Napsat dotaz

BONO 07

Výsledková listina - Červený Kostelec (20.10.2007 - 21.10.2007)
www stránky závodu: http://bono.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-00992 Zvolský Pavel 25 080334
11:36,00
11:54,00
23:30,00
00:00,00
27.17
2717
3
 
2
57
00420-01007 Zetek Václav 35 080202
14:29,00
13:26,00
27:55,00
04:25,00
22.87
2287
 
3
100
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 080718
14:30,00
13:46,00
28:16,00
04:46,00
22.58
2258
 
4
28
00420-00960 Havrda Radek 25
14:36,00
14:01,00
28:37,00
05:07,00
22.31
 
5
24
00420-00960 Havrda Radek 25
15:37,00
16:17,00
31:54,00
08:24,00
20.01
 
6
10
 
Hanuš Michal
 
22:27,00
22:25,00
44:52,00
21:22,00
14.23
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00861 Henychová Jana, Ing. 20 080508
14:23,00
13:55,00
28:18,00
00:00,00
22.56
2256
2
 
2
21
00420-01333 Čepek Jan
 
080444
15:30,00
15:58,00
31:28,00
03:10,00
20.29
2029
3
 
3
72
00420-00821 Petruželka Milan 20 080630
16:55,00
16:27,00
33:22,00
05:04,00
19.13
1913
 
4
22
00420-00427 Burda Richard 25 080729
18:46,00
18:45,00
37:31,00
09:13,00
17.02
1702
 
5
61
 
Kallweit Bernd
DE
26:14,00
27:25,00
53:39,00
25:21,00
11.9
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00045 Souček Martin 45 080106
29:31,00
24:40,00
54:11,00
00:00,00
11.78
1178
 
2
56
00420-00503 Šrejber Jaromír 20
27:40,00
29:15,00
56:55,00
02:44,00
11.22
 
3
30
00420-00446 Bahulíková Lenka
 
080190
32:57,00
26:01,00
58:58,00
04:47,00
10.83
1083
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01363 Odstrčilík Marek 62 080321
13:03,00
12:26,00
25:29,00
00:00,00
25.05
2505
 
2
2
 
Weis Michal
 
13:24,00
12:13,00
25:37,00
00:08,00
24.92
 
3
3
 
Martinec Petr
 
12:44,00
13:07,00
25:51,00
00:22,00
24.7
 
4
20
 
Royer Gilles
FRA
13:10,00
13:14,00
26:24,00
00:55,00
24.18
 
5
29
 
Hofreiter Roman
 
17:07,00
18:12,00
35:19,00
09:50,00
18.08
 
6
8
00420-00321 Brzek Martin, Ing. 35 080026
17:28,00
18:43,00
36:11,00
10:42,00
17.64
1764
 
7
51
 
Fendrych Jiří
 
21:55,00
19:41,00
41:36,00
16:07,00
15.35
 
8
7
 
Zasadil Roman
 
23:03,00
19:20,00
42:23,00
16:54,00
15.06
 
9
62
 
Bahník Roman
 
19:51,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
10
38
 
Vondrů Tomáš
 
21:25,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01069 Klikarová Soňa 30 080015
11:23,00
11:21,00
22:44,00
00:00,00
28.08
2808
2
 
2
12
 
Lorenzová Markéta
 
12:06,00
12:13,00
24:19,00
01:35,00
26.25
 
3
80
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 080624
17:54,00
18:42,00
36:36,00
13:52,00
17.44
1744
 
4
95
00420-01489 Alscherová Pavla 35
18:42,00
17:55,00
36:37,00
13:53,00
17.43
 
5
6
00420-01143 Nováková Kamila
 
16:50,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
63
00420-01034 Merhaut Michal 20 080543
11:24,00
11:25,00
22:49,00
00:00,00
27.98
2798
2
 
2
96
00420-01452 Bohatý Milan
 
080748
11:49,00
11:34,00
23:23,00
00:34,00
27.3
2730
2
 
3
98
00420-00011 Levíčková Helena, Ing. 49 080020
12:27,00
11:40,00
24:07,00
01:18,00
26.47
2647
3
 
4
64
00420-01034 Merhaut Michal 20
12:41,00
12:52,00
25:33,00
02:44,00
24.99
 
5
97
00420-00793 Bohatý Michal
 
080745
14:37,00
14:35,00
29:12,00
06:23,00
21.86
2186
 
6
74
00420-00988 Petrus Zdeněk 20 080031
17:31,00
18:57,00
36:28,00
13:39,00
17.51
1751
 
7
19
00420-01289 Křížek Martin
 
19:27,00
19:33,00
39:00,00
16:11,00
16.37
 
8
91
00420-00754 Levíčková Barbora 49 080531
20:06,00
19:46,00
39:52,00
17:03,00
16.01
1601
 
9
65
00420-01428 Králová Jana 35 080503
22:35,00
20:46,00
43:21,00
20:32,00
14.73
1473
 
10
53
00420-00004 Mazánek Pavel 20 080378
12:59,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 080008
15:14,00
13:59,00
29:13,00
00:00,00
21.85
2185
3
 
2
46
00420-00767 Brzková Klára 35 080027
16:15,00
15:58,00
32:13,00
03:00,00
19.82
1982
 
3
47
00420-00834 Fučík František 16
16:39,00
15:45,00
32:24,00
03:11,00
19.7
 
4
33
00420-00351 Kmochová Vanda 17 080669
18:23,00
20:46,00
39:09,00
09:56,00
16.31
1631
 
5
93
00420-01459 Alscher Ivan 35 080664
20:47,00
19:16,00
40:03,00
10:50,00
15.94
1594
 
6
48
00420-01341 Pelant Michal 20 080394
19:41,00
21:03,00
40:44,00
11:31,00
15.67
1567
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
00420-01081 Trávníček Petr
 
080309
18:52,00
20:08,00
39:00,00
00:00,00
16.37
1637
3
 
2
18
00420-01107 Bauer Jaroslav
 
080286
20:58,00
21:13,00
42:11,00
03:11,00
15.13
1513
 
3
88
00420-00542 Janko Ota 25
21:29,00
21:33,00
43:02,00
04:02,00
14.84
 
4
89
00420-00543 Páral Vladimír 57 080571
22:22,00
23:10,00
45:32,00
06:32,00
14.02
1402
 
5
9
00420-01275 Vraštil Vladimír 59 080591
23:31,00
25:17,00
48:48,00
09:48,00
13.08
1308
 
6
82
00420-01109 Pešková Alena 20 080066
24:16,00
25:17,00
49:33,00
10:33,00
12.88
1288
 
7
66
00420-00501 Slepička Martin 35
25:30,00
25:47,00
51:17,00
12:17,00
12.45
 
8
40
00420-00457 Šidlo Luděk 59 080767
26:41,00
26:30,00
53:11,00
14:11,00
12
1200
 
9
49
00420-01413 Šafařík Tomáš 20 080658
27:25,00
27:55,00
55:20,00
16:20,00
11.54
1154
 
10
83
 
Pešková Anna
 
27:35,00
30:04,00
57:39,00
18:39,00
11.07
 
11
54
00420-00782 Mrázek Radek 45 080278
31:42,00
27:21,00
59:03,00
20:03,00
10.81
1081
 
12
25
 
Zasadil Miroslav
 
30:56,00
30:12,00
01:01:08,00
22:08,00
10.44
 
13
68
00420-00423 Hurych Jaromír 20 080365
45:40,00
25:17,00
01:10:57,00
31:57,00
9
900
 
14
31
 
Šidlová Martina
 
48:46,00
34:53,00
01:23:39,00
44:39,00
7.63
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
 
Nehyba Martin
 
16:20,00
16:55,00
33:15,00
00:00,00
19.2
 
2
26
00420-00215 Suchý Jiří 58 080117
16:38,00
16:46,00
33:24,00
00:09,00
19.11
1911
2
 
3
69
00420-01480 Fochler Petr 62 080348
20:15,00
20:18,00
40:33,00
07:18,00
15.74
1574
 
4
36
 
Růžička Petr
 
22:20,00
23:01,00
45:21,00
12:06,00
14.08
 
5
92
00420-01479 Šmotek Jiří
 
080490
24:06,00
22:54,00
47:00,00
13:45,00
13.58
1358
 
6
112
00420-01463 Peňáz Rudolf
 
080359
23:25,00
23:53,00
47:18,00
14:03,00
13.5
1350
 
7
23
00420-00416 Flídr Aleš
 
080537
25:36,00
26:30,00
52:06,00
18:51,00
12.25
1225
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01069 Klikarová Soňa 30 080014
16:54,00
17:00,00
33:54,00
00:00,00
18.83
1883
1
 
2
42
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 080616
22:05,00
23:08,00
45:13,00
11:19,00
14.12
1412
 
3
90
00420-01462 Matrková Lucie
 
080404
23:27,00
23:38,00
47:05,00
13:11,00
13.56
1356
 
4
37
00420-01498 Ptáčková Jana
 
080529
32:08,00
33:03,00
01:05:11,00
31:17,00
9.79
979
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
58
 
Bahník Aleš
 
11:39,00
12:52,00
24:31,00
00:00,00
20.17
 
2
86
 
Kostelecký Filip
 
13:28,00
14:48,00
28:16,00
03:45,00
17.49
 
3
52
 
Hanuš Tomáš
 
16:05,00
15:22,00
31:27,00
06:56,00
15.72
 
4
79
 
Boudová Žaneta
 
17:48,00
16:41,00
34:29,00
09:58,00
14.34
 
5
71
 
Mičola Tomáš
 
20:53,00
21:30,00
42:23,00
17:52,00
11.66
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-01146 Podraská Dita 49 080071
12:54,00
12:34,00
25:28,00
00:00,00
25.07
2507
1
 
2
32
00420-00440 Volf Miloš
 
080783
14:21,00
14:06,00
28:27,00
02:59,00
22.44
2244
3
 
3
34
00420-01351 Bednář Miroslav
 
15:08,00
14:44,00
29:52,00
04:24,00
21.38
 
4
11
 
Bedan Lukáš
 
18:12,00
17:22,00
35:34,00
10:06,00
17.95
 
5
75
00420-00754 Levíčková Barbora 49 080532
18:25,00
18:05,00
36:30,00
11:02,00
17.49
1749
 
6
50
 
Fučík David
 
20:05,00
20:12,00
40:17,00
14:49,00
15.85
 
7
85
 
Rez Martin
 
20:34,00
20:17,00
40:51,00
15:23,00
15.63
 
8
44
00420-01434 Bahulíková Anna
 
080256
24:30,00
21:54,00
46:24,00
20:56,00
13.76
1376
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00215 Suchý Jiří 58 080115
11:28,00
11:55,00
23:23,00
00:00,00
27.3
2730
2
 
2
17
00420-01146 Podraská Dita 49 080072
12:23,00
12:40,00
25:03,00
01:40,00
25.49
2549
3
 
3
43
00420-01381 Chlumský Miloslav
 
080786
14:31,00
14:19,00
28:50,00
05:27,00
22.14
2214
 
4
70
 
Boudová Bára
 
16:15,00
15:02,00
31:17,00
07:54,00
20.41
 
5
4
00420-00843 Kubelka Jiří 59
17:50,00
17:30,00
35:20,00
11:57,00
18.07
 
6
87
 
Seidl David
 
19:07,00
19:45,00
38:52,00
15:29,00
16.43
 
7
13
 
Kodešová Romana
 
19:41,00
20:58,00
40:39,00
17:16,00
15.7
 
8
60
 
Bahník Tomáš
 
21:28,00
20:23,00
41:51,00
18:28,00
15.25
 
9
39
 
Jiránek Jaroslav
 
23:09,00
24:05,00
47:14,00
23:51,00
13.52
 
10
78
 
Bouda Luděk
 
23:12,00
24:13,00
47:25,00
24:02,00
13.46
 
11
41
 
Svoboda Jaroslav
 
24:48,00
25:45,00
50:33,00
27:10,00
12.63