Napsat dotaz

Svatováclavské psí ježdění

Výsledková listina - Mladá Boleslav (28.09.2007 - 28.09.2007)
www stránky závodu: http://zavody.ceskyhorskypes.cz
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01497 Cipro Šimon - 1 30 080583
09:39,29
00:00,00
09:39,29
00:00,00
31.07
3107
 
2
67
00420-01444 Erbs Dušan - 8 62 080333
10:25,11
00:00,00
10:25,11
00:45,82
28.79
2879
 
3
49
 
Smejkal Ondřej
 
10:30,61
00:00,00
10:30,61
00:51,32
28.54
 
4
25
 
Korda Karel
 
11:17,84
00:00,00
11:17,84
01:38,55
26.55
 
5
68
00420-01444 Erbs Dušan - 8 62
11:19,22
00:00,00
11:19,22
01:39,93
26.5
 
6
66
00420-00416 Flídr Aleš - 1
 
080536
12:20,32
00:00,00
12:20,32
02:41,03
24.31
2431
 
7
34
00420-01459 Alscher Ivan 35
13:05,32
00:00,00
13:05,32
03:26,03
22.92
 
8
59
 
Petruželka Milan
 
13:06,61
00:00,00
13:06,61
03:27,32
22.88
 
9
63
 
Janků Stanislav
 
13:45,70
00:00,00
13:45,70
04:06,41
21.8
 
10
72
 
Syroha Michal
 
13:47,83
00:00,00
13:47,83
04:08,54
21.74
 
11
44
00420-00186 Dolejš Zdeněk, st. - 45
15:58,70
00:00,00
15:58,70
06:19,41
18.78
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58 080076
11:10,61
00:00,00
11:10,61
00:00,00
26.84
2684
 
2
5
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
080274
11:37,92
00:00,00
11:37,92
00:27,31
25.79
2579
 
3
71
00420-01035 Merhautová Pavla - 3 20 080554
12:04,89
00:00,00
12:04,89
00:54,28
24.83
2483
 
4
35
00420-00267 Ševelová Marie - 2 58 080373
12:11,76
00:00,00
12:11,76
01:01,15
24.6
2460
 
5
11
00420-00675 Heroudková Jiřina - 58 080221
12:12,01
00:00,00
12:12,01
01:01,40
24.59
2459
 
6
32
 
Hladíková Andrea
 
12:49,01
00:00,00
12:49,01
01:38,40
23.41
 
7
7
00420-00587 Pekárková Vendula 30
13:16,54
00:00,00
13:16,54
02:05,93
22.6
 
8
9
 
Válková Renata
 
15:29,01
00:00,00
15:29,01
04:18,40
19.38
 
9
48
 
Bělková Barbora
 
18:14,30
00:00,00
18:14,30
07:03,69
16.45
 
10
4
00420-00767 Brzková Klára - 3 35 080029
18:47,11
00:00,00
18:47,11
07:36,50
15.97
1597
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
00420-01034 Merhaut Michal - 2 20 080543
12:02,73
00:00,00
12:02,73
00:00,00
24.91
2491
 
2
37
00420-00988 Petrus Zdeněk - 1 20 080031
16:34,67
00:00,00
16:34,67
04:31,94
18.1
1810
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00321 Brzek Martin, Ing. - 35 080024
14:31,54
00:00,00
14:31,54
00:00,00
20.65
2065
 
2
43
00420-01167 Svoboda Jaroslav - 1
 
080289
15:47,54
00:00,00
15:47,54
01:16,00
19
1900
 
3
39
 
Vodák Milan
 
16:49,73
00:00,00
16:49,73
02:18,19
17.83
 
4
52
00420-00861 Henychová Jana, Ing. 20 080509
16:52,26
00:00,00
16:52,26
02:20,72
17.78
1778
 
5
16
00420-01341 Pelant Michal - 1 20 080394
17:07,86
00:00,00
17:07,86
02:36,32
17.51
1751
 
6
78
 
Burda Richard
 
17:20,80
00:00,00
17:20,80
02:49,26
17.29
 
7
75
 
Kmochová Vanda
 
17:23,41
00:00,00
17:23,41
02:51,87
17.25
 
8
53
00420-00821 Petruželka Milan 20
18:10,85
00:00,00
18:10,85
03:39,31
16.5
 
9
51
00420-00861 Henychová Jana, Ing. 20
18:27,20
00:00,00
18:27,20
03:55,66
16.26
 
10
54
00420-00502 Dušková Zdenka 35
23:58,42
00:00,00
23:58,42
09:26,88
12.51
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-01413 Šafařík Tomáš 20
23:19,44
00:00,00
23:19,44
00:00,00
12.86
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 080117
14:09,26
00:00,00
14:09,26
00:00,00
21.19
2119
 
2
2
 
Nehyba Martin
 
14:09,89
00:00,00
14:09,89
00:00,63
21.18
 
3
20
 
Šáfr Vladimír
 
14:40,86
00:00,00
14:40,86
00:31,60
20.43
 
4
61
00420-01151 Ženíšek Michal - 1 58 080312
14:57,07
00:00,00
14:57,07
00:47,81
20.07
2007
 
5
46
 
Vích Pavel
 
22:32,61
00:00,00
22:32,61
08:23,35
13.31
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
60
00420-00222 Čermák Roman - 1
 
080520
18:25,13
00:00,00
18:25,13
00:00,00
16.29
1629
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-01461 Marešová Nicole - 2 58 080077
16:30,70
00:00,00
16:30,70
00:00,00
18.17
1817
 
2
42
 
Halířová Jarmila
 
16:48,95
00:00,00
16:48,95
00:18,25
17.84
 
3
76
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 1 17 080186
16:57,83
00:00,00
16:57,83
00:27,13
17.68
1768
 
4
30
00420-01280 Lišková Kamila - 1 30 080338
17:06,73
00:00,00
17:06,73
00:36,03
17.53
1753
 
5
62
 
Velkoborská Ivana
 
17:39,70
00:00,00
17:39,70
01:09,00
16.99
 
6
50
 
Vyskočilová Markéta
 
17:43,45
00:00,00
17:43,45
01:12,75
16.93
 
7
58
00420-00502 Dušková Zdenka 35
19:00,29
00:00,00
19:00,29
02:29,59
15.79
 
8
6
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
080179
19:17,20
00:00,00
19:17,20
02:46,50
15.55
1555
 
9
36
 
Kuříková Václava
 
22:12,29
00:00,00
22:12,29
05:41,59
13.51
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
28
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 080035
10:20,73
00:00,00
10:20,73
00:00,00
29
2900
 
2
21
00420-00440 Volf Miloš
 
11:11,98
00:00,00
11:11,98
00:51,25
26.79
 
3
26
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
080096
11:39,11
00:00,00
11:39,11
01:18,38
25.75
2575
 
4
22
00420-00440 Volf Miloš
 
11:42,42
00:00,00
11:42,42
01:21,69
25.63
 
5
12
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 080228
12:10,61
00:00,00
12:10,61
01:49,88
24.64
2464
 
6
18
00420-00003 Stejskal Tomáš - 3 58 080402
12:47,13
00:00,00
12:47,13
02:26,40
23.46
2346
 
7
19
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 080391
13:40,64
00:00,00
13:40,64
03:19,91
21.93
2193
 
8
57
 
Kačur Jan
 
14:35,54
00:00,00
14:35,54
04:14,81
20.56
 
9
1
 
Bedan Lukáš
 
15:15,64
00:00,00
15:15,64
04:54,91
19.66
 
10
64
00420-01386 Vlček Karel - 1 25 080261
16:46,45
00:00,00
16:46,45
06:25,72
17.88
1788
 
11
77
 
Boudová Bára
 
17:34,54
00:00,00
17:34,54
07:13,81
17.07
 
12
33
00420-01459 Alscher Ivan 35
17:46,26
00:00,00
17:46,26
07:25,53
16.88
 
13
38
 
Fiedlerová Lenka
 
20:08,61
00:00,00
20:08,61
09:47,88
14.89
 
14
65
00420-01386 Vlček Karel - 1 25 080261
21:33,73
00:00,00
21:33,73
11:13,00
13.91
1391
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
27
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
080098
09:59,36
00:00,00
09:59,36
00:00,00
30.03
3003
 
2
56
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30 080579
10:37,96
00:00,00
10:37,96
00:38,60
28.21
2821
 
3
69
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2 30 080043
10:42,51
00:00,00
10:42,51
00:43,15
28.02
2802
 
4
13
00420-00674 Keltnerová Linda - 1 58 080236
10:52,22
00:00,00
10:52,22
00:52,86
27.6
2760
 
5
73
00420-00210 Javorová Tereza
 
12:14,08
00:00,00
12:14,08
02:14,72
24.52
 
6
15
00420-00212 Šarkovský Pavel - 2 59 080087
12:23,64
00:00,00
12:23,64
02:24,28
24.21
2421
 
7
41
00420-00591 Voříšek Tomáš - 1 56 080078
12:24,92
00:00,00
12:24,92
02:25,56
24.16
2416
 
8
45
 
Zelenka Jindřich
 
12:58,51
00:00,00
12:58,51
02:59,15
23.12
 
9
74
00420-01034 Merhaut Michal - 9 20 080550
13:03,92
00:00,00
13:03,92
03:04,56
22.96
2296
 
10
17
00420-00003 Stejskal Tomáš - 2 58 080403
13:49,86
00:00,00
13:49,86
03:50,50
21.69
2169
 
11
14
00420-00212 Šarkovský Pavel - 2 59
14:38,98
00:00,00
14:38,98
04:39,62
20.48
 
12
31
00420-00913 Strnad Jiří 58
15:24,73
00:00,00
15:24,73
05:25,37
19.47
 
13
47
 
Seidl David
 
16:34,50
00:00,00
16:34,50
06:35,14
18.1