Napsat dotaz

Brdský pohár Acana

Výsledková listina - Točník (18.11.2006 - 19.11.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-00567 Čurda Milan 59 070108
24:10,57
23:52,81
48:03,38
00:00,00
17.73
1773
 
2
74
00420-00913 Strakoš Josef 58
25:05,34
24:33,04
49:38,38
01:35,00
17.16
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
70
 
Basl Pavel
 
20:38,96
20:11,51
40:50,47
00:00,00
20.86
 
2
71
 
Fiedler Michael
 
21:51,57
20:19,48
42:11,05
01:20,58
20.2
 
3
16
 
Svoboda Jiří
 
21:55,17
21:17,53
43:12,70
02:22,23
19.72
 
4
72
00420-00545 Semrád Miloš
 
070531
22:59,07
20:15,43
43:14,50
02:24,03
19.7
1970
 
5
73
 
Hofreiter Roman
 
26:00,48
25:07,65
51:08,13
10:17,66
16.66
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-01427 Lorencová Markéta
 
070587
17:00,45
15:32,84
32:33,29
00:00,00
26.17
2617
 
2
65
00420-01461 Marešová Nikola 58 070743
19:30,23
21:51,48
41:21,71
08:48,42
20.6
2060
 
3
68
00420-01143 Nováková Kamila
 
070317
25:33,20
24:31,90
50:05,10
17:31,81
17.01
1701
 
4
69
00420-01451 Rešová Charlotte
 
070788
27:04,57
24:09,21
51:13,78
18:40,49
16.63
1663
 
5
66
 
Králová Jana
 
27:55,39
26:30,43
54:25,82
21:52,53
15.65
 
6
67
 
Fiedlerová Lenka
 
29:37,04
28:12,00
57:49,04
25:15,75
14.74
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 070026
16:00,79
14:57,98
30:58,77
00:00,00
27.5
2750
 
2
81
00420-01464 Polívka Radek 36 070772
30:32,43
32:10,21
01:02:42,64
31:43,87
13.59
1359
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-00368 Škoda Martin 17 070098
17:43,39
17:43,96
35:27,35
00:00,00
24.03
2403
 
2
40
00420-01011 Homolka Miroslav 40 070484
18:07,25
18:22,46
36:29,71
01:02,36
23.35
2335
 
3
41
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 070121
21:13,10
20:15,71
41:28,81
06:01,46
20.54
2054
 
4
44
00420-01051 Tomášek MIloš 40 070707
21:22,89
21:57,09
43:19,98
07:52,63
19.66
1966
 
5
45
00420-01318 Lovětínský Milan 35 070357
23:53,71
24:11,24
48:04,95
12:37,60
17.72
1772
 
6
43
00420-01223 Kronus Roman 55 070285
23:29,17
25:15,54
48:44,71
13:17,36
17.48
1748
 
7
46
00420-00616 Mikutová Anita 35 070281
31:44,60
29:19,67
01:01:04,27
25:36,92
13.95
1395
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
070568
22:58,14
23:59,39
46:57,53
00:00,00
18.14
1814
 
2
49
00420-00711 Hubka Petr
 
070400
24:05,45
24:16,87
48:22,32
01:24,79
17.61
1761
 
3
47
 
Slepička Martin
 
34:50,62
33:15,85
01:08:06,47
21:08,94
12.51
 
4
51
00420-00291 Chlaň František 40 070480
34:06,68
34:20,03
01:08:26,71
21:29,18
12.45
1245
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
 
Stibal Ivan
 
27:40,10
28:55,42
56:35,52
00:00,00
15.06
 
2
79
 
Tůma Jan
 
29:30,70
30:13,75
59:44,45
03:08,93
14.26
 
3
53
 
Bielik Jan
 
34:06,40
33:49,78
01:07:56,18
11:20,66
12.54
 
4
52
00420-00706 Bielik Antonín 40 070477
34:10,03
33:53,73
01:08:03,76
11:28,24
12.52
1252
 
5
56
 
Tůma Roman
 
36:35,57
38:34,42
01:15:09,99
18:34,47
11.33
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
62
 
Stibalová Alena
 
28:46,46
28:23,09
57:09,55
00:00,00
14.91
 
2
58
00420-00502 Dušková Zdeňka 35 070343
29:00,95
28:41,12
57:42,07
00:32,52
14.77
1477
 
3
63
 
Kožíšková Hana
 
31:49,01
31:23,95
01:03:12,96
06:03,41
13.48
 
4
61
00420-01461 Marešová Nikola 58
34:47,46
32:27,40
01:07:14,86
10:05,31
12.67
 
5
60
 
Kronusová Eva
 
38:14,82
40:18,98
01:18:33,80
21:24,25
10.84
 
6
57
00420-00707 Bieliková Romana 40 070479
40:01,34
40:56,34
01:20:57,68
23:48,13
10.52
1052
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
100
 
Homolka Petr
 
11:45,84
04:07,56
15:53,40
00:00,00
22.66
 
2
101
 
Voříšek Jaroslav
 
12:29,46
03:36,87
16:06,33
00:12,93
22.35
 
3
109
 
Guregová Romana
 
18:02,65
07:41,14
25:43,79
09:50,39
13.99
 
                           
Kategorie: Jun2 - Mládežnická kategorie 2 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
105
 
Burian Jan
 
06:49,70
05:59,62
12:49,32
00:00,00
18.72
 
2
104
 
Voříšková Kateřina
 
08:38,01
08:11,78
16:49,79
04:00,47
14.26
 
3
102
 
Voříšková Anežka
 
11:22,53
08:43,96
20:06,49
07:17,17
11.94
 
4
108
 
Fiedlerová Eliška
 
15:46,82
15:35,04
31:21,86
18:32,54
7.65
 
5
103
 
Seidlová Eliška
 
19:12,04
16:12,35
35:24,39
22:35,07
6.78
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
00420-01185 Burian Jan 58 070501
19:49,10
18:01,59
37:50,69
00:00,00
22.51
2251
 
2
75
00420-01203 Anděrová Lucie 58 070208
33:11,32
33:38,64
01:06:49,96
28:59,27
12.75
1275
 
3
76
00420-01061 Švecová Patricie 35 070741
34:00,32
33:39,98
01:07:40,30
29:49,61
12.59
1259
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-00913 Strnad Jiří 58 070457
22:42,20
23:23,96
46:06,16
00:00,00
18.48
1848
 
2
85
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
070185
24:55,70
23:47,96
48:43,66
02:37,50
17.48
1748
 
3
83
 
Slezáková Margita
 
25:29,65
23:40,31
49:09,96
03:03,80
17.33
 
4
86
00420-01403 Jebavý David
 
070768
25:34,07
29:21,56
54:55,63
08:49,47
15.51
1551
 
5
87
 
Seidl David
 
28:00,85
27:11,17
55:12,02
09:05,86
15.43