Napsat dotaz

MS IFSS na suchu

Výsledková listina - Maasmechelen (BEL) (03.12.2005 - 04.12.2005)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
335
 
SCOTT Graeme
Scot
16:07,00
16:00,00
32:07,00
00:00,00
29.89
 
2
332
 
VAN DE HOEVE Hans
NED
17:17,00
17:20,00
34:37,00
02:30,00
27.73
 
3
334
 
GULDNER Meiko
D
18:59,00
18:20,00
37:19,00
05:12,00
25.73
 
4
336
 
REYNIERS Joël
B
18:52,00
19:06,00
37:58,00
05:51,00
25.29
 
5
337
 
GLASTRA Roderick
NED
19:54,00
20:00,00
39:54,00
07:47,00
24.06
 
6
347
 
WOJCIK Markus
D
19:50,00
21:06,00
40:56,00
08:49,00
23.45
 
7
56
 
VERSLUIS Roelof
NED
20:28,00
20:44,00
41:12,00
09:05,00
23.3
 
8
339
 
ARTZEN Manfred
D
20:37,00
20:46,00
41:23,00
09:16,00
23.2
 
9
340
 
POLLENUS Gery
B
21:24,00
21:21,00
42:45,00
10:38,00
22.46
 
10
333
 
WALTER Manuela
SUI
21:29,00
22:40,00
44:09,00
12:02,00
21.74
 
11
343
 
DE VRIES Jerry
NED
23:38,00
25:32,00
49:10,00
17:03,00
19.53
 
12
342
 
KLEINE Peter
NED
27:15,00
27:05,00
54:20,00
22:13,00
17.67
 
13
341
 
BRUIJN DE Rob
NED
29:06,00
00:00,00
29:06,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: B - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
316
 
STEVEN Lindsay
Scot
16:16,00
16:59,00
33:15,00
00:00,00
28.87
 
2
320
 
LEMOINE Antoine
F
18:16,00
18:04,00
36:20,00
03:05,00
26.42
 
3
318
 
BAJER Anna
PL
18:21,00
17:59,00
36:20,00
03:05,00
26.42
 
4
331
 
KLICK Michael
D
19:09,00
19:19,00
38:28,00
05:13,00
24.96
 
5
325
 
CAILLAT Christophe
F
19:32,00
19:12,00
38:44,00
05:29,00
24.78
 
6
51
 
HAWET Femke
NED
19:07,00
19:45,00
38:52,00
05:37,00
24.7
 
7
323
 
GADZIOMSKI Bartosz
PL
19:16,00
19:42,00
38:58,00
05:43,00
24.64
 
8
324
 
DE PAUW Eric
F
20:37,00
21:14,00
41:51,00
08:36,00
22.94
 
9
319
 
MASIUK Gregor
D
20:29,00
21:55,00
42:24,00
09:09,00
22.64
 
10
322
 
WATHIONG Johan
B
29:30,00
26:41,00
56:11,00
22:56,00
17.09
 
11
315
 
VALCESCHINI Jean-pierre
SUI
28:51,00
31:04,00
59:55,00
26:40,00
16.02
 
12
330
 
VEYT Franky
B
32:04,00
33:04,00
01:05:08,00
31:53,00
14.74
 
13
329
 
TETTSCHLAG Hans-Jürgen
D
34:01,00
33:38,00
01:07:39,00
34:24,00
14.19
 
14
327
 
VERHAEGEN Benoit
B
33:51,00
38:31,00
01:12:22,00
39:07,00
13.27
 
15
326
 
MAENNER Jean-François
F
35:15,00
38:56,00
01:14:11,00
40:56,00
12.94
 
16
317
 
VAN SEYMORTIER Ronny
B
24:26,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
91
00420-01259 BLAŽO Lukáš 49 060589
13:30,00
13:24,00
26:54,00
00:00,00
30.78
3078
 
2
90
 
FOSSNES Andreas
NOR
13:27,00
13:53,00
27:20,00
00:26,00
30.29
 
3
107
 
HOEL Yngve
NOR
13:56,00
13:51,00
27:47,00
00:53,00
29.8
 
4
86
 
TOBIASSEN Per Olve
NOR
13:49,00
14:09,00
27:58,00
01:04,00
29.61
 
5
89
 
LEGRAND Alexandre
F
14:09,00
13:56,00
28:05,00
01:11,00
29.48
 
6
99
 
BLANCHET Christophe
F
14:01,00
14:10,00
28:11,00
01:17,00
29.38
 
7
95
 
WALDHAUSER Julien
F
14:35,00
14:42,00
29:17,00
02:23,00
28.28
 
8
83
 
CHARMILLOT Thierry
SUI
14:58,00
15:10,00
30:08,00
03:14,00
27.48
 
9
85
 
STEINMETZ Pascal
F
14:59,00
15:22,00
30:21,00
03:27,00
27.28
 
10
103
 
FORESTIER Samuel
F
15:26,00
14:59,00
30:25,00
03:31,00
27.22
 
11
92
 
VONTOBEL Christian
SUI
15:33,00
14:55,00
30:28,00
03:34,00
27.18
 
12
97
 
TRINQUE Guillaume
F
15:24,00
15:14,00
30:38,00
03:44,00
27.03
 
13
88
 
FREI Reto
SUI
15:02,00
15:45,00
30:47,00
03:53,00
26.9
 
14
96
00420-01363 ODSTRČILÍK Marek 62 060592
15:48,00
15:40,00
31:28,00
04:34,00
26.31
2631
 
15
106
 
LECLERCQ Eric
F
15:39,00
16:09,00
31:48,00
04:54,00
26.04
 
16
104
 
BOSCHE Jérôme
F
16:38,00
16:39,00
33:17,00
06:23,00
24.88
 
17
93
 
BENDA Martin
SK
17:20,00
16:10,00
33:30,00
06:36,00
24.72
 
18
102
 
BAZOT Olivier
F
17:38,00
17:13,00
34:51,00
07:57,00
23.76
 
19
101
 
NATALIS Benoît
B
19:01,00
17:45,00
36:46,00
09:52,00
22.52
 
20
98
 
CLAUS Yves
B
19:00,00
20:39,00
39:39,00
12:45,00
20.88
 
21
105
 
N DIAYE Gérard
F
16:08,00
24:36,00
40:44,00
13:50,00
20.33
 
22
100
 
GEORGE Hervé
F
23:32,00
24:46,00
48:18,00
21:24,00
17.14
 
23
94
 
WERY Philippe
B
21:28,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
138
00420-01069 KLIKAROVÁ Soňa 30 060191
13:44,00
14:09,00
27:53,00
00:00,00
29.7
2970
 
2
145
 
EVENSEN Tonje Whal
NOR
14:04,00
14:39,00
28:43,00
00:50,00
28.83
 
3
142
 
NEDST-JENSEN Christina
NOR
13:53,00
15:08,00
29:01,00
01:08,00
28.54
 
4
137
 
DE LANGE Venke
NOR
14:23,00
14:49,00
29:12,00
01:19,00
28.36
 
5
146
 
RYCHWALSKA Agnieszka
PL
14:55,00
14:35,00
29:30,00
01:37,00
28.07
 
6
147
 
KRAKK Marianne
NOR
14:52,00
14:46,00
29:38,00
01:45,00
27.94
 
7
144
 
PAW£OWSKA Beata
PL
14:48,00
15:15,00
30:03,00
02:10,00
27.55
 
8
135
 
BAJER Anna
PL
16:39,00
17:26,00
34:05,00
06:12,00
24.29
 
9
140
 
KA£AT Jolanta
PL
17:45,00
18:20,00
36:05,00
08:12,00
22.95
 
10
150
 
DIETRICH Chantal
F
18:24,00
18:13,00
36:37,00
08:44,00
22.61
 
11
153
 
MILEWSKA Karolina
PL
19:21,00
19:05,00
38:26,00
10:33,00
21.54
 
12
134
 
VANDERWOOD Sara
USA
17:45,00
21:31,00
39:16,00
11:23,00
21.09
 
13
141
 
LECLERCQ Cecile
F
19:32,00
21:29,00
41:01,00
13:08,00
20.19
 
14
152
 
KERSUZAN Annabelle
F
19:50,00
21:20,00
41:10,00
13:17,00
20.11
 
15
136
 
DUPORT Corinne
F
20:23,00
21:05,00
41:28,00
13:35,00
19.97
 
16
149
 
DER?ME Laeticia
B
26:55,00
26:23,00
53:18,00
25:25,00
15.53
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
278
 
JOHNSON Keith
Scot
13:02,00
13:05,00
26:07,00
00:00,00
31.7
 
2
285
 
HILLESTADT Kjetil
NOR
13:54,00
13:33,00
27:27,00
01:20,00
30.16
 
3
287
 
WODZIÑSKI Maciej
PL
15:21,00
14:59,00
30:20,00
04:13,00
27.3
 
4
283
 
FREI Reto
SUI
15:05,00
15:20,00
30:25,00
04:18,00
27.22
 
5
280
 
BIERNACKA Agnieszka
PL
15:36,00
15:48,00
31:24,00
05:17,00
26.37
 
6
281
 
WIGHTMAN Max
GB
17:27,00
15:20,00
32:47,00
06:40,00
25.26
 
7
284
 
COUVELARD Dominique
F
16:17,00
16:44,00
33:01,00
06:54,00
25.08
 
8
288
 
OZEL Didier
F
16:26,00
16:47,00
33:13,00
07:06,00
24.93
 
9
295
 
KUPEZAK Ludovic
F
17:44,00
16:40,00
34:24,00
08:17,00
24.07
 
10
282
 
MOSSINKOFF Rob
NED
17:17,00
17:13,00
34:30,00
08:23,00
24
 
11
290
 
JOLIBOIS Florent
F
18:03,00
17:18,00
35:21,00
09:14,00
23.42
 
12
292
 
CANNONE Franck
F
18:02,00
18:19,00
36:21,00
10:14,00
22.78
 
13
293
 
ŒWIDERSKI Michal
PL
19:24,00
17:59,00
37:23,00
11:16,00
22.15
 
14
306
 
WOJCIK Dagmar
D
18:49,00
18:54,00
37:43,00
11:36,00
21.95
 
15
291
 
KLICK Michael
D
19:06,00
19:07,00
38:13,00
12:06,00
21.67
 
16
279
 
HESS Michael
D
20:23,00
22:07,00
42:30,00
16:23,00
19.48
 
17
294
 
KALISCH Anthony
F
26:11,00
26:04,00
52:15,00
26:08,00
15.85
 
18
286
 
SCHRAMM Marion
D
27:07,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
171
 
JAKUBASEK Jaroslav
SK
19:58,00
19:44,00
39:42,00
00:00,00
20.86
 
2
175
 
WERY Philippe
B
20:26,00
20:28,00
40:54,00
01:12,00
20.24
 
3
178
 
VERNIMONT Damien
F
21:13,00
20:12,00
41:25,00
01:43,00
19.99
 
4
181
 
FOURNIS Philippe
F
21:11,00
20:43,00
41:54,00
02:12,00
19.76
 
5
174
 
DESHAYES Jean-philippe
F
21:30,00
20:57,00
42:27,00
02:45,00
19.51
 
6
183
 
MARIE Franck
F
22:12,00
22:19,00
44:31,00
04:49,00
18.6
 
7
185
 
FREY Pierre
F
22:26,00
22:06,00
44:32,00
04:50,00
18.59
 
8
169
 
GAUBERT Jérôme
F
21:59,00
22:50,00
44:49,00
05:07,00
18.48
 
9
188
 
TULIK Christophe
F
21:55,00
22:59,00
44:54,00
05:12,00
18.44
 
10
187
 
LEMAIRE Eric
F
23:39,00
22:37,00
46:16,00
06:34,00
17.9
 
11
167
 
GADZIOMSKI Bartosz
PL
22:55,00
23:45,00
46:40,00
06:58,00
17.74
 
12
180
 
BENDA Martin
SK
24:02,00
23:35,00
47:37,00
07:55,00
17.39
 
13
179
 
BOUDRON Jean-Baptiste
B
24:53,00
24:43,00
49:36,00
09:54,00
16.69
 
14
170
 
KANG Y.P.
KOR
24:44,00
25:15,00
49:59,00
10:17,00
16.57
 
15
165
 
PENA Jose
SUI
27:27,00
26:59,00
54:26,00
14:44,00
15.21
 
16
166
 
KLEBER Mario
D
28:13,00
26:39,00
54:52,00
15:10,00
15.09
 
17
186
 
SWINNEN Philippe
B
27:58,00
27:07,00
55:05,00
15:23,00
15.03
 
18
191
 
WOTQUENNE François
B
30:57,00
30:47,00
01:01:44,00
22:02,00
13.41
 
19
184
 
CLAUS Yves
B
31:02,00
32:06,00
01:03:08,00
23:26,00
13.12
 
20
190
 
BOSCHE Jérôme
F
32:04,00
32:30,00
01:04:34,00
24:52,00
12.82
 
21
189
 
LEONARD Marc
B
35:16,00
34:28,00
01:09:44,00
30:02,00
11.87
 
                           
Kategorie: CCMV - CaniCross Muži Veteráni - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
207
 
CRETTENAND Dominik
SUI
20:24,00
20:19,00
40:43,00
00:00,00
20.34
 
2
197
00420-00904 HOMOLKA Rudolf 17 060454
22:52,00
22:49,00
45:41,00
04:58,00
18.12
1812
 
3
204
 
CARPI Georges
F
23:33,00
23:36,00
47:09,00
06:26,00
17.56
 
4
0
 
FEDERICO Marcelo Raúl
ARG
24:50,00
22:26,00
47:16,00
06:33,00
17.52
 
5
209
 
SAMUEL Joél
F
24:28,00
23:33,00
48:01,00
07:18,00
17.24
 
6
208
 
OREINS Pierre
B
24:19,00
23:46,00
48:05,00
07:22,00
17.22
 
7
216
 
DELAUP André
F
24:41,00
25:10,00
49:51,00
09:08,00
16.61
 
8
214
 
PERINTI Giorgio
Italy
25:23,00
24:34,00
49:57,00
09:14,00
16.58
 
9
201
 
BARVAUX Philippe
B
25:01,00
25:07,00
50:08,00
09:25,00
16.52
 
10
203
 
BRANNEN Jeff
USA
25:47,00
26:24,00
52:11,00
11:28,00
15.87
 
11
212
 
ADAM Jacques
F
26:39,00
26:17,00
52:56,00
12:13,00
15.64
 
12
217
 
LAMS Peter
B
27:01,00
27:41,00
54:42,00
13:59,00
15.14
 
13
195
 
TIROLE Alain
SUI
27:25,00
27:28,00
54:53,00
14:10,00
15.09
 
14
220
 
TROFLEAU Dominique
F
29:22,00
30:19,00
59:41,00
18:58,00
13.87
 
15
202
 
DRIUSSI Claudio
Italy
29:59,00
31:03,00
01:01:02,00
20:19,00
13.57
 
16
215
 
JOACHIM Michel
B
32:12,00
32:11,00
01:04:23,00
23:40,00
12.86
 
17
205
 
VERBIST Willy
B
33:10,00
32:40,00
01:05:50,00
25:07,00
12.58
 
18
211
 
LEONE Onorato
B
32:51,00
33:18,00
01:06:09,00
25:26,00
12.52
 
19
221
 
HEROUFOSSE Serge
B
33:36,00
33:51,00
01:07:27,00
26:44,00
12.28
 
20
206
 
WALASZEK Remigiusz
PL
34:46,00
35:37,00
01:10:23,00
29:40,00
11.76
 
21
219
 
BONDERF Jean-Pierre
B
48:42,00
40:02,00
01:28:44,00
48:01,00
9.33
 
22
198
 
DELAPLACE Benoit
F
24:08,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
23
196
 
POTIER Daniel
B
26:41,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
228
00420-01069 KLIKAROVÁ Soňa 30 060190
22:11,00
21:38,00
43:49,00
00:00,00
18.9
1890
 
2
234
00420-01139 ŠTĚPÁNKOVÁ Martina 62 060012
22:31,00
22:06,00
44:37,00
00:48,00
18.56
1856
 
3
237
00420-00947 MRÁZOVÁ Ivana 58 060455
23:36,00
23:18,00
46:54,00
03:05,00
17.65
1765
 
4
224
 
ALBERTOVA Brigita
SK
24:12,00
23:22,00
47:34,00
03:45,00
17.41
 
5
229
 
CAUDRON Milly
B
24:29,00
24:24,00
48:53,00
05:04,00
16.94
 
6
232
 
BAZOT Anne
F
25:50,00
25:10,00
51:00,00
07:11,00
16.24
 
7
226
 
LEGRAND Myl?ne
F
25:43,00
25:37,00
51:20,00
07:31,00
16.13
 
8
236
 
STROEKENS Else
 
26:30,00
25:12,00
51:42,00
07:53,00
16.02
 
9
227
 
MEYER Sandrine
SUI
26:41,00
28:09,00
54:50,00
11:01,00
15.1
 
10
230
 
RYCHWALSKA Agnieszka
PL
26:34,00
28:35,00
55:09,00
11:20,00
15.01
 
11
233
 
BOILLAT Séverine
SUI
29:09,00
27:36,00
56:45,00
12:56,00
14.59
 
12
231
 
TESIO Paola
Italy
28:31,00
28:42,00
57:13,00
13:24,00
14.47
 
13
239
 
JUNG H.J.
KOR
32:36,00
33:23,00
01:05:59,00
22:10,00
12.55
 
14
238
 
DUMONT Aurore
B
37:43,00
41:56,00
01:19:39,00
35:50,00
10.4
 
15
235
 
VANDERMEULEN Muriel
B
32:06,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: Jun1 - Mládežnická kategorie 1 (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
75
00420-00948 NALEZINKOVÁ Nikola
 
060189
19:37,00
19:01,00
38:38,00
00:00,00
15.22
1522
 
2
78
 
BLERET Florence
B
20:06,00
19:53,00
39:59,00
01:21,00
14.71
 
3
77
 
KULL St?phanie
SUI
20:41,00
21:00,00
41:41,00
03:03,00
14.11
 
4
80
 
CASSINA Tara
SUI
22:27,00
23:47,00
46:14,00
07:36,00
12.72
 
5
79
 
TONGLET Caroline
B
30:51,00
43:29,00
01:14:20,00
35:42,00
7.91
 
6
76
 
TIBESAR Coline
B
32:21,00
42:59,00
01:15:20,00
36:42,00
7.81
 
7
81
 
BAWIN Aurore
B
21:19,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
 
KRAKK Marianne
NOR
10:28,00
10:51,00
21:19,00
00:00,00
27.58
 
2
49
00420-00050 PORUBSKY Pavel
 
060034
10:43,00
10:50,00
21:33,00
00:14,00
27.29
2729
 
3
52
 
OLSEN Kristogger G.
NOR
10:58,00
10:56,00
21:54,00
00:35,00
26.85
 
4
56
00420-01146 PODRASKÁ Dita 49 060571
11:22,00
11:38,00
23:00,00
01:41,00
25.57
2557
 
5
45
 
EVENSEN Tonje Wahl
NOR
11:29,00
11:40,00
23:09,00
01:50,00
25.4
 
6
55
 
EGGE Mari Rustad
NOR
11:55,00
11:45,00
23:40,00
02:21,00
24.85
 
7
58
 
STEINMETZ Pascal
F
12:24,00
12:26,00
24:50,00
03:31,00
23.68
 
8
46
 
CAMUS Fabrice
F
12:50,00
12:50,00
25:40,00
04:21,00
22.91
 
9
54
 
JOLIBOIS Cédric
F
13:13,00
12:57,00
26:10,00
04:51,00
22.47
 
10
48
 
WEHNER Markus
B
15:29,00
16:27,00
31:56,00
10:37,00
18.41
 
11
50
 
CHARBONNELLE Baptiste
F
16:19,00
16:09,00
32:28,00
11:09,00
18.11
 
12
57
 
VANDER MEIREN Véronique
B
21:22,00
20:35,00
41:57,00
20:38,00
14.02
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
259
00420-00050 PORUBSKY Pavel
 
060035
14:06,00
14:21,00
28:27,00
00:00,00
29.1
2910
 
2
256
 
OLSEN Kristogger G.
NOR
14:30,00
14:48,00
29:18,00
00:51,00
28.26
 
3
252
 
HOSEK Jan
SK
14:42,00
14:48,00
29:30,00
01:03,00
28.07
 
4
263
 
HILLESTAD Lena
NOR
14:36,00
14:56,00
29:32,00
01:05,00
28.04
 
5
251
 
DE LANGE Venke
NOR
15:42,00
16:25,00
32:07,00
03:40,00
25.78
 
6
265
 
CAMUS Fabrice
F
16:07,00
16:35,00
32:42,00
04:15,00
25.32
 
7
262
 
WENDLING Laurent
F
16:03,00
16:43,00
32:46,00
04:19,00
25.27
 
8
272
 
MARHADOUR Claude
F
16:44,00
16:52,00
33:36,00
05:09,00
24.64
 
9
260
 
WEHNER Markus
B
16:54,00
17:33,00
34:27,00
06:00,00
24.03
 
10
257
 
LEDZIÑSKI Kamil
PL
17:32,00
17:31,00
35:03,00
06:36,00
23.62
 
11
268
 
LEMOINE Antoine
F
17:06,00
18:19,00
35:25,00
06:58,00
23.38
 
12
267
 
MARHADOUR Louis
F
18:06,00
17:39,00
35:45,00
07:18,00
23.16
 
13
264
 
KUNDERT Jost
SUI
18:01,00
17:52,00
35:53,00
07:26,00
23.07
 
14
271
 
LEMOINE Rémi
F
17:46,00
18:55,00
36:41,00
08:14,00
22.57
 
15
261
 
KUPPENBENDER Klaus
D
18:42,00
18:49,00
37:31,00
09:04,00
22.07
 
16
270
 
GEORGE Bruno
F
18:42,00
19:03,00
37:45,00
09:18,00
21.93
 
17
276
 
LECLERCQ Eric
F
21:31,00
20:55,00
42:26,00
13:59,00
19.51
 
18
269
 
STEENSELS Kevin
B
20:53,00
21:54,00
42:47,00
14:20,00
19.35
 
19
258
 
KALISCH Anthony
F
21:49,00
24:53,00
46:42,00
18:15,00
17.73
 
20
275
 
BOSSELOO Tim
B
26:42,00
27:48,00
54:30,00
26:03,00
15.19
 
21
274
 
DUPORT Maurice
F
28:27,00
26:53,00
55:20,00
26:53,00
14.96
 
22
253
 
DELEERSNYDER Froris
B
29:44,00
29:42,00
59:26,00
30:59,00
13.93
 
23
277
 
MARTENS Eddy
B
30:46,00
29:53,00
01:00:39,00
32:12,00
13.65
 
24
273
 
DE PAUW Rudiger
B
38:19,00
37:50,00
01:16:09,00
47:42,00
10.87
 
25
255
 
BLANCHET Christophe
F
16:07,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
26
254
 
LORENZO LORENZO Roberto
ES
18:23,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0