Napsat dotaz

Trnavský sprint 2005 - 2/2 SZ. BONO CUP 2005

Výsledková listina - Trnávka, okr. Nový Jičín (05.11.2005 - 06.11.2005)
www stránky závodu: http://severskypes.mushing.cz/sprint.htm
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-00010 Levíček Martin, st. 49 060747
16:59,11
15:37,36
32:36,47
00:00,00
20.61
2061
 
2
1
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 060736
17:32,65
17:39,44
35:12,09
02:35,62
19.09
1909
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-00449 Dostál Lukáš 63 060901
14:39,13
13:35,48
28:14,61
00:00,00
23.79
2379
 
2
3
00420-00696 Rzidky Tomáš
 
060900
14:53,51
14:15,81
29:09,32
00:54,71
23.05
2305
 
3
5
 
Krkoška Štěpán ml.
 
15:52,71
14:29,40
30:22,11
02:07,50
22.13
 
4
6
 
Špitálský Pišta
 
29:54,78
27:10,08
57:04,86
28:50,25
11.77
 
                           
Kategorie: BKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
10
00420-00041 Seidl Luboš - 2
 
060002
11:30,85
11:12,15
22:43,00
00:00,00
29.58
2958
 
2
12
00420-00437 Krkoška Jiljí, Ing.
 
060404
13:15,79
12:38,37
25:54,16
03:11,16
25.94
2594
 
3
29
00420-00134 Diblík Zbyněk - 1
 
060697
12:54,96
13:36,81
26:31,77
03:48,77
25.33
2533
 
4
11
 
Tekeljak Peter
 
14:15,38
13:36,59
27:51,97
05:08,97
24.12
 
5
13
00420-01370 Filová Ivana - 1
 
060371
16:51,53
16:16,11
33:07,64
10:24,64
20.29
2029
 
6
15
 
Reissigová Monika
 
18:51,04
18:41,63
37:32,67
14:49,67
17.9
 
7
14
 
Levíčková Barbora
 
21:29,11
20:55,53
42:24,64
19:41,64
15.85
 
8
8
 
Krkoška Štěpán st.
 
19:21,29
26:31,97
45:53,26
23:10,26
14.64
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 060739
12:47,67
13:49,12
26:36,79
00:00,00
25.25
2525
 
2
20
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 060740
15:12,01
16:16,73
31:28,74
04:51,95
21.35
2135
 
3
19
 
Kužela Miroslav
 
19:32,42
19:44,79
39:17,21
12:40,42
17.1
 
4
49
 
Slezáková Margita
 
22:36,46
19:41,25
42:17,71
15:40,92
15.89
 
5
18
00420-00419 Sýkora Stanislav - 1
 
060895
19:30,47
23:12,80
42:43,27
16:06,48
15.73
1573
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
00420-01138 Brož Ondřej 63 060896
14:17,55
13:32,43
27:49,98
00:00,00
24.14
2414
 
2
26
 
Liana Pilcerová
SK
14:52,54
14:43,94
29:36,48
01:46,50
22.7
 
3
22
00420-01105 Kůrka Zdeněk - 1 49 060267
16:16,25
16:51,88
33:08,13
05:18,15
20.28
2028
 
4
24
00420-01132 Bajgarová Eva - 1 16 060366
17:35,60
17:51,58
35:27,18
07:37,20
18.95
1895
 
5
25
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
22:01,04
20:38,56
42:39,60
14:49,62
15.75
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
33
 
Marcin Peter
SK
16:15,51
16:35,81
32:51,32
00:00,00
20.45
 
2
31
00420-01152 Brázdová Kateřina -
 
060369
19:07,43
19:49,33
38:56,76
06:05,44
17.25
1725
 
3
30
00420-00729 Vojvodíková Barbara
 
060573
20:24,10
19:41,59
40:05,69
07:14,37
16.76
1676
 
4
28
00420-01018 Hübner Tomáš - 1 17 060140
18:59,95
21:43,68
40:43,63
07:52,31
16.5
1650
 
5
34
00420-00446 Bahulíková Lenka - 2
 
060290
35:56,74
29:19,46
01:05:16,20
32:24,88
10.3
1030
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
 
Pocoš Robert
SK
19:35,89
20:26,07
40:01,96
00:00,00
16.79
 
2
36
00420-00463 Růčka Bronislav - 2 42 060630
23:10,69
22:31,36
45:42,05
05:40,09
14.7
1470
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
 
Šmotková Zuzana
 
23:09,96
23:23,51
46:33,47
00:00,00
14.43
 
2
38
00420-00476 Ondrášková Jana - 1 3 060808
25:18,44
24:40,35
49:58,79
03:25,32
13.45
1345
 
3
41
 
Karlová Eva
 
27:51,77
28:51,79
56:43,56
10:10,09
11.85
 
4
40
 
Bahulíková Anna
 
37:39,06
37:56,71
01:15:35,77
29:02,30
8.89
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
46
00420-00041 Seidl Luboš - 3
 
060003
12:37,40
12:52,35
25:29,75
00:00,00
26.36
2636
 
2
43
00420-01382 Tomášková Jana - 3 62 060374
14:52,11
14:55,66
29:47,77
04:18,02
22.55
2255
 
3
45
00420-00011 Levíčková Helena, In 49 060741
15:47,08
15:27,10
31:14,18
05:44,43
21.51
2151
 
4
44
00420-01375 Pícl Aleš - 3 25 060656
16:21,30
17:26,85
33:48,15
08:18,40
19.88
1988
 
5
47
 
Valentová Eva
 
27:57,97
25:15,85
53:13,82
27:44,07
12.62