Napsat dotaz

HAFAN 006

Výsledková listina - Telč (19.08.2006 - 20.08.2006)
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
 
Klikarová Soňa
 
14:23,00
04:05,00
07:45,00
26:13,00
00:00,00
27.01
 
2
23
 
Posád Zdenek
 
15:15,00
05:06,00
08:20,00
28:41,00
02:28,00
24.68
 
3
19
 
Toncar Petr
 
15:34,00
04:30,00
10:06,00
30:10,00
03:57,00
23.47
 
4
40
 
Merhautová Pavla
 
17:44,00
05:27,00
08:35,00
31:46,00
05:33,00
22.29
 
5
39
 
Merhaut Michal
 
18:44,00
05:13,00
08:21,00
32:18,00
06:05,00
21.92
 
6
22
 
Podráská Dita
 
20:32,00
06:13,00
08:31,00
35:16,00
09:03,00
20.08
 
7
38
 
Čápová Marcela
 
22:28,00
05:00,00
09:32,00
37:00,00
10:47,00
19.14
 
8
33
 
Trávník Zdeněk
 
28:42,00
05:08,00
09:02,00
42:52,00
16:39,00
16.52
 
9
36
 
Dzubová Petra
 
30:16,00
06:32,00
11:42,00
48:30,00
22:17,00
14.6
 
10
24
 
Chovanec Michal
 
00:00,00
13:20,00
10:33,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01444 Erbs Dušan 62
20:18,00
05:11,00
11:07,00
36:36,00
00:00,00
19.34
 
2
21
 
Straňák Dušan
 
21:36,00
05:36,00
11:44,00
38:56,00
02:20,00
18.18
 
3
1
 
Homolka Rudolf
 
23:07,00
05:28,00
11:52,00
40:27,00
03:51,00
17.5
 
4
19
 
Toncar Petr
 
23:35,00
05:32,00
12:37,00
41:44,00
05:08,00
16.96
 
5
3
 
Šafr Vladimír
 
23:56,00
06:29,00
12:39,00
43:04,00
06:28,00
16.44
 
6
46
 
Zima Jan
 
26:58,00
06:48,00
14:39,00
48:25,00
11:49,00
14.62
 
7
32
 
Vlček Petr
 
30:28,00
05:56,00
12:52,00
49:16,00
12:40,00
14.37
 
8
14
 
Burda František
 
26:07,00
06:46,00
16:46,00
49:39,00
13:03,00
14.26
 
9
55
 
Plunder Michal
 
28:07,00
06:46,00
15:18,00
50:11,00
13:35,00
14.11
 
10
15
 
Čermák Roman
 
29:07,00
06:30,00
14:47,00
50:24,00
13:48,00
14.05
 
11
45
 
Srbek Vlastimil
 
31:25,00
06:41,00
14:01,00
52:07,00
15:31,00
13.58
 
12
16
 
Tůma Jan
 
28:55,00
07:19,00
16:43,00
52:57,00
16:21,00
13.37
 
13
5
 
Kurak Martin
 
36:42,00
07:56,00
17:19,00
01:01:57,00
25:21,00
11.43
 
14
24
 
Chovanec Michal
 
00:00,00
06:05,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
 
Klikarová Soňa
 
21:31,00
04:40,00
12:00,00
38:11,00
00:00,00
18.54
 
2
11
 
Štěpánková Martina
 
23:34,00
04:54,00
12:31,00
40:59,00
02:48,00
17.28
 
3
25
 
Slaměníková Markéta
 
23:55,00
05:13,00
13:10,00
42:18,00
04:07,00
16.74
 
4
38
 
Čápová Marcela
 
28:39,00
06:41,00
13:08,00
48:28,00
10:17,00
14.61
 
5
12
 
Mrázová Ivana
 
28:04,00
06:24,00
14:29,00
48:57,00
10:46,00
14.46
 
6
10
 
Ševelová Marie
 
28:01,00
06:49,00
14:51,00
49:41,00
11:30,00
14.25
 
7
13
 
Stibalová Alena
 
28:32,00
07:02,00
14:26,00
50:00,00
11:49,00
14.16
 
8
30
 
Matrková Lucie
 
28:02,00
07:04,00
15:35,00
50:41,00
12:30,00
13.97
 
9
28
 
Procházková Ivana
 
33:08,00
07:38,00
16:57,00
57:43,00
19:32,00
12.27
 
10
27
 
Burdová Martina
 
38:02,00
08:39,00
18:52,00
01:05:33,00
27:22,00
10.8
 
11
4
 
Zezulová Inka
 
40:47,00
11:16,00
22:49,00
01:14:52,00
36:41,00
9.46
 
12
34
 
Brázdilová Martina
 
44:38,00
09:46,00
23:05,00
01:17:29,00
39:18,00
9.14
 
13
26
 
Dušková Zdeňka
 
27:16,00
00:00,00
15:34,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 3. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
 
Suchý Jiří
 
17:58,00
04:17,00
08:25,00
30:40,00
00:00,00
23.09
 
2
7
 
Keltner Vlastimil
 
19:06,00
04:05,00
08:28,00
31:39,00
00:59,00
22.37
 
3
6
 
Keltnerová Linda
 
19:34,00
04:48,00
08:29,00
32:51,00
02:11,00
21.55
 
4
41
 
Elster Petr
 
18:58,00
05:16,00
08:39,00
32:53,00
02:13,00
21.53
 
5
22
 
Podráská Dita
 
21:18,00
04:48,00
08:30,00
34:36,00
03:56,00
20.46
 
6
17
 
Ženíšek Michal
 
21:32,00
05:01,00
09:05,00
35:38,00
04:58,00
19.87
 
7
20
 
Tomášková Jana
 
22:18,00
05:12,00
10:36,00
38:06,00
07:26,00
18.58
 
8
35
 
Czastka Sven
 
27:46,00
04:54,00
09:04,00
41:44,00
11:04,00
16.96
 
9
2
 
Chlumský Miloslav
 
27:24,00
04:49,00
09:54,00
42:07,00
11:27,00
16.81
 
10
18
 
Ženíšek Pavel
 
27:21,00
05:21,00
09:28,00
42:10,00
11:30,00
16.79
 
11
43
 
Pechek Vladimír
 
23:49,00
05:38,00
14:05,00
43:32,00
12:52,00
16.26
 
12
42
 
Jankovská Věra
 
29:03,00
06:51,00
13:15,00
49:09,00
18:29,00
14.4
 
13
29
 
Peňáz Rudolf
 
30:45,00
06:53,00
12:34,00
50:12,00
19:32,00
14.1
 
14
31
 
Strnad Jiří
 
00:00,00
04:53,00
11:08,00
00:00,00
00:00,00
0