Napsat dotaz

Trnavský sprint 2007 - ESDRA CUP

Výsledková listina - Trnávka (13.10.2007 - 14.10.2007)
logo závodu
www stránky závodu: http://severskypes.mushing.cz/trnavsky_sprint_07.htm
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 080056
10:51,26
11:00,99
21:52,25
00:00,00
30.73
3073
1
 
2
71
00420-01034 Merhaut Michal - 2 20 080542
11:32,62
11:30,24
23:02,86
01:10,61
29.16
2916
2
 
3
82
00420-00992 Zvolský Pavel - 1 25 080334
11:35,70
11:39,19
23:14,89
01:22,64
28.91
2891
2
 
4
79
 
Pažůr Miroslav
SK
12:03,57
12:02,51
24:06,08
02:13,83
27.88
 
5
83
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
080724
12:08,24
12:23,21
24:31,45
02:39,20
27.4
2740
2
 
6
81
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 080021
13:06,59
13:09,05
26:15,64
04:23,39
25.59
2559
3
 
7
1
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 080718
13:18,08
13:49,98
27:08,06
05:15,81
24.77
2477
 
8
100
00420-00449 Dostál Lukáš - 1 63 080772
14:50,17
13:48,61
28:38,78
06:46,53
23.46
2346
 
9
2
00420-01006 Kužela Miroslav 16 080776
16:48,62
17:29,53
34:18,15
12:25,90
19.59
1959
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
87
00420-00443 Krkoška Štěpán, ml. 49 080769
13:15,87
12:50,64
26:06,51
00:00,00
25.74
2574
1
 
2
85
00420-00861 Henychová Jana, Ing. 20 080508
13:58,14
14:04,67
28:02,81
01:56,30
23.96
2396
1
 
3
86
 
Dušková Zdeňka
 
27:54,99
17:29,41
45:24,40
19:17,89
14.8
 
4
88
00420-01330 Navrátil Dan - 4 3 080663
24:12,90
24:35,87
48:48,77
22:42,26
13.77
1377
 
5
89
00420-00446 Bahulíková Lenka
 
080779
25:39,40
27:11,16
52:50,56
26:44,05
12.72
1272
 
6
90
00420-01343 Zetek Zdeněk - 1 16 080252
31:35,31
29:23,43
01:00:58,74
34:52,23
11.02
1102
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01497 Cipro Šimon - 1 30 080583
10:02,26
10:19,73
20:21,99
00:00,00
33
3300
E
 
2
50
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 3 30 080044
10:57,04
10:40,69
21:37,73
01:15,74
31.07
3107
1
 
3
49
 
Šrámek Luboslav
SK
10:48,81
11:13,69
22:02,50
01:40,51
30.49
 
4
45
 
Juklík Lubomír
 
12:02,93
11:30,38
23:33,31
03:11,32
28.53
 
5
48
 
Weis Michal
 
11:53,75
11:42,15
23:35,90
03:13,91
28.48
 
6
46
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
080506
12:20,51
12:28,19
24:48,70
04:26,71
27.08
2708
3
 
7
51
 
Perutka Petr
 
12:32,04
12:18,57
24:50,61
04:28,62
27.05
 
8
52
00420-01433 Zrna Marek - 2
 
080483
12:32,78
12:19,60
24:52,38
04:30,39
27.02
2702
3
 
9
53
 
Janků Stanislav
 
14:43,41
16:44,72
31:28,13
11:06,14
21.35
 
10
54
00420-00442 Krkoška Štěpán, st.
 
080771
16:10,14
15:47,07
31:57,21
11:35,22
21.03
2103
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
55
00420-00469 Kromíchalová Kateřin
 
080648
10:52,08
10:31,33
21:23,41
00:00,00
31.42
3142
1
 
2
57
00420-01019 Hübnerová Eva - 4 17 080064
10:59,50
10:38,20
21:37,70
00:14,29
31.07
3107
1
 
3
59
00420-01461 Marešová Nicole - 1 58 080076
11:04,95
10:34,70
21:39,65
00:16,24
31.02
3102
1
 
4
56
00420-00259 Laurencová Kateřina
 
080274
11:08,69
10:55,62
22:04,31
00:40,90
30.45
3045
1
 
5
61
 
Lorenzová Markéta
 
11:36,62
11:34,73
23:11,35
01:47,94
28.98
 
6
62
00420-00267 Ševelová Marie - 2 58 080373
12:14,94
12:01,87
24:16,81
02:53,40
27.68
2768
2
 
7
65
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
080715
12:31,30
11:57,18
24:28,48
03:05,07
27.46
2746
2
 
8
63
00420-00795 Valentová Eva - 2 16 080409
13:15,80
13:51,91
27:07,71
05:44,30
24.77
2477
3
 
9
60
 
Káňová Petra
 
14:35,44
14:21,63
28:57,07
07:33,66
23.21
 
10
68
 
Tobiášková Michaela
 
14:23,30
14:52,46
29:15,76
07:52,35
22.96
 
11
66
 
Karlová Eva
 
14:50,15
14:26,52
29:16,67
07:53,26
22.95
 
12
64
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
080775
15:29,85
14:24,12
29:53,97
08:30,56
22.48
2248
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-00006 Váňa Stanislav - 1
 
080163
11:12,12
11:07,22
22:19,34
00:00,00
30.1
3010
1
 
2
70
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 080020
11:33,86
11:51,16
23:25,02
01:05,68
28.7
2870
2
 
3
43
00420-00001 Krejčí Jiří, Ing. -
 
080726
12:42,27
12:26,17
25:08,44
02:49,10
26.73
2673
3
 
4
72
00420-00212 Šarkovský Pavel - 5 59 080089
13:27,41
12:39,73
26:07,14
03:47,80
25.73
2573
3
 
5
3
00420-00011 Levíčková Helena, In 49
13:18,12
14:20,09
27:38,21
05:18,87
24.32
 
6
75
 
Burgl Ladislav
 
13:36,33
14:09,71
27:46,04
05:26,70
24.2
 
7
74
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16 080774
15:13,57
14:49,47
30:03,04
07:43,70
22.36
2236
 
8
44
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 080531
17:12,49
19:14,28
36:26,77
14:07,43
18.44
1844
 
9
76
 
Vrtěl Martin
 
28:33,70
35:55,15
01:04:28,85
42:09,51
10.42
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-01138 Brož Ondřej - 2 63 080778
12:51,09
12:45,30
25:36,39
00:00,00
26.24
2624
1
 
2
77
 
Dučák Lukáš
SK
14:01,18
15:11,14
29:12,32
03:35,93
23.01
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
 
Marcin Peter
SK
14:25,04
15:07,40
29:32,44
00:00,00
22.75
 
2
93
 
Zapletal Martin
 
16:10,26
15:35,75
31:46,01
02:13,57
21.15
 
3
95
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
080773
16:47,16
15:48,66
32:35,82
03:03,38
20.62
2062
1
 
4
92
 
Banoci Jaroslav
SK
16:14,33
16:37,68
32:52,01
03:19,57
20.45
 
5
102
 
Dudinská Danka
SK
19:38,74
24:24,95
44:03,69
14:31,25
15.25
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-00215 Suchý Jiří - 3 58 080117
16:04,91
15:55,57
32:00,48
00:00,00
20.99
2099
1
 
2
18
00420-01450 Straňák Dušan - 1 42 080343
16:29,52
16:51,74
33:21,26
01:20,78
20.15
2015
1
 
3
14
 
Šáfr Vladimír
 
18:32,61
17:13,51
35:46,12
03:45,64
18.79
 
4
19
 
Toncar Petr
 
18:22,67
18:39,91
37:02,58
05:02,10
18.14
 
5
11
00420-01480 Fochler Petr - 1 62 080348
20:44,48
20:18,54
41:03,02
09:02,54
16.37
1637
3
 
6
13
 
Polášek Roman
 
22:07,72
22:13,86
44:21,58
12:21,10
15.15
 
7
16
 
Urbančík Martin
 
22:39,39
22:26,95
45:06,34
13:05,86
14.9
 
8
15
00420-01479 Šmotek Jiří - 1
 
080490
23:08,96
22:24,66
45:33,62
13:33,14
14.75
1475
 
9
17
00420-00463 Růčka Bronislav - 5 42 080466
24:17,02
23:56,34
48:13,36
16:12,88
13.94
1394
 
10
20
 
Vojvodík Martin
 
26:52,98
27:53,64
54:46,62
22:46,14
12.27
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-01280 Lišková Kamila - 1 30 080338
18:13,83
18:24,97
36:38,80
00:00,00
18.34
1834
1
 
2
4
00420-01461 Marešová Nicole - 2 58 080077
19:29,07
19:24,61
38:53,68
02:14,88
17.28
1728
2
 
3
7
00420-01382 Tomášková Jana - 1 62 080304
19:26,60
19:27,18
38:53,78
02:14,98
17.28
1728
2
 
4
10
00420-00502 Dušková Zdeňka - 1 35 080616
22:24,76
21:50,38
44:15,14
07:36,34
15.19
1519
 
5
9
 
Vyskočilová Markéta
 
22:11,14
22:26,97
44:38,11
07:59,31
15.06
 
6
8
 
Vojvodíková Barbara
 
28:45,35
29:00,72
57:46,07
21:07,27
11.63
 
7
6
 
Raczová Jana
 
38:19,02
35:19,19
01:13:38,21
36:59,41
9.13
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-01139 Štěpánková Martina - 62 080035
11:12,60
11:16,77
22:29,37
00:00,00
29.88
2988
E
 
2
24
00420-00207 Tobiášek Michal - 1 30 080352
12:07,81
12:04,61
24:12,42
01:43,05
27.76
2776
E
 
3
22
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30 080500
12:03,35
12:18,16
24:21,51
01:52,14
27.59
2759
E
 
4
25
00420-00379 Kováříková Blanka -
 
080717
13:00,35
12:35,81
25:36,16
03:06,79
26.25
2625
1
 
5
21
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
080096
12:55,60
12:40,62
25:36,22
03:06,85
26.25
2625
1
 
6
27
00420-01339 Keltner Vlastimil - 58 080228
13:08,71
12:40,04
25:48,75
03:19,38
26.03
2603
1
 
7
31
 
Volf Miloš
 
13:28,30
13:16,52
26:44,82
04:15,45
25.12
 
8
32
00420-00886 Stejskalová Monika - 6 080391
13:49,80
12:55,97
26:45,77
04:16,40
25.11
2511
1
 
9
33
00420-00796 Perůtková Ivana - 3
 
080407
14:21,10
13:45,39
28:06,49
05:37,12
23.91
2391
2
 
10
29
00420-01478 Šmotková Zuzana - 3
 
080496
16:01,56
16:25,83
32:27,39
09:58,02
20.7
2070
 
11
34
00420-01411 Hladíková Andrea - 2
 
080737
15:24,02
17:05,89
32:29,91
10:00,54
20.68
2068
 
12
28
00420-00754 Levíčková Barbora - 49 080532
18:26,42
16:47,35
35:13,77
12:44,40
19.07
1907
 
13
26
00420-01434 Bahulíková Anna - 1
 
080256
19:15,39
18:15,86
37:31,25
15:01,88
17.91
1791
 
14
30
00420-00476 Ondrášková Jana - 3 3 080456
19:04,35
18:29,74
37:34,09
15:04,72
17.89
1789
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
080098
10:36,92
10:26,40
21:03,32
00:00,00
31.92
3192
E
 
2
38
00420-01496 Vacke Ivo - 2 30 080579
10:56,07
11:00,31
21:56,38
00:53,06
30.63
3063
1
 
3
39
00420-00674 Keltnerová Linda - 1 58 080236
11:29,31
11:13,26
22:42,57
01:39,25
29.59
2959
1
 
4
42
00420-00013 Šabaka Jan, st. - 2 30 080043
11:24,08
11:19,94
22:44,02
01:40,70
29.56
2956
1
 
5
41
00420-00041 Seidl Luboš - 2
 
080002
11:43,96
11:59,90
23:43,86
02:40,54
28.32
2832
2
 
6
35
 
Javorová Tereza
 
11:48,49
12:04,37
23:52,86
02:49,54
28.14
 
7
36
00420-00002 Stejskal Milan 6 080387
12:56,94
13:47,32
26:44,26
05:40,94
25.13
2513
3
 
8
37
00420-00033 Kovářík Václav - 1
 
080714
13:30,48
13:23,97
26:54,45
05:51,13
24.97
2497
3