Napsat dotaz

ESDRA Cup

Výsledková listina - Tarvisio (03.02.2007 - 04.02.2007)
Třída: U - Spřežení 9 a více psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
34
 
Peer Helmut
A
30:31,63
28:45,46
59:17,09
00:00,00
 
2
33
 
Oyen Detlef
D
31:20,52
28:54,67
01:00:15,19
00:58,10
 
3
37
 
Kathan Alexandra
D
31:35,06
29:26,49
01:01:01,55
01:44,46
 
4
35
 
Andres Tom
D
32:13,86
29:44,34
01:01:58,20
02:41,11
 
5
36
 
Brinkmann Volker
D
35:56,38
32:00,10
01:07:56,48
08:39,39
 
6
38
 
Stoeckle Michael
D
35:42,99
33:20,08
01:09:03,07
09:45,98
 
                   
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
40
 
Hiermeier Herbert
D
32:19,11
31:33,41
01:03:52,52
00:00,00
 
2
41
 
Koch Wolfgang
D
33:46,33
32:35,91
01:06:22,24
02:29,72
 
3
43
 
Vernik Ales
SLO
34:41,61
33:45,86
01:08:27,47
04:34,95
 
4
44
 
Jacobs Dries
B
41:36,17
38:36,54
01:20:12,71
16:20,19
 
5
45
 
Cattafesta Maurizio
ITA
42:26,28
39:15,56
01:21:41,84
17:49,32
 
6
42
 
Spagnul Dennis
ITA
44:03,47
42:49,32
01:26:52,79
23:00,27
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
48
 
Beconcini Francesco
ITA
35:12,89
33:49,83
01:09:02,72
00:00,00
 
2
46
 
Stolz Juergen
D
35:15,47
35:42,16
01:10:57,63
01:54,91
 
3
47
 
Glastra Roderick
NL
37:19,14
34:40,20
01:11:59,34
02:56,62
 
4
39
 
Bambi Vanessa
I
46:47,85
44:59,74
01:31:47,59
22:44,87
 
                   
Třída: B - Spřežení 5-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
23
 
Krupicka Petr Jr.
CZ
21:39,29
19:47,03
41:26,32
00:00,00
 
2
19
 
Trnka Jiri Jr.
CZ
21:58,08
19:57,97
41:56,05
00:29,73
 
3
21
 
Trnka Jiri Sr.
CZ
22:01,96
20:36,41
42:38,37
01:12,05
 
4
17
 
Bombardieri Giuseppe
ITA
22:02,13
21:23,71
43:25,84
01:59,52
 
5
16
 
Krupicka Petr Sr.
CZ
22:56,13
21:14,12
44:10,25
02:43,93
 
6
18
 
Mineiro Cristovao
PRT
23:04,82
22:20,31
45:25,13
03:58,81
 
7
22
 
Urank Primoz
SLO
24:17,95
22:39,63
46:57,58
05:31,26
 
8
24
 
Zannini Massimo
ITA
24:59,83
30:38,69
55:38,52
14:12,20
 
9
25
 
Bloch Julie
F
23:56,21
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
10
26
 
Zobundzija Renato
CRO
37:16,11
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: B1 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
27
 
Patsch Georg
D
24:02,50
23:20,35
47:22,85
00:00,00
 
2
29
 
Birkel Andy
D
25:11,50
23:53,48
49:04,98
01:42,13
 
3
30
 
Havenaar Niels
NL
27:23,21
25:40,71
53:03,92
05:41,07
 
4
32
 
Makkreel Sandra
NL
27:56,89
25:23,29
53:20,18
05:57,33
 
5
31
 
Secnik Henrik
SLO
37:35,02
35:48,06
01:13:23,08
26:00,23
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
50
00420-00379 Kovarikova Blanka
 
15:51,82
15:07,51
30:59,33
00:00,00
 
2
51
 
Trnkova Gabina
CZ
16:11,20
15:40,50
31:51,70
00:52,37
 
3
55
00420-00006 Vana Stanislav
 
16:34,76
15:21,65
31:56,41
00:57,08
 
4
57
 
Pavlik Slavomir
CZ
16:19,54
16:02,63
32:22,17
01:22,84
 
5
58
 
Marhadour Claude
F
16:56,41
17:09,39
34:05,80
03:06,47
 
6
59
 
Zdrahal Petr
CZ
17:21,23
16:50,79
34:12,02
03:12,69
 
7
56
 
Soulier Quentin
F
18:16,94
16:41,24
34:58,18
03:58,85
 
8
53
00420-00003 Steiskal Tomas 58
18:28,02
17:39,67
36:07,69
05:08,36
 
9
52
 
Verney Lois
F
19:07,56
19:02,21
38:09,77
07:10,44
 
10
54
 
Carner Andrea
ITA
21:02,54
18:51,11
39:53,65
08:54,32
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
61
 
Nardelli Giovanni
ITA
18:42,96
17:39,76
36:22,72
00:00,00
 
2
68
 
Hierzer Juergen
A
19:24,28
18:19,42
37:43,70
01:20,98
 
3
72
 
Del Nevo Ugo
ITA
19:33,68
19:12,26
38:45,94
02:23,22
 
4
60
 
Osterbauer Gerald
A
20:41,35
20:21,27
41:02,62
04:39,90
 
5
69
 
Panattoni Luca
ITA
21:08,91
20:27,10
41:36,01
05:13,29
 
6
64
 
Van Nistelrooy Walter
NL
20:46,29
20:57,42
41:43,71
05:20,99
 
7
73
 
Mineiro Henrique
PT
22:12,11
20:13,94
42:26,05
06:03,33
 
8
65
 
Albanese Paola
ITA
21:17,72
21:15,04
42:32,76
06:10,04
 
9
66
 
Van der Duim Jerry
NL
24:11,09
23:39,06
47:50,15
11:27,43
 
10
62
 
Sperti Francesca
ITA
25:18,25
24:43,07
50:01,32
13:38,60
 
11
67
 
Are Giovanni
ITA
30:17,96
02:85:2,,78
59::1:0,,74
22:48,02
 
12
70
 
Voler Danilo
SLO
29:39,55
03:20:7,,20
01 01::4:6,,75
25:24,03
 
13
71
 
Bassan Massimo
ITA
30:20,30
03:25:1,,64
01 03::1:1,,94
26:49,22
 
14
74
 
Stolz Juergen
D
20:13,20
00:0,,00
:0:0,,00
00:00,00
 
15
63
 
Patriarca Pierangelo
ITA
22:46,96
00:00,00
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SKJ1 - Skijöring s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
00420-00466 Erlebachova Ilona 30
21:51,96
21:26,35
43:18,31
00:00,00
 
2
5
 
Schumet Edvard
SLO
22:15,54
21:33,65
43:49,19
00:30,88
 
3
7
00420-00259 Laurencova Katerina
 
23:04,53
22:16,93
45:21,46
02:03,15
 
4
6
00420-00050 Porubsky Pavel
 
23:19,82
22:24,02
45:43,84
02:25,53
 
5
3
 
Uccellatore Antonio
ITA
24:45,10
24:20,19
49:05,29
05:46,98
 
6
1
 
Bogovic Bojan
SLO
29:24,82
29:24,71
58:49,53
15:31,22
 
7
8
 
Baerbel Engerer
D
30:55,27
31:16,67
01:02:11,94
18:53,63
 
8
12
 
Oettl Robert Sam-Mal
D
43:43,26
44:33,37
01:28:16,63
44:58,32
 
9
15
 
Humplik Michael
A
49:11,28
43:06,35
01:32:17,63
48:59,32