Napsat dotaz

Mistrovství Německa

Výsledková listina - Carlsfeld (11.03.2006 - 11.03.2006)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
39
 
Betz, Thorsten
D
33:46,00
00:00,00
33:46,00
00:00,00
28.96
 
2
35
 
Hiermeier, Herbert
D
34:02,00
00:00,00
34:02,00
00:16,00
28.74
 
3
37
 
Kathan, Alexandra
D
35:16,00
00:00,00
35:16,00
01:30,00
27.73
 
4
36
00420-00008 Krupicka, Petr sen. 49 060798
37:46,00
00:00,00
37:46,00
04:00,00
25.9
2590
 
5
41
 
Tautenhahn, Frank
D
39:04,00
00:00,00
39:04,00
05:18,00
25.03
 
6
43
 
Neubert, Karsten
D
48:36,00
00:00,00
48:36,00
14:50,00
20.12
 
7
44
 
Kreuzig, Marcel
D
50:41,00
00:00,00
50:41,00
16:55,00
19.3
 
8
45
 
Laudel, Jens
D
52:49,00
00:00,00
52:49,00
19:03,00
18.52
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
54
00420-00009 Krupicka, Petr - Jun. 49 061013
22:06,00
00:00,00
22:06,00
00:00,00
26.85
2685
 
2
50
 
Tietze, Daniel
D
22:43,00
00:00,00
22:43,00
00:37,00
26.12
 
3
56
 
Kötter, Nadja
D
22:58,00
00:00,00
22:58,00
00:52,00
25.84
 
4
53
 
Hartmann, Thomas
D
23:51,00
00:00,00
23:51,00
01:45,00
24.88
 
5
55
00420-00015 Tmka, Jiri - Sen. 49 061011
24:11,00
00:00,00
24:11,00
02:05,00
24.54
2454
 
6
52
 
Bombardieri, Guiseppe
I
24:49,00
00:00,00
24:49,00
02:43,00
23.91
 
7
57
 
Betz, Mara
D
25:04,00
00:00,00
25:04,00
02:58,00
23.67
 
8
59
 
Wallner, Ludwig
D
25:55,00
00:00,00
25:55,00
03:49,00
22.9
 
9
68
 
Martin, José
D
26:28,00
00:00,00
26:28,00
04:22,00
22.42
 
10
64
 
Proske, Hannelore
D
26:49,00
00:00,00
26:49,00
04:43,00
22.13
 
11
60
 
Lorenz, Peter
D
27:52,00
00:00,00
27:52,00
05:46,00
21.29
 
12
62
 
Engelbrecht, Klaus
D
28:04,00
00:00,00
28:04,00
05:58,00
21.14
 
13
67
 
Pohlmann, Raimo
D
28:11,00
00:00,00
28:11,00
06:05,00
21.05
 
14
61
 
Ulrich, Silvia
D
31:45,00
00:00,00
31:45,00
09:39,00
18.69
 
15
66
 
Gottwald, Tino
D
32:38,00
00:00,00
32:38,00
10:32,00
18.18
 
16
63
 
Küppelmann, Saskia
D
32:51,00
00:00,00
32:51,00
10:45,00
18.06
 
17
51
00420-01085 Tmka, Jiri - Jun. 49 061012
33:01,00
00:00,00
33:01,00
10:55,00
17.97
1797
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
 
Radant, Uwe
D
12:42,00
00:00,00
12:42,00
00:00,00
30.71
 
2
88
 
Kiesle, Benjamin
D
12:59,00
00:00,00
12:59,00
00:17,00
30.04
 
3
81
00420-01087 Trnkova, Gabriela 49 060745
13:05,00
00:00,00
13:05,00
00:23,00
29.81
2981
 
4
82
00420-00760 Pavlik, Slavomir 49 060730
13:06,00
00:00,00
13:06,00
00:24,00
29.77
2977
 
5
85
00420-00379 Kovarikova, Blanka
 
060552
13:37,00
00:00,00
13:37,00
00:55,00
28.64
2864
 
6
84
 
Dickel, Bernd
D
13:45,00
00:00,00
13:45,00
01:03,00
28.36
 
7
86
 
Urbach, Katrin
D
14:01,00
00:00,00
14:01,00
01:19,00
27.82
 
8
87
00420-00992 Zvolsky, Pavel 25 060318
14:03,00
00:00,00
14:03,00
01:21,00
27.76
2776
 
9
75
 
Wiegang, Andrea
D
14:15,00
00:00,00
14:15,00
01:33,00
27.37
 
10
91
 
Wissler, Stefan
D
14:37,00
00:00,00
14:37,00
01:55,00
26.68
 
11
99
 
Dickel, Martin
D
14:53,00
00:00,00
14:53,00
02:11,00
26.2
 
12
79
 
Schwenninger, Kilian
D
17:32,00
00:00,00
17:32,00
04:50,00
22.24
 
13
102
 
Pohlmann, Robert
D
18:34,00
00:00,00
18:34,00
05:52,00
21.01
 
14
95
 
Salomon, Jerimias
D
18:37,00
00:00,00
18:37,00
05:55,00
20.95
 
15
103
 
Nepf, Reinhard
D
19:34,00
00:00,00
19:34,00
06:52,00
19.93
 
                           
Kategorie: SKJ2 - Skijöring - bězec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
22
00420-00050 Porubsky, Pavel
 
060038
24:23,00
00:00,00
24:23,00
00:00,00
24.34
2434
 
2
4
 
Bojan Bogovic
SLO
27:16,00
00:00,00
27:16,00
02:53,00
21.76
 
3
17
 
Schlemmer, Tamara
D
27:38,00
00:00,00
27:38,00
03:15,00
21.47
 
4
16
00420-01162 Mauleova, Kristina
 
060607
27:44,00
00:00,00
27:44,00
03:21,00
21.4
2140
 
5
18
 
Engerer, Bärbel
D
30:10,00
00:00,00
30:10,00
05:47,00
19.67
 
6
19
 
Ulrich Silvia
D
38:15,00
00:00,00
38:15,00
13:52,00
15.51
 
                           
Kategorie: SKJM - Skijöring Muzi - bězec na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
 
Schumet, Edvard
SLO
29:17,00
00:00,00
29:17,00
00:00,00
20.26
 
2
2
 
Lampert, Thomas
FL
31:14,00
00:00,00
31:14,00
01:57,00
19
 
3
1
 
Hammer-Biehl, Heinz-Ludwig
D
36:19,00
00:00,00
36:19,00
07:02,00
16.34
 
                           
Kategorie: SKJW - Skijöring Ženy - běžkyně na lyžích a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
108
00420-00466 Erlebachova, Ilona 30 060206
26:51,00
00:00,00
26:51,00
00:00,00
22.1
2210
 
2
7
 
Gruber-Pestel, Karin
D
28:52,00
00:00,00
28:52,00
02:01,00
20.56
 
3
8
00420-00200 Porubska, Jana
 
060030
30:10,00
00:00,00
30:10,00
03:19,00
19.67
1967
 
4
6
 
Dickel, Franziska
D
33:30,00
00:00,00
33:30,00
06:39,00
17.71
 
5
10
 
Pestel, Louisa
D
36:07,00
00:00,00
36:07,00
09:16,00
16.43
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
30
 
Ropertz, Rudi
D
39:39,00
00:00,00
39:39,00
00:00,00
28.3
 
2
31
 
Stahl, Heinrich
D
40:02,00
00:00,00
40:02,00
00:23,00
28.03
 
3
32
 
Peer, Helmut
A
41:11,00
00:00,00
41:11,00
01:32,00
27.24
 
4
29
 
Zwingli, Kurt
CH
42:38,00
00:00,00
42:38,00
02:59,00
26.32
 
5
28
 
Stöckle, Michael
D
48:37,00
00:00,00
48:37,00
08:58,00
23.08
 
6
26
 
Kriegler, Winfried
D
59:20,00
00:00,00
59:20,00
19:41,00
18.91