00
01:08:28,00
24:11,00
12.79
 
9
68
 
Jirák Jan
 
35:42,00
37:27,00
01:13:09,00
28:52,00
11.98
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 080035
15:20,00
15:37,00
30:57,00
00:00,00
28.3
5660
E
 
2
25
00420-00215 Suchý Jiří - 2 58 080116
17:56,00
18:14,00
36:10,00
05:13,00
24.22
4844
1
 
3
34
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 080391
19:00,00
19:58,00
38:58,00
08:01,00
22.48
4496
2
 
4
47
 
Šefrna Michal
 
18:39,00
21:03,00
39:42,00
08:45,00
22.07
 
5
2
00420-01203 Anděrová Lucie - 2 58 080216
39:49,00
40:28,00
01:20:17,00
49:20,00
10.91
2182
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
080098
14:16,00
14:47,00
29:03,00
00:00,00
30.15
6030
E
 
2
32
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
080177
14:57,00
15:36,00
30:33,00
01:30,00
28.67
5734
1
 
3
27
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30 080579
15:28,00
15:24,00
30:52,00
01:49,00
28.38
5676
1
 
4
9
00420-01461 Marešová Nicole - 4 58 080857
15:31,00
15:41,00
31:12,00
02:09,00
28.08
5616
1
 
5
33
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 58 080403
16:30,00
17:39,00
34:09,00
05:06,00
25.65
5130
2
 
6
16
00420-00616 Mikutová Anita - 4 35 080424
24:49,00
25:43,00
50:32,00
21:29,00
17.34
3468
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
 
Brož Ladislav
 
16:57,00
17:47,00
34:44,00
00:00,00
25.22
 
2
37
00420-00756 Heller Radek - 3 40 080694
18:47,00
21:46,00
40:33,00
05:49,00
21.6
4320
 
                           
Kategorie: U1 - Unlimited spřežení 9 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-00287 Němec Václav - 6 57 080198
23:12,00
23:14,00
46:26,00
00:00,00
18.87
3774