Napsat dotaz

"Česká Sibiř" 6. ročník

Výsledková listina - Přeštěnice u Milevska (11.11.2006 - 12.11.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-00897 Weber Petr 40
19:37,00
18:45,00
38:22,00
00:00,00
23.77
 
2
12
00420-01007 Zetek Václav 35 070071
26:35,00
25:54,00
52:29,00
14:07,00
17.38
1738
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
3
13
00420-00567 Čurda Milan 59 070108
30:58,00
29:18,00
01:00:16,00
21:54,00
15.13
1513
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
 
Basl Pavel
 
25:38,00
22:14,00
47:52,00
00:00,00
19.05
 
2
3
 
Chelkowski Eric
 
25:18,00
22:58,00
48:16,00
00:24,00
18.9
 
3
2
00420-00321 Brzek Martin 35 070520
29:09,00
27:08,00
56:17,00
08:25,00
16.2
1620
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
 
Ježková Lucie
 
27:53,00
26:35,00
54:28,00
00:00,00
16.74
 
2
5
00420-00767 Brzková Klára 35 070526
28:14,00
27:02,00
55:16,00
00:48,00
16.5
1650
 
3
6
00420-01428 Králová Jana 35
33:14,00
40:05,00
01:13:19,00
18:51,00
12.44
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
00420-00225 Keken Zoltán
 
30:46,00
33:48,00
01:04:34,00
00:00,00
14.12
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 070121
24:44,00
24:14,00
48:58,00
00:00,00
18.62
1862
 
2
19
00420-01223 Kronus Roman 55 070285
25:58,00
27:25,00
53:23,00
04:25,00
17.08
1708
 
3
20
00420-01051 Tomášek Miloš 40 070707
27:31,00
26:36,00
54:07,00
05:09,00
16.85
1685
 
4
21
00420-01318 Lovětínský Milan 35 070357
26:58,00
28:14,00
55:12,00
06:14,00
16.52
1652
 
5
22
00420-00835 Houdek Jiří 55
30:38,00
31:24,00
01:02:02,00
13:04,00
14.7
 
6
23
00420-01227 Hejna Josef 55
38:38,00
42:48,00
01:21:26,00
32:28,00
11.2
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01163 Trinkl Ladislav
 
070568
28:45,00
28:34,00
57:19,00
00:00,00
15.91
1591
 
2
27
00420-01191 Němec Vojtěch 35 070491
36:25,00
38:50,00
01:15:15,00
17:56,00
12.12
1212
 
3
28
 
Urbánek Rostislav
 
40:53,00
41:52,00
01:22:45,00
25:26,00
11.02
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-00892 Strnad Jiří
 
02:34,00
02:26,00
05:00,00
00:00,00
14.4
 
2
38
00420-00807 Burian Jan 58
03:16,00
03:09,00
06:25,00
01:25,00
11.22
 
2
37
 
Musilová Vendula
 
03:03,00
02:44,00
05:47,00
00:47,00
12.45
 
4
36
 
Slavíková Andrea
 
03:35,00
03:18,00
06:53,00
01:53,00
10.46
 
5
39
00420-00538 Burian Josef
 
07:50,00
06:51,00
14:41,00
09:41,00
4.9
 
6
40
 
Strnadová Natálie
 
09:30,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
00420-01170 Tůma Jan
 
070336
33:11,00
34:35,00
01:07:46,00
00:00,00
13.46
1346
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
2
32
00420-00808 Burianová Lucie
 
39:39,00
40:42,00
01:20:21,00
12:35,00
11.35
 
3
31
 
Slavíková Jana
 
46:27,00
45:07,00
01:31:34,00
23:48,00
9.96
 
4
33
00420-01236 Kronusová Eva 55
43:39,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01185 Burian Jan 58 070501
21:39,00
21:17,00
42:56,00
00:00,00
21.24
2124
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
2
7
00420-00913 Strnad Jiří 58 070457
26:47,00
27:22,00
54:09,00
11:13,00
16.84
1684