Napsat dotaz

Brdský pohár Acana

Výsledková listina - Točník (18.11.2006 - 19.11.2006)
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-00222 Čermák Roman
 
01:05:24,39
01:06:18,92
02:11:43,31
00:00,00
13.76
 
2
37
 
Hübnerová Lucie
 
01:09:54,03
01:07:53,06
02:17:47,09
06:03,78
13.15
 
3
38
00420-00028 Burda František
 
01:14:29,92
01:15:24,57
02:29:54,49
18:11,18
12.09
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01007 Zetek Václav 35 070070
55:26,10
54:48,09
01:50:14,19
00:00,00
16.44
1644
 
2
12
 
Hanuš Michal
 
01:30:55,59
01:30:57,92
03:01:53,51
01:11:39,32
9.96
 
3
11
00420-00351 Kmochová Vanda 17 070724
01:30:55,06
01:48:35,84
03:19:30,90
01:29:16,71
9.08
908
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
 
Fišer Stanislav
 
01:04:50,42
01:03:45,76
02:08:36,18
00:00,00
14.09
 
2
22
 
Šplouchal Pavel
 
01:10:42,87
01:04:50,95
02:15:33,82
06:57,64
13.37
 
3
26
00420-01336 Kalous Petr
 
070494
01:11:27,34
01:08:38,09
02:20:05,43
11:29,25
12.93
1293
 
4
23
00420-00246 Gurega Petr 9 070372
01:12:36,40
01:14:22,57
02:26:58,97
18:22,79
12.33
1233
 
5
25
00420-00427 Burda Richard 25 070388
01:13:31,06
01:13:34,90
02:27:05,96
18:29,78
12.32
1232
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-01191 Němec Vojtěch 35 070492
01:22:25,50
01:26:21,37
02:48:46,87
00:00,00
10.74
1074
 
2
34
00420-00457 Šidlo Luděk 59
01:33:57,07
01:28:08,34
03:02:05,41
13:18,54
9.95
 
3
33
00420-00542 Janko Ota 25 070699
01:49:16,20
01:36:12,81
03:25:29,01
36:42,14
8.82
882
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-00267 Ševelová Marie 58 070152
41:49,17
40:34,67
01:22:23,84
00:00,00
21.99
2199
 
2
14
 
Korda Karel
 
43:26,73
43:27,58
01:26:54,31
04:30,47
20.85
 
3
20
00420-00980 Czastka Sven
 
070511
44:43,79
42:49,86
01:27:33,65
05:09,81
20.69
2069
 
4
19
 
Dzubová Petra
 
49:57,25
44:53,40
01:34:50,65
12:26,81
19.11
 
5
18
00420-00821 Petruželka Milan 20 070754
57:17,32
56:07,27
01:53:24,59
31:00,75
15.98
1598
 
6
17
00420-00767 Brzková Klára 35 070527
01:06:40,17
01:10:10,90
02:16:51,07
54:27,23
13.24
1324
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-00215 Suchý Jiří 58 070470
38:47,78
41:04,50
01:19:52,28
00:00,00
22.69
2269
 
2
8
00420-00674 Keltnerová Linda 58 070456
46:40,70
39:39,76
01:26:20,46
06:28,18
20.99
2099
 
3
1
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 070448
46:08,15
45:11,90
01:31:20,05
11:27,77
19.84
1984
 
4
4
00420-00212 Šarkovský Pavel 59 070218
50:26,81
51:30,39
01:41:57,20
22:04,92
17.77
1777
 
5
3
00420-00843 Kubelka Jiří 59 070513
55:07,56
52:30,42
01:47:37,98
27:45,70
16.83
1683
 
6
7
00420-01144 Janovský Pavel 35
56:34,21
54:15,42
01:50:49,63
30:57,35
16.35
 
7
2
00420-00591 Voříšek Tomáš 56 070114
57:30,15
53:46,58
01:51:16,73
31:24,45
16.28
1628
 
8
88
 
Kačur Jan
 
01:05:17,81
01:02:25,67
02:07:43,48
47:51,20
14.19
 
9
6
 
Koudelka Ota
 
01:24:46,18
01:35:04,14
02:59:50,32
01:39:58,04
10.08
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00481 Brož Ladislav 40 070391
01:04:24,78
01:17:54,21
02:22:18,99
00:00,00
12.73
1273
 
2
28
 
Heller Radek
 
01:14:02,75
01:16:09,21
02:30:11,96
07:52,97
12.06
 
3
27
00420-00575 Holá Jana 9 070625
01:21:07,54
01:17:37,79
02:38:45,33
16:26,34
11.41
1141
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 070195
01:11:19,18
01:07:27,46
02:18:46,64
00:00,00
13.06
1306
 
2
30
 
Jůza Václav
 
01:15:06,34
01:15:59,98
02:31:06,32
12:19,68
11.99
 
3
32
 
Jančík Filip
 
01:23:45,98
01:21:37,21
02:45:23,19
26:36,55
10.96
 
4
36
 
Jiránek Jaroslav
 
01:47:34,07
01:43:14,54
03:30:48,61
01:12:01,97
8.6