Napsat dotaz

Hrobská jízda V.

Výsledková listina - Hrob (07.10.2006 - 08.10.2006)
www stránky závodu: http://mujweb.cz/www/hrobskajizda
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
17
00420-01007 Zetek Václav 35
20:26,70
19:12,85
39:39,55
00:00,00
 
2
18
 
Holá Jana
 
28:15,40
25:53,21
54:08,61
14:29,06
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
23
00420-00567 Čurda Milan 59
22:54,46
20:38,37
43:32,83
00:00,00
 
2
19
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
22:25,43
21:41,65
44:07,08
00:34,25
 
3
21
00420-00246 Gurega Petr 9
25:08,95
25:26,10
50:35,05
07:02,22
 
4
20
00420-00427 Burda Richard 25
24:55,89
27:21,21
52:17,10
08:44,27
 
5
22
 
Šindelář Milan
 
29:52,20
27:57,14
57:49,34
14:16,51
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
24
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
13:32,39
13:44,43
27:16,82
00:00,00
 
2
62
 
Klimplová Ilona
 
20:45,78
19:48,03
40:33,81
13:16,99
 
3
60
 
Rieger Leoš
 
28:32,06
32:26,42
01:00:58,48
33:41,66
 
4
63
 
Šlangal Jan
 
33:40,15
29:49,59
01:03:29,74
36:12,92
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
25
00420-00368 Škoda Martin 17
15:05,54
15:20,06
30:25,60
00:00,00
 
2
26
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
19:01,34
17:42,53
36:43,87
06:18,27
 
3
64
00420-00366 Škoda Vlastimil 17
20:08,81
21:21,28
41:30,09
11:04,49
 
4
30
00420-01318 Lovětinský Milan 35
23:13,35
23:38,45
46:51,80
16:26,20
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
34
 
Trinkl Ladislav
 
21:55,03
22:24,21
44:19,24
00:00,00
 
2
33
 
Janko Ota
 
28:10,75
29:00,31
57:11,06
12:51,82
 
3
35
 
Slepička Martin
 
29:04,78
28:14,51
57:19,29
13:00,05
 
4
32
 
Pešková Alena
 
29:38,54
29:13,34
58:51,88
14:32,64
 
5
31
00420-01191 Němec Vojtěch 35
30:55,53
27:58,57
58:54,10
14:34,86
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
5
 
LorencTomáš
 
14:42,23
14:08,98
28:51,21
00:00,00
 
2
7
00420-00982 Czastka Sven 58
16:29,40
15:04,79
31:34,19
02:42,98
 
3
1
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
17:26,39
16:27,00
33:53,39
05:02,18
 
4
2
00420-01167 Svoboda Jiří
 
17:47,51
17:47,34
35:34,85
06:43,64
 
5
3
00420-00321 Brzek Martin 35
20:48,09
19:57,53
40:45,62
11:54,41
 
6
9
00420-00982 Czastka Sven 58
21:16,82
21:23,71
42:40,53
13:49,32
 
7
6
 
Hofreiter Roman
 
24:08,34
23:53,78
48:02,12
19:10,91
 
8
4
 
Jebavý David
 
25:30,32
46:39,04
01:12:09,36
43:18,15
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
15
 
Javorová Tereza
 
14:25,54
15:24,40
29:49,94
00:00,00
 
2
66
00420-00267 Ševelová Marie 58
14:54,53
15:52,09
30:46,62
00:56,68
 
3
14
 
Dzubová Petra
 
18:00,87
16:49,90
34:50,77
05:00,83
 
4
10
00420-01361 Svobodová Blanka 9
19:06,15
20:24,96
39:31,11
09:41,17
 
5
13
00420-00767 Brzková Klára 35
20:59,85
19:23,82
40:23,67
10:33,73
 
6
11
 
Králová Jana
 
25:27,34
23:41,26
49:08,60
19:18,66
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
42
00420-00050 Porubský Pavel
 
12:52,51
12:51,28
25:43,79
00:00,00
 
2
61
 
Javora Pavel
 
14:51,60
14:54,21
29:45,81
04:02,02
 
3
44
00420-00674 Keltnerová Linda 58
14:58,31
14:57,65
29:55,96
04:12,17
 
4
43
 
Strakoš Josef
 
20:59,37
20:40,92
41:40,29
15:56,50
 
5
45
 
Seidl David
 
24:36,28
25:46,39
50:22,67
24:38,88
 
6
41
 
Koudelka Ota
 
28:43,78
34:53,00
01:03:36,78
37:52,99
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
37
00420-00050 Porubský Pavel
 
14:45,20
14:23,85
29:09,05
00:00,00
 
2
39
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
15:29,65
15:11,71
30:41,36
01:32,31
 
3
40
00420-01185 Burian Jan 58
16:22,78
16:20,21
32:42,99
03:33,94
 
4
67
 
Janovský Pavel
 
19:48,62
19:49,85
39:38,47
10:29,42
 
5
38
 
Peňáz Rudolf
 
21:47,79
21:25,45
43:13,24
14:04,19
 
6
36
00420-01203 Anděrová Lucie 58
33:17,37
33:28,31
01:06:45,68
37:36,63
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
47
00420-00215 Suchý Jiří 58
18:00,07
18:16,92
36:16,99
00:00,00
 
2
49
 
Schwoma Michal
 
22:11,53
22:30,20
44:41,73
08:24,74
 
3
68
 
Hromaz Vladimír
 
27:43,89
23:43,84
51:27,73
15:10,74
 
4
46
 
Polívka Radek
 
33:27,67
32:18,85
01:05:46,52
29:29,53
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
54
00420-00209 Halířová Jarmila 17
21:02,23
21:04,59
42:06,82
00:00,00
 
2
65
 
Dušková Zdeňka
 
23:36,90
23:42,09
47:18,99
05:12,17
 
3
53
 
Borůvková Petra
 
24:48,81
24:41,03
49:29,84
07:23,02
 
4
51
 
Matrková Lucie
 
25:40,57
24:52,00
50:32,57
08:25,75
 
5
52
 
Kožíšková Hana
 
27:49,82
28:32,73
56:22,55
14:15,73
 
6
58
 
Týblová Gabriela
 
34:50,89
37:22,98
01:12:13,87
30:07,05