Napsat dotaz

Cakovskonovodvorský okruh

Výsledková listina - Náměšť na Hané-Nové Dvory (17.11.2007 - 18.11.2007)
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00171 Macková Renáta 16 080132
16:58,00
16:43,00
33:41,00
00:00,00
17.1
1710
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
 
Sostok Petr
 
13:21,00
13:01,00
26:22,00
00:00,00
21.85
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
 
Futáková Ivana
 
16:17,00
14:14,00
30:31,00
00:00,00
18.87
 
2
33
 
Adamusová Petra
 
19:54,00
30:40,00
50:34,00
20:03,00
11.39
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
 
Peka Michal
 
19:20,00
15:34,00
34:54,00
00:00,00
16.5
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01132 Bajgarová Eva 16 080774
12:06,00
11:53,00
23:59,00
00:00,00
24.02
2402
1
 
2
18
00420-00834 Fučík František 16
15:54,00
14:07,00
30:01,00
06:02,00
19.19
 
3
10
 
Palatka Ivo
 
17:38,00
13:03,00
30:41,00
06:42,00
18.77
 
4
31
00420-01343 Zetek Zdeněk 16 080253
19:44,00
17:00,00
36:44,00
12:45,00
15.68
1568
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00458 Zapletal Martin
 
13:42,00
13:27,00
27:09,00
00:00,00
21.22
 
2
2
00420-01152 Brázdová Kateřina
 
080773
16:57,00
14:16,00
31:13,00
04:04,00
18.45
1845
2
 
3
38
00420-00447 Hlavinka Pavel
 
080181
18:48,00
17:31,00
36:19,00
09:10,00
15.86
1586
 
4
4
00420-00823 Lexman Jiří
 
080277
19:21,00
19:14,00
38:35,00
11:26,00
14.93
1493
 
5
13
00420-01266 Vojvodík Martin
 
24:32,00
44:23,00
01:08:55,00
41:46,00
8.36
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01480 Fochler Petr 62 080348
16:07,00
15:34,00
31:41,00
00:00,00
18.18
1818
2
 
2
32
 
Polášek Roman
 
17:11,00
17:14,00
34:25,00
02:44,00
16.74
 
3
28
 
Urbančík Martin
 
19:15,00
19:26,00
38:41,00
07:00,00
14.89
 
4
11
 
Vaněk Martin
 
19:50,00
20:07,00
39:57,00
08:16,00
14.42
 
5
34
 
Mráček Lukáš
 
22:36,00
31:47,00
54:23,00
22:42,00
10.59
 
6
41
00420-00340 Macek Petr 16
45:18,00
22:15,00
01:07:33,00
35:52,00
8.53
 
7
35
 
Nejedlý Michael
 
00:00,00
15:41,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
 
Šrámková Štefánia
 
19:47,00
19:10,00
38:57,00
00:00,00
14.79
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Peka Filip
 
00:00,00
00:55,00
00:00,00
00:00,00
0
 
2
38
 
Mráček Lukáš
 
00:00,00
00:55,00
00:00,00
00:00,00
0
 
3
36
 
Lexman Vojtěch
 
00:00,00
01:01,00
00:00,00
00:00,00
0
 
4
33
 
Lněnička Petr
 
00:00,00
01:02,00
00:00,00
00:00,00
0
 
5
35
 
Lněničková Martina
 
00:00,00
01:06,00
00:00,00
00:00,00
0
 
6
37
 
Lexmanová Anežka
 
00:00,00
01:09,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01478 Šmotková Zuzana
 
16:22,00
17:43,00
34:05,00
00:00,00
16.9
 
2
16
 
Fučík David
 
18:53,00
18:45,00
37:38,00
03:33,00
15.31
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
 
Blachová Lenka
 
13:45,00
13:24,00
27:09,00
00:00,00
21.22
 
2
17
 
Čížková Aneta
 
19:01,00
17:33,00
36:34,00
09:25,00
15.75
 
3
39
00420-00341 Macek Pavel 16 080146
17:50,00
19:41,00
37:31,00
10:22,00
15.35
1535