Napsat dotaz

Jičín - Pod Zebínem

Výsledková listina - Jičín (04.11.2006 - 05.11.2006)
logo závodu
www stránky závodu: http://jicin.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-01007 Zetek Václav 35 070071
18:20,00
20:36,00
38:56,00
00:00,00
20.03
2003
 
2
22
00420-00398 Hanuš Michal 20
28:20,00
32:40,00
01:01:00,00
22:04,00
12.79
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
 
Jiránek Jaroslav
 
29:40,00
34:55,00
01:04:35,00
00:00,00
12.08
 
2
33
 
Šídlo Luděk
 
31:12,00
38:57,00
01:10:09,00
05:34,00
11.12
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
00420-01259 Blažo Lukáš 49 070613
14:32,00
14:46,00
29:18,00
00:00,00
26.62
2662
 
2
8
 
Korda Karel
 
15:42,00
16:42,00
32:24,00
03:06,00
24.07
 
3
16
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
070183
16:23,00
19:07,00
35:30,00
06:12,00
21.97
2197
 
4
4
 
Doležal Zdeněk
 
18:16,00
19:25,00
37:41,00
08:23,00
20.7
 
5
15
 
Hofreiter Roman
 
21:33,00
23:41,00
45:14,00
15:56,00
17.24
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
38
00420-01069 Klikarová Soňa 30 070039
13:59,00
14:53,00
28:52,00
00:00,00
27.02
2702
 
2
6
 
Lorenzová Markéta
 
14:45,00
15:40,00
30:25,00
01:33,00
25.64
 
3
1
00420-00267 Ševelová Marie 58 070156
15:45,00
19:04,00
34:49,00
05:57,00
22.4
2240
 
4
12
 
Dostálková Kristýna
 
22:35,00
25:51,00
48:26,00
19:34,00
16.1
 
5
27
00420-01143 Nováková Kamila
 
070317
25:30,00
23:33,00
49:03,00
20:11,00
15.9
1590
 
6
26
 
Králová Jana
 
27:08,00
30:04,00
57:12,00
28:20,00
13.64
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00988 Petrus Zdeněk 20
21:26,00
23:44,00
45:10,00
00:00,00
17.27
 
2
21
 
Bahník Roman
 
23:14,00
31:21,00
54:35,00
09:25,00
14.29
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
 
Šplouchal Pavel
 
19:06,00
21:30,00
40:36,00
00:00,00
19.21
 
2
30
00420-01318 Lovětinský Milan, 35 070357
21:24,00
22:29,00
43:53,00
03:17,00
17.77
1777
 
3
23
00420-01341 Pelant Michal 20 070181
25:12,00
33:02,00
58:14,00
17:38,00
13.39
1339
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
18
00420-01191 Němec Vojtěch 35 070491
24:55,00
34:02,00
58:57,00
00:00,00
13.23
1323
 
2
13
00420-00503 Šreiber Jaromír 20
29:05,00
35:13,00
01:04:18,00
05:21,00
12.13
 
3
24
 
Šafařík Tomáš
 
31:59,00
32:25,00
01:04:24,00
05:27,00
12.11
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
29
00420-00604 Šáfr Vladimír 58 070723
21:30,00
24:57,00
46:27,00
00:00,00
16.79
1679
 
2
19
00420-00396 Kostelecký Vladimír 20
27:30,00
29:39,00
57:09,00
10:42,00
13.65
 
3
10
00420-00416 Flídr Aleš
 
070068
32:26,00
32:45,00
01:05:11,00
18:44,00
11.97
1197
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-01069 Klikarová Soňa 30 070038
20:38,00
21:43,00
42:21,00
00:00,00
18.42
1842
 
2
28
00420-01385 Chocholoušková Jana
 
070732
23:02,00
25:33,00
48:35,00
06:14,00
16.05
1605
 
3
2
00420-00502 Dušková Zděnka 35 070343
25:43,00
27:39,00
53:22,00
11:01,00
14.62
1462
 
4
9
 
Kordová Adéla
 
31:55,00
34:04,00
01:05:59,00
23:38,00
11.82
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-00821 Petruželka Milan 20
18:48,00
21:09,00
39:57,00
00:00,00
19.52
 
2
32
00420-00843 Kubelka Jiří 59 070512
18:45,00
22:16,00
41:01,00
01:04,00
19.02
1902
 
3
11
 
Bedan Lukáš
 
20:40,00
22:25,00
43:05,00
03:08,00
18.1
 
4
17
00420-01361 Svobodová Blanka 9
26:30,00
31:04,00
57:34,00
17:37,00
13.55
 
5
20
 
Kostelecký Filip
 
28:47,00
35:37,00
01:04:24,00
24:27,00
12.11