Napsat dotaz

Pilský mlýn

Výsledková listina - Sedlice (02.12.2006 - 03.12.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
 
Karas František
 
17:30,00
18:29,00
35:59,00
00:00,00
25.01
 
2
62
 
Zetek Václav
 
19:42,00
20:08,00
39:50,00
03:51,00
22.59
 
3
64
 
Valko Ladislav
 
20:17,00
20:00,00
40:17,00
04:18,00
22.34
 
4
56
 
Brož Ladislav
 
20:11,00
20:31,00
40:42,00
04:43,00
22.11
 
5
54
 
Ochozka Jan
 
20:06,00
20:53,00
40:59,00
05:00,00
21.96
 
6
61
 
Čurda Milan
 
20:39,00
21:15,00
41:54,00
05:55,00
21.48
 
7
58
 
Habásko Roman
 
21:33,00
21:18,00
42:51,00
06:52,00
21
 
8
55
 
Řehout Martin
 
22:31,00
20:46,00
43:17,00
07:18,00
20.79
 
9
57
 
Juza Václav
 
24:08,00
23:52,00
48:00,00
12:01,00
18.75
 
10
60
 
Krásná Jana
 
23:56,00
24:52,00
48:48,00
12:49,00
18.44
 
11
42
 
Houdek Jiří
 
25:03,00
25:01,00
50:04,00
14:05,00
17.98
 
12
65
 
Štěpanovský Petr
 
26:29,00
28:11,00
54:40,00
18:41,00
16.46
 
13
63
 
Fryčová Dana
 
28:30,00
31:39,00
01:00:09,00
24:10,00
14.96
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
 
Odstrčilík Marek
 
14:22,00
14:38,00
29:00,00
00:00,00
31.03
 
2
4
 
Blažo Lukáš
 
15:05,00
14:36,00
29:41,00
00:41,00
30.32
 
3
1
 
Suchý Jiří
 
15:00,00
15:07,00
30:07,00
01:07,00
29.88
 
4
2
 
Ženíšek Michal
 
15:09,00
15:39,00
30:48,00
01:48,00
29.22
 
5
16
 
Semrád Miloš
 
17:00,00
17:23,00
34:23,00
05:23,00
26.18
 
6
11
 
Velkoborská Iva
 
17:55,00
17:32,00
35:27,00
06:27,00
25.39
 
7
17
 
Rešová Charlotte
 
19:01,00
18:40,00
37:41,00
08:41,00
23.88
 
8
7
 
Chelkowski Eric
 
19:41,00
18:59,00
38:40,00
09:40,00
23.28
 
9
3
 
Basl Pavel
 
20:19,00
18:31,00
38:50,00
09:50,00
23.18
 
10
18
 
Nováková Kamila
 
20:40,00
19:19,00
39:59,00
10:59,00
22.51
 
11
10
 
Oueslati Nouri
 
23:04,00
17:18,00
40:22,00
11:22,00
22.3
 
12
9
 
Hromková Eliška
 
19:58,00
22:04,00
42:02,00
13:02,00
21.41
 
13
13
 
Pekař Milan
 
21:06,00
21:48,00
42:54,00
13:54,00
20.98
 
14
5
 
Nývlt Vladimír
 
23:20,00
23:30,00
46:50,00
17:50,00
19.22
 
15
12
 
Králová Jana
 
23:05,00
24:41,00
47:46,00
18:46,00
18.84
 
16
8
 
Dolejš Zdeněk
 
23:57,00
26:58,00
50:55,00
21:55,00
17.68
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
 
Chovanec Michal
 
16:21,00
20:30,00
36:51,00
00:00,00
24.42
 
2
51
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
070186
25:00,00
24:12,00
49:12,00
12:21,00
18.29
1829
 
3
46
 
Keken Zoltán
 
26:54,00
27:12,00
54:06,00
17:15,00
16.64
 
4
47
 
Mikolášová Šárka
 
28:01,00
30:45,00
58:46,00
21:55,00
15.31
 
5
45
 
Kollmanová Marie
 
28:39,00
32:08,00
01:00:47,00
23:56,00
14.81
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
00420-00368 Škoda Martin 17 070098
17:37,00
16:59,00
34:36,00
00:00,00
26.01
2601
 
2
35
00420-01011 Homolka Miroslav 40 070484
17:28,00
17:45,00
35:13,00
00:37,00
25.56
2556
 
3
34
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 070121
17:53,00
17:58,00
35:51,00
01:15,00
25.1
2510
 
4
40
00420-01051 Tomášek Miloš 40 070707
18:53,00
19:40,00
38:33,00
03:57,00
23.35
2335
 
5
36
00420-01223 Kronus Roman 55 070285
18:34,00
20:27,00
39:01,00
04:25,00
23.07
2307
 
6
44
00420-01318 Lovetínský Milan 35 070357
21:32,00
21:18,00
42:50,00
08:14,00
21.01
2101
 
7
37
 
Nepf Reini /D/
 
21:12,00
23:04,00
44:16,00
09:40,00
20.33
 
8
39
 
Fišer Stanislav
 
22:43,00
22:35,00
45:18,00
10:42,00
19.87
 
9
43
00420-01182 Dolejš Libor
 
070264
24:06,00
26:06,00
50:12,00
15:36,00
17.93
1793
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-00711 Hubka Petr
 
070400
24:01,00
24:23,00
48:24,00
00:00,00
18.6
1860
 
2
49
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
070568
27:47,00
24:33,00
52:20,00
03:56,00
17.2
1720
 
3
53
00420-01109 Pešková Alena 20 070560
26:47,00
28:11,00
54:58,00
06:34,00
16.37
1637
 
4
50
00420-01191 Němec Vojta 35 070491
28:03,00
29:38,00
57:41,00
09:17,00
15.6
1560
 
5
52
00420-00291 Chlaň František 40 070480
27:51,00
30:08,00
57:59,00
09:35,00
15.52
1552
 
                           
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
71
 
Štěpánková Martina
 
23:29,00
24:09,00
47:38,00
00:00,00
18.89
 
2
78
 
Chovanec Michal
 
23:53,00
27:47,00
51:40,00
04:02,00
17.42
 
3
66
 
Čermák Roman
 
26:55,00
27:42,00
54:37,00
06:59,00
16.48
 
4
77
 
Húbnerová Lucie
 
28:54,00
28:22,00
57:16,00
09:38,00
15.72
 
5
67
 
Burda František
 
28:29,00
28:48,00
57:17,00
09:39,00
15.71
 
6
75
 
Tomášková Jana
 
30:58,00
30:52,00
01:01:50,00
14:12,00
14.56
 
7
76
 
Pavlíček Petr
 
34:09,00
33:56,00
01:08:05,00
20:27,00
13.22
 
8
73
 
Bielik Antoník
 
34:45,00
36:14,00
01:10:59,00
23:21,00
12.68
 
9
70
 
Jirák Jan
 
34:54,00
36:15,00
01:11:09,00
23:31,00
12.65
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Keltner Vlastimil
 
16:11,00
15:47,00
31:58,00
00:00,00
28.15
 
2
21
 
Ženíšek Pavel
 
16:26,00
16:17,00
32:43,00
00:45,00
27.51
 
3
79
 
Bárta Richard
 
19:14,00
17:06,00
36:20,00
04:22,00
24.77
 
4
23
 
Strnad Jiří
 
20:11,00
21:13,00
41:24,00
09:26,00
21.74
 
5
22
 
Schnur Liz
 
21:17,00
23:09,00
44:26,00
12:28,00
20.26
 
6
24
 
Janovský Pavel
 
22:38,00
23:14,00
45:52,00
13:54,00
19.62
 
7
28
 
Špaček Jaroslav
 
26:29,00
26:52,00
53:21,00
21:23,00
16.87
 
8
69
 
Bieliková Romana
 
28:10,00
30:06,00
58:16,00
26:18,00
15.45
 
9
25
 
Anděrová Lucie
 
34:11,00
35:11,00
01:09:22,00
37:24,00
12.97