Napsat dotaz

"Českou Sibiří" 7. ročník

Výsledková listina - Votice (10.11.2007 - 11.11.2007)
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
00420-00171 Macková Renáta 16 080129
32:23,00
34:11,00
01:06:34,00
00:00,00
13.34
1334
 
2
35
00420-01227 Hejna Josef 55 080806
39:22,00
46:58,00
01:26:20,00
19:46,00
10.29
1029
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
21:20,00
25:30,00
46:50,00
00:00,00
18.96
 
2
21
 
Basl Pavel
 
30:53,00
33:06,00
01:03:59,00
17:09,00
13.9
 
3
24
00420-00545 Semrád Miloš
 
080785
31:58,00
33:15,00
01:05:13,00
18:23,00
13.62
1362
 
4
20
00420-00416 Flídr Aleš
 
080536
28:05,00
37:10,00
01:05:15,00
18:25,00
13.61
1361
 
5
26
00420-01229 Šrámek Rudolf
 
31:05,00
35:50,00
01:06:55,00
20:05,00
13.27
 
6
23
00420-00186 Dolejš Zdeněk 45
34:42,00
39:46,00
01:14:28,00
27:38,00
11.92
 
7
22
00420-00321 Brzek Martin 35
36:24,00
41:00,00
01:17:24,00
30:34,00
11.47
 
8
25
 
Piskač Zdeněk
 
42:14,00
43:26,00
01:25:40,00
38:50,00
10.37
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01143 Nováková Kamila
 
40:00,00
36:13,00
01:16:13,00
00:00,00
11.65
 
2
29
00420-01451 Rešová Charlotte
 
080727
37:18,00
46:00,00
01:23:18,00
07:05,00
10.66
1066
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-00767 Brzková Klára 35 080027
26:02,00
27:48,00
53:50,00
00:00,00
16.5
1650
 
2
38
00420-00835 Houdek Jiří 55 080787
35:03,00
38:45,00
01:13:48,00
19:58,00
12.03
1203
 
3
39
00420-01492 Flasarová Eliška
 
42:16,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
080451
45:20,00
37:01,00
01:22:21,00
00:00,00
10.78
1078
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-01185 Strnad Jiří 58
02:54,00
03:50,00
06:44,00
00:00,00
13.37
 
2
69
00420-00807 Burian Jan 58
03:15,00
03:34,00
06:49,00
00:05,00
13.2
 
3
38
00420-00358 Burian Josef 35
04:58,00
07:07,00
12:05,00
05:21,00
7.45
 
4
67
 
Strnadová Natalie
 
06:14,00
06:48,00
13:02,00
06:18,00
6.91
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
44
 
Šáfr Vladimír
 
25:59,00
27:27,00
53:26,00
00:00,00
16.62
 
2
42
 
Hakl Daniel
 
32:40,00
36:19,00
01:08:59,00
15:33,00
12.87
 
3
43
 
Soudek Vojtěch
 
33:24,00
36:12,00
01:09:36,00
16:10,00
12.76
 
4
41
00420-00416 Flídr Aleš
 
080537
40:25,00
50:21,00
01:30:46,00
37:20,00
9.78
978
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 080616
33:20,00
38:13,00
01:11:33,00
00:00,00
12.41
1241
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
 
Kuna Michal
 
49:14,00
58:17,00
01:47:31,00
00:00,00
8.26
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00913 Strnad Jiří 58
29:45,00
32:04,00
01:01:49,00
00:00,00
14.37
 
2
33
00420-01495 Slavíková Jana 55
44:42,00
49:14,00
01:33:56,00
32:07,00
9.45