Napsat dotaz

Hrobská jízda V.

Výsledková listina - Hrob (07.10.2006 - 08.10.2006)
www stránky závodu: http://mujweb.cz/www/hrobskajizda
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-01007 Zetek Václav 35 070071
20:26,70
19:12,85
39:39,55
00:00,00
18.15
1815
 
2
18
 
Holá Jana
 
28:15,40
25:53,21
54:08,61
14:29,06
13.3
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-00567 Čurda Milan 59 070108
22:54,46
20:38,37
43:32,83
00:00,00
16.53
1653
 
2
19
00420-01164 Wegnerová Lucie 35 070193
22:25,43
21:41,65
44:07,08
00:34,25
16.32
1632
 
3
21
00420-00246 Gurega Petr 9
25:08,95
25:26,10
50:35,05
07:02,22
14.23
 
4
20
00420-00427 Burda Richard 25 070385
24:55,89
27:21,21
52:17,10
08:44,27
13.77
1377
 
5
22
 
Šindelář Milan
 
29:52,20
27:57,14
57:49,34
14:16,51
12.45
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
 
LorencTomáš
 
14:42,23
14:08,98
28:51,21
00:00,00
24.95
 
2
7
00420-00982 Czastka Sven 58 070508
16:29,40
15:04,79
31:34,19
02:42,98
22.81
2281
 
3
1
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
070183
17:26,39
16:27,00
33:53,39
05:02,18
21.25
2125
 
4
2
00420-01167 Svoboda Jiří
 
17:47,51
17:47,34
35:34,85
06:43,64
20.24
 
5
3
00420-00321 Brzek Martin 35 070520
20:48,09
19:57,53
40:45,62
11:54,41
17.66
1766
 
6
9
00420-00982 Czastka Sven 58 070508
21:16,82
21:23,71
42:40,53
13:49,32
16.87
1687
 
7
6
 
Hofreiter Roman
 
24:08,34
23:53,78
48:02,12
19:10,91
14.99
 
8
4
 
Jebavý David
 
25:30,32
46:39,04
01:12:09,36
43:18,15
9.98
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
15
 
Javorová Tereza
 
14:25,54
15:24,40
29:49,94
00:00,00
24.13
 
2
66
00420-00267 Ševelová Marie 58
14:54,53
15:52,09
30:46,62
00:56,68
23.39
 
3
14
 
Dzubová Petra
 
18:00,87
16:49,90
34:50,77
05:00,83
20.66
 
4
10
00420-01361 Svobodová Blanka 9 070187
19:06,15
20:24,96
39:31,11
09:41,17
18.22
1822
 
5
13
00420-00767 Brzková Klára 35 070526
20:59,85
19:23,82
40:23,67
10:33,73
17.82
1782
 
6
11
 
Králová Jana
 
25:27,34
23:41,26
49:08,60
19:18,66
14.65
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17 070026
13:32,39
13:44,43
27:16,82
00:00,00
26.39
2639
 
2
62
 
Klimplová Ilona
 
20:45,78
19:48,03
40:33,81
13:16,99
17.75
 
3
60
 
Rieger Leoš
 
28:32,06
32:26,42
01:00:58,48
33:41,66
11.81
 
4
63
 
Šlangal Jan
 
33:40,15
29:49,59
01:03:29,74
36:12,92
11.34
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00368 Škoda Martin 17 070098
15:05,54
15:20,06
30:25,60
00:00,00
23.66
2366
 
2
26
00420-00659 Stejskal Ondřej 35 070121
19:01,34
17:42,53
36:43,87
06:18,27
19.6
1960
 
3
64
00420-00366 Škoda Vlastimil 17 070101
20:08,81
21:21,28
41:30,09
11:04,49
17.35
1735
 
4
30
00420-01318 Lovětinský Milan 35 070357
23:13,35
23:38,45
46:51,80
16:26,20
15.36
1536
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
34
 
Trinkl Ladislav
 
21:55,03
22:24,21
44:19,24
00:00,00
16.25
 
2
33
 
Janko Ota
 
28:10,75
29:00,31
57:11,06
12:51,82
12.59
 
3
35
 
Slepička Martin
 
29:04,78
28:14,51
57:19,29
13:00,05
12.56
 
4
32
 
Pešková Alena
 
29:38,54
29:13,34
58:51,88
14:32,64
12.23
 
5
31
00420-01191 Němec Vojtěch 35 070491
30:55,53
27:58,57
58:54,10
14:34,86
12.22
1222
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-00215 Suchý Jiří 58 070465
18:00,07
18:16,92
36:16,99
00:00,00
19.84
1984
 
2
49
 
Schwoma Michal
 
22:11,53
22:30,20
44:41,73
08:24,74
16.11
 
3
68
 
Hromaz Vladimír
 
27:43,89
23:43,84
51:27,73
15:10,74
13.99
 
4
46
 
Polívka Radek
 
33:27,67
32:18,85
01:05:46,52
29:29,53
10.95
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00209 Halířová Jarmila 17 070342
21:02,23
21:04,59
42:06,82
00:00,00
17.1
1710
 
2
65
 
Dušková Zdeňka
 
23:36,90
23:42,09
47:18,99
05:12,17
15.22
 
3
53
 
Borůvková Petra
 
24:48,81
24:41,03
49:29,84
07:23,02
14.55
 
4
51
 
Matrková Lucie
 
25:40,57
24:52,00
50:32,57
08:25,75
14.25
 
5
52
 
Kožíšková Hana
 
27:49,82
28:32,73
56:22,55
14:15,73
12.77
 
6
58
 
Týblová Gabriela
 
34:50,89
37:22,98
01:12:13,87
30:07,05
9.97
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-00050 Porubský Pavel
 
070306
14:45,20
14:23,85
29:09,05
00:00,00
24.7
2470
 
2
39
00420-01339 Keltner Vlastimil 58 070445
15:29,65
15:11,71
30:41,36
01:32,31
23.46
2346
 
3
40
00420-01185 Burian Jan 58 070501
16:22,78
16:20,21
32:42,99
03:33,94
22.01
2201
 
4
67
 
Janovský Pavel
 
19:48,62
19:49,85
39:38,47
10:29,42
18.16
 
5
38
 
Peňáz Rudolf
 
21:47,79
21:25,45
43:13,24
14:04,19
16.66
 
6
36
00420-01203 Anděrová Lucie 58 070208
33:17,37
33:28,31
01:06:45,68
37:36,63
10.78
1078
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-00050 Porubský Pavel
 
070308
12:52,51
12:51,28
25:43,79
00:00,00
27.98
2798
 
2
61
 
Javora Pavel
 
14:51,60
14:54,21
29:45,81
04:02,02
24.19
 
3
44
00420-00674 Keltnerová Linda 58 070454
14:58,31
14:57,65
29:55,96
04:12,17
24.05
2405
 
4
43
 
Strakoš Josef
 
20:59,37
20:40,92
41:40,29
15:56,50
17.28
 
5
45
 
Seidl David
 
24:36,28
25:46,39
50:22,67
24:38,88
14.29
 
6
41
 
Koudelka Ota
 
28:43,78
34:53,00
01:03:36,78
37:52,99
11.32