Napsat dotaz

Svatováclavský Proplan cup 2006

Výsledková listina - Mladá Boleslav (28.09.2006 - 28.09.2006)
www stránky závodu: http://zavody.ceskyhorskypes.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
 
Kmochová Vanda
 
18:08,10
07:21,00
25:29,10
00:00,00
16.01
 
2
24
 
Jančík Filip
 
28:58,20
11:24,10
40:22,30
14:53,20
10.11
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
 
Ženíšek Michal
 
10:55,30
04:15,50
15:10,80
00:00,00
26.88
 
2
33
 
Ostrčilík Marek
 
11:07,80
04:13,80
15:21,60
00:10,80
26.56
 
3
17
 
Korda Pavel
 
12:03,50
04:41,20
16:44,70
01:33,90
24.37
 
4
49
 
Syroha Michal
 
15:13,00
05:06,10
20:19,10
05:08,30
20.08
 
5
13
00420-00186 Dolejš Zdeněk, st. - 45
14:21,00
06:06,80
20:27,80
05:17,00
19.94
 
6
51
 
Šimr Petr
 
14:35,20
06:01,30
20:36,50
05:25,70
19.8
 
7
42
00420-00416 Flídr Aleš - 2
 
14:32,20
06:20,40
20:52,60
05:41,80
19.54
 
8
1
 
Mihalčík Josef
 
16:59,50
06:47,50
23:47,00
08:36,20
17.15
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01069 Klikarová Soňa - 5 30
09:46,10
03:55,40
13:41,50
00:00,00
29.8
 
2
34
00420-00466 Erlebachová Ilona - 30
09:55,50
04:00,10
13:55,60
00:14,10
29.3
 
3
43
 
Marešová Nicole
 
12:27,90
04:52,40
17:20,30
03:38,80
23.53
 
4
14
 
Hromková Eliška
 
17:05,80
06:48,90
23:54,70
10:13,20
17.06
 
5
36
 
Hencová Šárka
 
24:01,30
09:09,30
33:10,60
19:29,10
12.3
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
 
Merhaut Michal
 
12:42,70
04:12,80
16:55,50
00:00,00
24.11
 
2
52
 
Burda Richard
 
20:04,40
07:36,50
27:40,90
10:45,40
14.74
 
3
44
 
Vodák Milan
 
20:59,30
07:34,30
28:33,60
11:38,10
14.29
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01444 Erbs Dušan 62
13:12,60
05:09,80
18:22,40
00:00,00
22.21
 
2
7
 
Suchý Jiří
 
13:25,30
05:11,70
18:37,00
00:14,60
21.92
 
3
16
 
Toncar Petr
 
16:00,90
05:46,90
21:47,80
03:25,40
18.72
 
4
22
 
Chovanec Michael
 
15:57,90
05:59,80
21:57,70
03:35,30
18.58
 
5
50
 
Schwoma Michal
 
15:58,70
06:10,30
22:09,00
03:46,60
18.42
 
6
2
 
Šáfr Vladimír
 
16:02,80
06:08,80
22:11,60
03:49,20
18.38
 
7
27
 
Čermák Roman
 
17:00,70
06:35,40
23:36,10
05:13,70
17.29
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
 
Homolka Rudolf
 
15:02,40
05:55,40
20:57,80
00:00,00
19.46
 
2
25
00420-00028 Burda František - 1
 
17:03,40
06:36,10
23:39,50
02:41,70
17.25
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
00420-01069 Klikarová Soňa - 4 30
14:00,20
05:30,50
19:30,70
00:00,00
20.91
 
2
39
00420-00209 Halířová Jarmila - 1 17
14:59,30
05:54,50
20:53,80
01:23,10
19.52
 
3
45
 
Chocholoušová Jana
 
15:37,80
05:59,50
21:37,30
02:06,60
18.87
 
4
23
00420-00560 Slaměníková Markéta
 
15:44,90
06:11,20
21:56,10
02:25,40
18.6
 
5
38
00420-00593 Nešněrová Dagmar - 3 17
17:22,40
06:34,80
23:57,20
04:26,50
17.03
 
6
19
 
Mrázová Ivana
 
17:36,40
06:39,90
24:16,30
04:45,60
16.81
 
7
37
00420-00355 Nešněrová Kateřina - 17
19:19,10
06:50,70
26:09,80
06:39,10
15.59
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
 
Suchý Jiří
 
10:24,90
04:08,10
14:33,00
00:00,00
28.04
 
2
10
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
10:40,30
04:10,90
14:51,20
00:18,20
27.47
 
3
8
 
Keltner Vlastimil
 
10:42,60
04:16,90
14:59,50
00:26,50
27.22
 
4
9
 
Keltnerová Linda
 
11:21,00
04:40,70
16:01,70
01:28,70
25.45
 
5
12
 
Fiedlerová Lenka
 
16:59,00
06:49,20
23:48,20
09:15,20
17.14
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00050 Porubský Pavel, Ing.
 
09:39,40
03:55,70
13:35,10
00:00,00
30.03
 
2
30
 
Šarkovský Pavel
 
11:21,20
04:29,00
15:50,20
02:15,10
25.76
 
3
26
00420-00591 Voříšek Tomáš - 1 56
12:34,60
04:44,40
17:19,00
03:43,90
23.56
 
4
41
 
Strnad Jiří
 
12:41,40
04:40,50
17:21,90
03:46,80
23.5
 
5
18
 
Kačur Jan
 
17:46,80
04:46,40
22:33,20
08:58,10
18.09
 
6
5
 
Koudelka Ota
 
18:49,80
05:55,80
24:45,60
11:10,50
16.48
 
7
32
00420-00519 Kohout Miroslav - 2
 
21:22,50
09:01,50
30:24,00
16:48,90
13.42